Glavni meni

MK Ulièni Borac otvara moto sezonu u Smederevu 19. i 20. aprila

Započeo feelgod, 03 Mart, 2013, 16:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

feelgod

Sva proleæa i svi poèeci su u nama. Ovo je posebno, dragi bajkeri. Pre¾iveli smo smak Sveta. MK Ulièni Borac otvara moto sezonu u Smederevu 19. i 20. aprila. Ulaz plaæaju samo pe¹aci, a sav prihod namenjen je za leèenje te¹ko obolele Marije Milutinov. ®iveli bajkeri, ljudi ¹iroke du¹e i ¾ivog duha. Neka poène proleæe !

- Za Moto klub "Ulièni Borac" ovo je 16. otvaranje sezone. Tradicionalno, prihod odvajamo za decu, za njihovu lep¹u, bolju i zdraviju buduænost. Tradicija ¾ivi - i ove godine humanitarno okupljanje, dru¾enje i nezaborav. April u Smederevu mnogima je sreæu doneo. Za bajkere ulaz je besplatan. Nek se zna. Takva su vremena. Te¹ka i lepa. Dobrodo¹li odluèni, va¾ni, hrabri, uvek prvi.

feelgod

Kao znak paznje za coveka koji mi se juce nasao u velikoj nevolji prilikom udesa molio bi sve koji nemaju druga posla tih dana, da se pojave u Smederevu i ucinimo da jedan zivot jos traje.
Videcemo se tamo ja cu doci pa makar i peske pa platio ulaz!!!

UFF

idemo, u smederevu standardno otvaranje i zatvaranje sezone
ako ne sredis motor do tad ides kao moja bitch :D

Jefta

Pa ako ne popravi uskoro motor filip ce postati svacija bitch :) nema ko ga nije vozio :) hahahah

Boban_m


juga

Citat: Jefta poslato 03 Mart, 2013, 17:37
Pa ako ne popravi uskoro motor filip ce postati svacija bitch :) nema ko ga nije vozio :) hahahah
Ja ga nisam vozio, pa eto mogao bih!!!!!!

3006

Ako neko zna, mogao bi da napi¹e ¹ta je plan i program de¹avanja.
Za prijave je rano, ima jo¹ mesec i po (ako æe neko da mi odgovori moj te pip'o, znam za foru).

feelgod

Citat: UFF poslato 03 Mart, 2013, 16:39
idemo, u smederevu standardno otvaranje i zatvaranje sezone
ako ne sredis motor do tad ides kao moja bitch :D
Sobzirom da se tako retko nudis veruj mi da nema sanse da te odbojem, hvala na ponudi  [kralj] si.
A Jugi cu da prepustim Coe, znam da ce ti to smetati ali ne smem kod tebe da je pustim na motor  :D

UFF

 [veryangry]

e jbg  [sutirakamen]


sta cu, vredelo je pokusati :D

onda idemo ti i ja na trandzi (a ako to zvuci previse perverzno onda na cbr-u :D)

feelgod


UFF

si lud bre ce nam poispadaju plombe do tamo po onim rupama i jos ce na utrnu guzice

Chris_SM

Citat: UFF poslato 05 Mart, 2013, 18:58
si lud bre ce nam poispadaju plombe do tamo po onim rupama i jos ce na utrnu guzice
Pa sta? :D

feelgod

Pa to je perverzija sado-mazo do zore.
A i do Jagodine si stigo sa njime a neces do Smedereva.

balcan girl

ne moze u smederevo ktm-om taj motor ima traume od smederevske policije :D :D od pre jedno ja mislim dve godine :D :P ili bese uff ima traume? tako nekakoooo :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

paaaaa motor ima traume ne ja jer su njega dirali a ne mene :) malo smo se jurili  [andjeo] valjda
ja ga ostavio parkiranog napolju ispred tvrdjave jer je kapija usko grlo i ne mozes nigde drugde da izadjes i ko da sam znao tamo ispred matsovac + pajero + dva punta i pun qrac  [policaja]
suzili izlaz i pisu li pisu
kaciga, registracija, kategorija, alkohol... ubise se od prijava  :o

ja rekoh cekam noc da izadjem em neregistrovan em pijan i kad su svi otisli ono  [srednjiprst] neko mi ladno premestio tj okrenuo motor!  :wtf: i zagradio ga jedinim pandurskim autom koji je ostao pred kapijom tu noc
znaci moj motor i pola metra od njega panduri koji ne da ne spavaju vec im i upaljen auto i stoji tako satima na leru  [ludak]

oko 3 ujutru odose negde ja naskocio na motor i pun gas :D
prosao sam pored njih kad su izlazili iz pekare  [rofl] i gledali me zbunjeno kako odlazim uz odjeke akrapa :D   stereo ugodjaj  ;)

nemam pojma da li su me jurili ali garantujem da u svom zivotu nisam brze odvozao sd-bg trasu [rofl]

ako opet bude na istom mestu parkiram motor negde na ulazu u grad posle onih njihovih pederskih blokada (kod silosa uglavnom tj na drugoj lokaciji skupa)




I aj sad ja malo ko brango da pisem i da se obratim organizatoru ovog skupa:

NIJE TO MALO MESTO IDITE KOD NACELNIKA  [policaja] I PREDLOZITE MU DILL DA NECE NIKO DA DIVLJA PO GRADU DA VOZI BEZ KACIGE, TOCKIRA, PALU GUME, GAZI PESAKE I SLICNO A ZA UZVRAT DA ODJEBE SA MURIJOM NA SAMOM ULAZU NA SKUP jer i jedni i drugi mogu obostrano jedni da zagorcaju posao/zivot pa nemojte vi nama i necemo ni mi vama

mislim da ce to drasticno da poveca posecenost kad ljudi znaju da mogu da se opuste jer nisu ni bajkeri magarci da idu kad znaju sta ih ceka posle
radije cu onda sa ortacim u gradu da popijem po pivo i da se provozam do kuce  [sutirakamen]

feelgod

Ma onda cime god oces samo da se ide sada sam kucka neko vreme pa god me oce,
samo moracete da se borite malo oko mene   ;D  necu da budem laka riba

UFF


feelgod

Pa demozes da dobijes tonu pi... za saku kikirikija jedino kod slonice.

Jefta

Јбг радим 19. подне, а 20. заузет цео дан. и увече ноћна

3006

19. je petak, mo¾da bih se i ja prikljuèio, po¹to sam subotom offline.