Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

sremac

visi¹ da ne tra¾i FSIja znaèi iæe plin :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Glava Dole

Taraba, jel uopste i ne zazuji, ili je zvuk kao da prokliza, ili samo pikne a ne okrene, kao da zakoci iako je pun aku?

Taraba

Citat: Glava Dole poslato 25 Mart, 2019, 23:22
Taraba, jel uopste i ne zazuji, ili je zvuk kao da prokliza, ili samo pikne a ne okrene, kao da zakoci iako je pun aku?

Vrti al krlja.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Glava Dole

 [thumb_up] onda je stvar polujasna... mozda je samo frajlauf a mozda i dekompresor koji je ubrzao propadanje frajlaufa, ima smisla to sto rev pise :D Proveri svakako i to, dekompresor u sustini radi tako sto minimalizuje zazor ventila prilikom paljenja i ako se to poremeti frajlauf, alnaser i akumulator se vise naprezu i eto recepta za sranje... zapne tamo, zapne ovamo, povratni kompresioni talas i kvrc... ode frajlauf :D

Lazic

Kako to na kantasakiju radi par decenija du¾e nego na ktm-u...?

stilgar

Citat: Glava Dole poslato 26 Mart, 2019, 00:56
[thumb_up] onda je stvar polujasna... mozda je samo frajlauf a mozda i dekompresor koji je ubrzao propadanje frajlaufa, ima smisla to sto rev pise :D Proveri svakako i to, dekompresor u sustini radi tako sto minimalizuje zazor ventila prilikom paljenja i ako se to poremeti frajlauf, alnaser i akumulator se vise naprezu i eto recepta za sranje... zapne tamo, zapne ovamo, povratni kompresioni talas i kvrc... ode frajlauf :D
A da skine i glavu sto je sigurno sigurno je 😀

Taraba

@Tesla: Hvala na savetu, al ovo mi nije prvi KTM - znam im te decije bolesti.
Ako je krepao dekompresor vidi se lako. U najgorem slucaju, skinem automatski dekompresor i palim uz pomoc rucnog dekompresora.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


El Jefe

Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2019, 02:00
Kako to na kantasakiju radi par decenija du¾e nego na ktm-u...?
Па и кантасакију треба пар деценија да стигне КТМ
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Citat: idanijel poslato 28 Mart, 2019, 23:05
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14101770/renault-clio-15dci
http://www.renault.rs/cars/clio/index.html

Jeste novom klot cena 10300 ali ako hoces sa opremom kao sa oglasa iznenadio bi se koliko izadje
Tako kumu cale pricao da mu uzme nov auto, ina za 8k, kad svaki koji su gledali izadje preko 10 ili 12k i to neki mali modeli tipa up i slicno

idanijel

Ma znam naravno.nego cena od 9400e za 5/godina star klio.omasio cenu3000e

Evo sad je snizio na 8950.inace nema ni digt klimu ni podizace pozadi.

dzimika

Jeste malo omasio ali jedinstven je :P
Ne mozes da ga krivis sto pokusava vise da zaradi

idanijel

Naravno. Pre 10 dana sa tog placa kupi drugar 520 BMW 2015 za 21300e dovezemo ga kuci, zove me on i kaze jao pa ovo 518 u papirima, reko zovi ga i vrati, tako i bilo. Vratio sve pare i nije trazio ni za probne koje je vlasnik placa platio.

Ovaj
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12601325/bmw-520-luxury
Inace je perfektno stanje.

idanijel

Evo slika pred kucom

Poslato sa COR-L29 uz pomoæ Tapatoka

VR 46

Превише ми је СОФТ  овај модел бенџе,Е60 рестајлинг је последња надкана петица,тако исто и са серијом седам, е38 је последњи добар,све после конфекција и ђубре....Ови остали су сви исти као сви други из тих класа.... [zvizdi]
Twist of wrist!

dzimika

Ovaj model ako je sa M paketom lepo izgleda, ima sire gume i mislim cak sire vesanje, ali za sve ostalo si u pravu

idanijel

Nije M, luxury je.

Poslato sa COR-L29 uz pomoæ Tapatoka

Biker-Boy

Kraljina trazi 20eura FIKSNO, za punoletnu polovnu gumu.... pa kuda ide ovaj svet lebac ti jebem nenormalni  [ludak] [doh] [samoubistvo]
https://www.kupujemprodajem.com/Motocikli-Oprema-i-delovi/Tockovi-i-gume/Dunlop-Sportmax-160-60-R17-Dot-2001-60032132-oglas.htm
I feel the need..... the need for speed !!!

idanijel

taj model nije valjao ni 2001g imao ga na tdm 850.

Che

Citat: idanijel poslato 01 April, 2019, 22:05
taj model nije valjao ni 2001g imao ga na tdm 850.

850 je nosio fabricki 150/70/17
Ali se slazem sa misljenjem