Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46

Ех тај е31... [balavi] :drka:
Twist of wrist!

DraganPavlicevic

U kocku je bio montiran 4.4 motor sa 300ks. Sva mehanika je bila trkaèka a nekoliko puta je moj sin Luka uèestvovao na trci ubrzanja od 402m. Vozio sam mnogo toga u ¾ivotu, ali takvo ubrzanje je zaista bilo neverovatno. Zvuk je bio fenomenalan.Vukao se po zemlji toliko da smo pojedine ulice sa velikim le¾eæim morali izbegavati.Oti¹ao je za lepe pare. Zvuk 12 cilindara je ne¹to drugo; prefinjen na malom gasu, ali brutalan na velikim obrtajima.Neki dan u servisu pogledam na ¹ta lièi podvozje;zadnji toèkovi su vezani za ¹asiju sa po 7(!) ramena. Jbt, jo¹ nisam video komplikovaniji trap. Nedaj bo¾e da mora ne¹to da se menja.A i ne tro¹i puno, posebno kada motor ne radi. A kad radi--20l, bar po fabrièkim podacima. Ma ko ga jebe; ljubav ne zna za granice.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Kolekcionarski automobil ili motor se ne kupuje kako bi se impresionilari skorojevici i plasticne kokoske tipa Aleksandra Subotic, sa I.Q. puza golaca.
Niti to iko kupuje kao daily car/bike. Onaj ko u 2017. godini kupuje RG500, Hondu CBX, 850i ili 635csi, to kupuje iz nekih drugih razloga, koje me mrzi da obrazlazem.
Posle sto se tice cene, neki budu mozda u startu malo preplaceni, ali vreme to brzo ispegla, njihova cena svakim danom ide samo gore. I to ozbiljno gore.
U svakom slucaju Cestitam za e31, pa kad budes raspolozen, pusti koju sliku, i bez Alpina felni.  [thumb_up] :)

p.s: Da li su ti onu kocku V8 radili u BMW Clinic, i ako jesu, koliko si zadovoljan odradjenim od 1 do10 ? Znaci globalno ocena za odnos: kvalitet posla/potrebno vreme/koliko naplaceno/postovanje dogovora ?

nano

Bila je relativno skoro jedna 850i u Rumi, ista boja isti enterijer kao ta sa oglasa. Mozda je i isti auto u pitanju. Cena bila oko 3.5k.

To sto preko kosta 20k nema apsolutno nikakve veze, pa ovde mos uzeti s13 200sx za 600-2000e stock bez ikakavih modifikacija a takav preko vredi 5k.

Hattrick

Od ovih S13 sto sam gledao danas na polovnim automobilima, ima 2 komada za po 2k, i jedan za 4.5k.
Ta 2 produvala gitovana raspada sa pur penom u pragovima po 2.000€ bi preko sluzili samo kao donori organa, a sigurno ne kao registrovani automobili koji prelaze TuV i tehnicki pregled, da se ne lazemo. Ovaj od 4.5k bi mogao da se provuce, ali cemu, kad toliko i tamo kostaju.

Hattrick

Slike od pre 24 godina, mog bivseg S13, tada nisu jos postojali digitalni aparati, pa moram da slikam sliku hahahahaha.
Dobar auto bio tad, al jos nije bio cuven za drift kao sto je sada, ni to jos nije bilo izmisljeno.  [rofl] [rofl] [rofl]





Konfiskovala mi ga policija u Novembru 1993. godine, zbog nekog potezanja u gradu sa Jettom ABT, navatali nas kao kulove, jebali nam kevu, cirkus bio.  :)

Bori¹a

Citat: DraganPavlicevic poslato 08 Maj, 2017, 10:16
A i ne tro¹i puno, posebno kada motor ne radi.

hahaha skidam kapu

nano

@Hattrick brutalan je!

Ocekujes jbg od auta u Srbiji od 25god da ce biti reseto :)

DraganPavlicevic

Kocku sa 4.4 motorom moj sin je kupio veæ spakovanu, tako da ne znam ko ga je radio. A bio je uraðen perfektno.Vraæali smo se iz Osijeka sa trke ubrzanja i na auto putu pri 180 na sat (bio sam sam u kolima) kada sam stisnuo pun gas, imao sam oseæaj kao da sam tek krenuo iz mesta.Istina, bolela me je kièma par dana ali i to je na neki naèin bilo zadovoljstvo.Danas sam video jednu osmicu sa alpina toèkovima, plava, tek ofarban.Sjajno izgleda, ali mi æe mo ovu na¹u jo¹ malo spustiti. I da, u pravu su oni koji ka¾u da se ovakve stvari kupuju srcem, a ne mozgom.

sremac

Citat: Hattrick poslato 08 Maj, 2017, 19:42
Konfiskovala mi ga policija u Novembru 1993. godine, zbog nekog potezanja u gradu sa Jettom ABT, navatali nas kao kulove, jebali nam kevu, cirkus bio.  :)

pusti ti konfiskaciju, nego ko je dobio potezanje ? :D

p.s. imam neki oseæaj po postovima da bi mogao imati jaku temu o hot heèevima i sportacima koje si (odnosno ste) posedovali , ili bi generalno mogala tema neka , ludi automobili koje smo posedovali .
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Hurricane


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


nano


megaidiot

jeste, iz svetske



Citatmotor je sa trke iz svetske.motor je zxr. 1100.180ps.oklopi su od zxr750.u Svetsku je bio trkacki sa karbon oklopima.
[rofl][rofl][rofl]

rboban

Citat: Andreja poslato 09 Maj, 2017, 21:50
https://www.polovniautomobili.com/motori/10065645/cagiva-xtra-raptor



Interesantno.

Zanimljiv, ali jedinstveno RUZAN, a odlican motor, i prevelika CENA, jedno vreme je obican raptor bio ispod 7000e nov u TRIONU.
Ride It Like You Stole It

Biker-Boy

Citat: nano poslato 12 Maj, 2017, 14:35
https://www.polovniautomobili.com/motori/9983847/kawasaki-zxr



180ps, jeste

:wtf: [rofl]  [doh] [samoubistvo]
Ovaj osim sto je nepismen, jos je i lud ili zesce zbunjen, ne zna covek ni sta vozi, nit je ono '96 godiste, nit je 1100ccm, nit je 180ks...

I feel the need..... the need for speed !!!

nano

Sreca pa je ubo da je kawasaki...

DebeliZmaj

rboban... meni je ovo jedna od retko lepih motora... dakle agresivno ostar dizajn ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell