Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 44 gostiju pregledaju ovu temu.


monsterbnt

Koliki retard treba da budes da spustis humvee, stavis niskoprofilne gume i skines felnu sa regulacijom pritiska da bi stavio alu govno.... Cigansku unutrasnjost i laminate da ne pominjem....
I onda trazis vise para nego sto je nov kostao...
Smrt SVIMA!!!!

mkt


Hattrick

Tuning Budzing bajo moj.  :)

serbduck

Ovo je ruznije od svih Stonsa zajedno. Uzas !

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

UFF

das preko 100k eur i moras da motas rukom kad hoces da otvoris prozor  [rofl]


idanijel

Opet cocovi i sranja https://www.polovniautomobili.com/motori/10099676/yamaha-xt660-r-svaicarac

inace ako nekom znaci info Gsf 650 bandit 2007-2012g sa 25kw moze da PRODJE homolgaciju .

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

Hattrick

Nek je samo on nama presao 120.000km :D

Andreja

DraganPavlicevic sa foruma je skoro uzeo e31 :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Pa gde su slike sunce ti poljubim, da vidimo azdaju.  ;)

UFF

Citat: Ukii poslato 04 Maj, 2017, 23:30
Osmica  :drka:  :drka:  :drka:
https://www.halooglasi.com/vozila/polovni-automobili/bmw-850-i/5425493220465


kakvo drkanje?
drkanje bio pre dve skoro tri decenije
danas kurac ziv
vidis da ga i vlasnik menja za dizel jer zeli manju potrosnju i za do 2000ccm jer zeli manju registraciju

veruj mi jeftinije ti je da drkas na kurvu sponzorusu nego da je jebes i odrzavas  [rofl]

Poljanac92

Citat: UFF poslato 05 Maj, 2017, 01:07
Citat: Ukii poslato 04 Maj, 2017, 23:30
Osmica  :drka:  :drka:  :drka:
https://www.halooglasi.com/vozila/polovni-automobili/bmw-850-i/5425493220465


kakvo drkanje?
drkanje bio pre dve skoro tri decenije
danas kurac ziv
vidis da ga i vlasnik menja za dizel jer zeli manju potrosnju i za do 2000ccm jer zeli manju registraciju

veruj mi jeftinije ti je da drkas na kurvu sponzorusu nego da je jebes i odrzavas  [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl] to si u pravu
sto se tice odrzavanja, potrosnje i registracije jeste kurac od kola :D nzm doduse kako poteze, nisam imao priliku da vidim :D
ali sto se tice izgleda, meni se svidja :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

DebeliZmaj

u 2017tog godini ovo je njesra
za te pare ima bolje auto ako hoces
privlacish paznju
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Ovo kupuje onaj ko voli...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DraganPavlicevic

A volimo ga moj mlaði sin i ja. Juèe registrovan, danas uraðen servis i pala prva vo¾nja.Dvanaest cilindara radi kao sat, pote¾e ¾estoko, a oseæaj je fantastièan. Kada se ¾eli i kupi ovako ne¹to, ne pita¹ koliko ko¹ta odr¾avanje ili koliko tro¹i.Sada tra¾imo "alpina" toèkove jer nam se ne sviðaju postojeæi. Skupi su;originalni su i do dva soma evriæa.Videæete ga uskoro.

bigsheki

15000 je previse novca za taj auto,za mnogo manje para se moze uzeti 750-ka ili mecka s500-s600..ako pricamo o potezanju.ne realno mi je 15000,ja trazim bme kockicu 325 benzinjaru da kupim ali nema,i kada je nadjem bice sigurno cena kao prva ljubav.cika dragane verujem da je zvuk babaroga :))))

DraganPavlicevic

Dru¾e moj ©eki, pa bar ti zna¹ kakve su cene osmice u Nemaèkoj.Nisam ga kupio zbog potezanja, jer smo do nedavno imali kocku sa osmakom i kratkim prenosom. To je bilo potezanje da ti sva krv ode u mali mozak. Osmica se kupuje zbog ljubavi prema tom tipu bmw-a, a kad se jo¹ naðe ne¹to ovako u originalnom stanju, ni¹ta te vi¹e ne interesuje.

bigsheki

v12 je meni vrh.i v6,v8 benzinski motori su mi svrsavanje kada se doda gas.zao mi sto nisam imao priliku da vidim tu kockicu :(