Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 46 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

milomir22

Mislim da ce se grdno razocarati kada shvati da ovo vredi MOZDA 1500 evra.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr


Biker-Boy

Citat: savke poslato 21 April, 2017, 16:45
[pop]
https://www.polovniautomobili.com/motori/9833243/honda-cbr-900-rr
Dal je ovaj normalan, montirao te dve odvratne ogromne trube, na onakvu legendu od motora.....   [samoubistvo]
I feel the need..... the need for speed !!!

srbac

Od nazad su auspusi kao koferi , mama mia


megaidiot

lepo deluje, ali za te pare ...fjr ili ...bmw rt... rt... rt... rt... rt...

Kostić


Andreja

Iz sve snage ti ¾elim da ga proda¹ i uzme¹ ne¹to da se vozikamo ali na¾alost, ove novce æe¹ te¹ko dobiti :(
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ne ¾urim i nije mi stalo da prodam. al kako sam ga lepo opisao... ;D viðen je 158 puta a okaèio ga danas popodne. imali neki gledaniji oglas ;D

sale_75

CBF 1000, jako prosta tabla kod starog, a i kod novog modela po meni moze to Honda dosta bolje. Najvise od svega sto mi smeta jeste velicina tog motora, kao da je 600cm3, izuzetno mali motorcikl. Sve ostalo je za 10-ku.

UFF

Citat: idanijel poslato 24 April, 2017, 00:04
skup ali  [balavi] https://www.polovniautomobili.com/motori/10053661/honda-cbf-1000-abs

motor je drkanje
iskreno nisam ni znao da postoji dok nisam video oglas
ne bih ga kupio jer ne volim da vozim po auto putevima ali je i dalje drkanje, cak i intrument tabla, unapredjen stari vfr

idanijel

motor je drkanje pravo,vozio sam stari i on je al je ruznjikav.inace imao sam 60 ak motora i honda je definitivno Number 1 [thumb_up]

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

DebeliZmaj

vidi kole, meni u petak zadnji danu mesecu, dakle plata ...
moram da proverim dal ima mesta i za ovaj motor u garazi
al u petak bi recimo mogao da ga isplatim ali ne preko 300e
350e ako skupish sve one polomljene plastike sve sto si poskidao
sa njega da okrpim...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

idanijel

Kostaaa sta ti sve rekao...

Kostić

sladak je, hoæe da pomogne :) al nije ukapirao da ja ne ¾elim da prodam motor, osim ako neko nije dovoljno lud da izvadi 580 lepih evriæa iz d¾epa na njega :) inaèe zmaje, dobijao sam 400 e na neviðeno, pre nego ¹to sam kupio vile nosaè ¹ipku lanèanik... al hvala ti, ko da si mi pomogo  [srce] :-* [flashing]

jevta

#11177
Cbf 1000 golo govno vuèe se ko raga.Meni bio u razmatranju dok nisam seo posle mi ne treba ni na slici. u boljem seæanju mi je yamaha diverzija 600.Litra koja ne ide je govno nema uzbuðenja ni u najavi.Malo konja malo momenta moj suzuki i¹ao bolje od nje

idanijel

Citat: jevta poslato 25 April, 2017, 20:54
Cbf 1000 golo govno vuèe se ko raga.Meni bio u razmatranju dok nisam seo posle mi ne treba ni na slici. u boljem seæanju mi je yamaha diverzija 600.Litra koja ne ide je govno nema uzbuðenja ni u najavi.Malo konja malo momenta moj suzuki i¹ao bolje od nje
ma R1 mama sve je to kur..a

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 25 April, 2017, 18:08
sladak je, hoæe da pomogne :) al nije ukapirao da ja ne ¾elim da prodam motor, osim ako neko nije dovoljno lud da izvadi 580 lepih evriæa iz d¾epa na njega :) inaèe zmaje, dobijao sam 400 e na neviðeno, pre nego ¹to sam kupio vile nosaè ¹ipku lanèanik... al hvala ti, ko da si mi pomogo  [srce] :-* [flashing]

vidi pazi ja nemogu preko ovoga jer dok dovedem u stanje
za koje je namenjen ... :0) srecna prodaja ili ne prodaja :0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell