Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.


rboban

@chengelle mislim da gresis, stariji od 2004 su imali crni agregat... 2003 je zadnje sa crnim, sad ako neko bas da poznaje temu nek kaze.
Ride It Like You Stole It

idanijel

2001 2002 imaju slova na rezervoaru, vec 2003 ima znak yamahin, 2004 nema prekidac svetla...

megaidiot

Citat: UFF poslato 04 April, 2017, 00:58
bar necu morati da placam porez i da uvozim motore i automobile
a i plata nece biti po jednom kursu a u menjacnici po drugom vec ce usrane menjacnice da se zatvore
A moci ces i da se samo prosetas do nemacke i prihvatis posao ili da im od kuce fakturises usluge, ne cekas 3-6 meseci za vizu.
Isto tako ce sa mnogo manje papirologije da dodje svabo da otvara ovde trake da ljudi rade na njima, da kupuje zemlju, da kopa i nosi sta mu treba... i tako.
Ustvari sve ostaje isto samo se papirologija smanjuje i ubrzava ceo proces.
Citat: Hattrick poslato 04 April, 2017, 01:05
Znam, video sam, Rumunki na vagone po semaforima i bulevarima. Kako padne mrak, ne mozes da zivis od njih, citave horde. Pusenje 20€, seks 30€. Ove mladje od 25 god. sa napumpanim sisama, ustima i stiklama od 20cm, po 10€ vise. Uspele na zapadu, verujem da im je Fejsbuk san snova.  :)
Jeste, i to su premium doseljenici, uglavnom dosli sa ciljem da rade, sto sistemu odgovara.
Kad vidis talibabanana ekipu, e to je tek mrak, glavni gradovi evrope su septicke jame realno.


El Jefe

Citat: idanijel poslato 04 April, 2017, 15:21
2001 2002 imaju slova na rezervoaru, vec 2003 ima znak yamahin, 2004 nema prekidac svetla...
Нешто више може да се сазна само по серијском броју. Имао сам модел Јамахе која је била некакав прелазни модел и коју сам једва нашао у незваничном регистру серијских бројева. Она се у тој боји, са таквом опремом продавала само једне сезоне у Швајцарској.
Друштво за заштиту од животиња

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

Hattrick

Lep i redak model za Italijansko i Portugalsko trziste. Ali ne vredi te pare.
Generalno u drzavama sa 2000€+ platama, kosta izmedju 16 i 20k€, pre cenjkanja, za garaziran primerak, sa malom originalnom kilometrazom u stanju tip-top.

jevta

Moj fazer ima sivu ma¹inu i nema prekidaè za svetla ,a po proveri na NETu jeste 2003

Andreja

Citat: Hattrick poslato 06 April, 2017, 19:11
Lep i redak model za Italijansko i Portugalsko trziste. Ali ne vredi te pare.
Generalno u drzavama sa 2000€+ platama, kosta izmedju 16 i 20k€, pre cenjkanja, za garaziran primerak, sa malom originalnom kilometrazom u stanju tip-top.

Uz to, motor nije originalan. U njemu mora da bude S14B20.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Citat: Andreja poslato 06 April, 2017, 23:32
Uz to, motor nije originalan. U njemu mora da bude S14B20.

Tako je.  [thumb_up]


Bori¹a

ne znam sto se smejes, umesto da uzmes to i da pocnes da se vozis kao covek...

Glava Dole

Smesno mi, je l' to neki problem?

Gavrolini

Vidim ja da ces na kraju i ti tvog tako oglasiti

megaidiot

za 200 da uzmes sve sta ti treba sa ovoga, ostale delova na oglase i ti si profitirao u svakom pogledu.

Citat: Gavrolini poslato 07 April, 2017, 23:09
Vidim ja da ces na kraju i ti tvog tako oglasiti
ali da prepise celu temu u opis oglasa [rofl]

Hattrick


Bori¹a

Citat: Milos96 poslato 07 April, 2017, 20:35
Smesno mi, je l' to neki problem?

meni nije, ali si ti u problemu zaista... [doh]

Glava Dole

Citat: Bori¹a poslato 08 April, 2017, 22:33
Citat: Milos96 poslato 07 April, 2017, 20:35
Smesno mi, je l' to neki problem?

meni nije, ali si ti u problemu zaista... [doh]

ti onda placi, budi neutralan... ne tice me se...

mi¹ko_kolo

Kad se veæ ignori¹ete u tolikom Èaèku, ¹to se ne ignori¹ete i ovde?