Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

Major


Andreja

Zadnji kraj A7 izgleda predrkano dobro. Svi noviji Audiji izgledaju brutalno.
Mercedes mi je postao sme¹an, izbacuju neke zaobljene igraèkice, jo¹ izbacili gomilu klasa, GLC, GLE, GLS, GRDLAMG itd.

Generalno mi se ne sviða gde ide auto industrija, vi¹e ni ne mo¾e¹ da provali¹ po izgledu da li je neki auto brz ili jok, svi imaju po ¹esnaest (fejk) izduva, splitere, spojlere...
Ili ne mo¾e¹ da razlikuje¹ Hjundai, Tojotu, Pe¾o, Kiu itd (lupio sam, nevezano za marke). Samo pojedine marke se istièu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

con3

Svaki novi auto izgleda dobro ,sad samo mozete da serete,koliko para toliko i muzike . :)

Hattrick

Posto je jedna te ista porodica Piëch-Porsche (preko milion holdinga i povezanih subjekata) vlasnik svih tih firmi, Porsche, VW, Audi, a usput i Bugatti, Ducati, Lamborghini, Bentley, Man, Seat, Skoda, Saab-Scania i da ne nabrajam, pre bih rekao da im inspiracija za taj "klizeci" zadnji deo, dolazi iz firmi cijih su svakako vlasnici.







A mozda i gresim, pa im se vise svidela dacia  :)

Boban_m

Citat: con3 poslato 25 Mart, 2017, 01:43
Svaki novi auto izgleda dobro ,sad samo mozete da serete,koliko para toliko i muzike . :)
Prodaj onda BMW ili sta vozis i kupi novu Daciu ;D. Kupovina je emotivna a ne racionalna kategorija i ono sto se dopada meni, ne mora i tebi. Evo meni je A7 uzas od zadnjeg kraja, tri puta sam obilazio oko njega kad sam ga prvi put vidio i krstio sam se lijevom rukom ali Andreju se dopada i ja nemam problem s tim.

@Hattrick
911 je bez premca :) Saab 900 ili stara dacia, to je taj ruzni zadnji deo.
Bentli je potpuno druga prica i drugi ugao linije zadnjeg kraja. Tipicno engleski tradicionalan i u slicnoj formi zadnji kraj je i kod RR i kod Jaguara. Sem toga to je ogroman auto.


Hattrick

Hocu da kazem, taj "fastback" zadnji kraj je bas tipican za vw-porsche grupu, od bube, pa preko 356, 911, i sve do danasnjih dana, na mnogo modela njihovih, ili cerki firmi je prisutan, u raznim formama. Tako da me ne cudi da su i na Audiju u nekoj izmenjenoj formi progurali pricu. E sad ruzan, ili lep, lepota je u oku posmatraca.
Meni se recimo, kao najnadrkaniji zadnji kraj ikada, uvek svideo "ducktail" starih porsche-a 2.7 RS i RSR.
Ali kad god to pomenem ljudi me pogledaju belo, ono tipa "OVO ti se svidja" ? Da, jebiga, TO mi se svidja  :)



Boban_m

Nemam nista protiv fastbeka na autu sa 2 sjedista :)

Hattrick

I da imaju izvorno dobar zvuk, a ne kao Audi da stavljaju zvucnike u auspuh  [rofl]
Famozni Exhaust Sound System  :)
U ovim kuglama na auspuhu su zvucnici, koji imitiraju zvuk nadrkanih masina kad lik da gas  [rofl]



Andreja

Hatrièe, lak¹e malo, potro¹ih sve pluseve na tvoje postove  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Nocu nisam sav svoj  [rofl]

Boban_m


Bori¹a

mercedes g klasa je bez konkurencije, vanvremenski dizajn i zadnji dinar iz kuce bih dao da imam... makar onaj osnovni 270cdi
a7 vozi moj bivsi gazda, prednji kraj je drkanje, zadnji tu i tamo, svidja mi se..

con3

Citat: Hattrick poslato 25 Mart, 2017, 02:55
I da imaju izvorno dobar zvuk, a ne kao Audi da stavljaju zvucnike u auspuh  [rofl]
Famozni Exhaust Sound System  :)
U ovim kuglama na auspuhu su zvucnici, koji imitiraju zvuk nadrkanih masina kad lik da gas  [rofl]



Ne stavlja samo audi stavlja i bmw da znas i zvuci opasno ,nesto puno kosta taj dodatak u opremi . :)

mi¹ko_kolo

Od A7 lep¹u siluetu ima èak i Pasat cc.

Hattrick

Citat: con3 poslato 26 Mart, 2017, 13:46
Ne stavlja samo audi stavlja i bmw da znas i zvuci opasno ,nesto puno kosta taj dodatak u opremi . :)

Znam, ima i BMW, i Mercedes, Audi je prvi to izbacio, i sad se svi navadili k'o svinje na mekinje. Cak i ove tuning firme pocele da ih rade za sve moguce automobile koji postoje, tipa vozis vozis Fiestu Diesel a zvuk kao da imas V8 od 600 konja.  :)

El Jefe

Генијална ствар, у рангу кригле у облику сисе.
Друштво за заштиту од животиња

Hattrick

I neona ispod pragova  [rofl]

bigsheki

ja najvise volim vozila koja mi se dopadnu na drugi pogled,tako mi se desilo sa volvom s60.mada,sve je stvar ukusa.inace sto moze relativno normalan budzet da priusti po meni je mercedes s klase od 2006 ili 2007 godine,ne znam kada je tacno izasao taj model.mada sve je stvar ukusa.

milomir22

Citat: con3 poslato 26 Mart, 2017, 13:46
Citat: Hattrick poslato 25 Mart, 2017, 02:55
I da imaju izvorno dobar zvuk, a ne kao Audi da stavljaju zvucnike u auspuh  [rofl]
Famozni Exhaust Sound System  :)
U ovim kuglama na auspuhu su zvucnici, koji imitiraju zvuk nadrkanih masina kad lik da gas  [rofl]



Ne stavlja samo audi stavlja i bmw da znas i zvuci opasno ,nesto puno kosta taj dodatak u opremi . :)


Meni su zvucnici u auspuhu kao seks sa lutkom na naduvavanje, u principu si ga umocio, ali i sam znas da nije to ono pravo (doduse, nikada nisam jebao lutku ili imao auto sa zvucnikom u auspuhu).
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr