Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 51 gostiju pregledaju ovu temu.

serbduck

Fejton je zapravo najluksuzniji Pasat.
Vrlo redak. Retko dobar i retko skup.
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

idanijel

nije pasat,to je za klasu vece.

Biker-Boy

To mu dodje kao Volkswagen-ov ekvivalent Audiju A8
I feel the need..... the need for speed !!!

mi¹ko_kolo


UFF

taj ne moze da se tera kod mene po dzombama
neupotrebljivo sranje :D

mkt




feelgod


PECA BMW

Citat: feelgod poslato 26 Januar, 2017, 02:35
Znaci cene ST polako prevazilaze AT :)

https://www.polovniautomobili.com/motori/9293449/yamaha-xtz-750-super-tenere

Sit se nasmejah.

sto li ga daje ovako jeftino , mora da mu nesto fali  ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Grof

U zadnje vreme me uhvatilo neko ludilo i gledam te matore endure... jebote ¹ta ljudi tra¾e para pa to nije normalno... ST sa lo¹im gumama, u realno nikakvom stanju 1200e ( treba ulo¾iti jo¹ makar 300 da se mo¾e voziti) DR sliène prièe, o transaloiam i afrikama da ne govorim.... malo malo pa neko tra¾i 2000 + eura za neki motor iz sredine 90ih ... pa da li su ti ljudi normalni ?

ЯЭВОЛУТИОН

normalni jesu....preko su ti motori dosta skupi ako su u dobrom stanju....pada im cena mnogo sporije nego ostalima....a ako je mala kilometraza na satu onda ima cudnih cena...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Grof

...khm... prihvatam argument .... ali kada je recimo KLE bio nov ko¹tao je 5500e a zx10r iste te godine 11000e.... a sada na mobile.de je kle iz 2006 2800e a zx10r 3500e... nije mi jasna logika.... posebno ¹to je koliko kapiram dosta endura kori¹æeno van puta i samim tim su izlo¾eni vi¹e habanju, a ako ima tri kofera verovatno ima i vi¹e km nego ¹to pi¹e na satu... padovima pri malim brzinama i krebanju o ¹iblje i kamenje... sa druge strane polovan r je verovatno proveo deo kilometara na zadnjem toèku ali je makar u srbiji retko koji video stazu i uslove upotrebe na istoj...  a pucanje i paljenje guma neæu da uzimam u jednaèinu ni u jednom od dva sluèaja ....

Gavrolini

Verovatno nisi lepo pregledao nego se uhvatio za prvi primerak...kle verovatno mozes naci ispod 1000e

Havarisan


Grof

upravo tako.... prièamo o oba motora 2006 godi¹te.....

feelgod

Dual era, jebo je ja. Sve sto ima tocak napred <=19" poskupelo dramaticno.

UFF

Citat: Grof poslato 26 Januar, 2017, 11:20
...khm... prihvatam argument .... ali kada je recimo KLE bio nov ko¹tao je 5500e a zx10r iste te godine 11000e.... a sada na mobile.de je kle iz 2006 2800e a zx10r 3500e... nije mi jasna logika.... posebno ¹to je koliko kapiram dosta endura kori¹æeno van puta i samim tim su izlo¾eni vi¹e habanju, a ako ima tri kofera verovatno ima i vi¹e km nego ¹to pi¹e na satu... padovima pri malim brzinama i krebanju o ¹iblje i kamenje... sa druge strane polovan r je verovatno proveo deo kilometara na zadnjem toèku ali je makar u srbiji retko koji video stazu i uslove upotrebe na istoj...  a pucanje i paljenje guma neæu da uzimam u jednaèinu ni u jednom od dva sluèaja ....

pa koliko su kostala 90ih neka mala vozila sa pogonom na sva 4?
maltene i dalje kostaju toliko

npr ja bi pre kupio bmw-a trojku nego sedmicu ako su oba stara 25 godina
jeste sedmica kostala nova 3 puta vise od trojke ali je zato cena i brze pala, em trosi vise, em se sva govna od opreme pokvarila i to je luksuzni auto a nije bas luksuz ako je mator, vise glavobolja

ЯЭВОЛУТИОН

Samo jedan razlog....prosecan kupac R motora tezi ka performansama a prosecan kupac kle-a tezi ka funkcionalnosti...nije iso trziste...razlika izmedju versusa i kle-a minimalna a izmedju r-a iz 06 i 2016 nebo zemlja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Uh pa nije bas tako. Razlika u stanju jeste i verovatno su R-ovi vise razjebani. Ali ako uzmes perfektan k6 i uporedis sa L6....razlika ce biti mnogo manja nego da uporedis KLE sa bilo kojim dualom iz 2016.