Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

da pisas kad se probudis nocu bez da masis solju i bez da palis svetlo od cega oslepis i razbudis se

a i da 3pujes goste kad dodju :D

ja vec porucio  [rofl]

mi¹ko_kolo

Nisi probao da sedne¹?! Ah da, to nije za mu¹karèine kao ti. To rade samo pièkice.

UFF

pa kako da probam kad ga nemam jos uvek, cu da sednem kad stigne i kad mi se prikenja
a vala ako muskarac pisa sedeci.... pa nemam sta da kazem na to, radije bi masio solju pa brisao posle

idanijel


mi¹ko_kolo

Klasièni nemaèi pojma! Ako ne¹to mrzim, to je kad me kraj ¹lica od pantalona pritiska po korenu kite dok pi¹am. Ako znate na ¹ta mislim. I kad vratim ðoku u pantalone, ono ¹to je ostalo u kanalu ode u gaæe. Da bi se to spreèilo, mora¹ da raskopèa¹ kai¹ i gornje dugme, a kad to uradim onda mi je mnogo lak¹e da sednem i da pi¹am. A naroèito noæu, kad me mrzi i oko da otvorim, sednem i ne razmi¹ljam gde æe da ode. Iako imam ¾enu, koja æe svakako da èisti za mnom i oko mene.

mrle

Citat: mi¹ko_kolo poslato 05 Januar, 2017, 15:19
Iako imam ¾enu, koja æe svakako da èisti za mnom i oko mene.

hoæe, prvih par puta, posle æe da ti jebe kevu :)

idanijel

mada meni nocu za sad sa 41 godinom treba raslje koje guram od plafona ka solji da nebi prskao po kotlicu  ;D ;D [thumb_up] i nema sanse da sednem na solju u tom stanju.  a ljudi kazu treba cuvati raslje i kad je potrebno podbaciti sa donje strane kad dodju godine  [veryangry]  


mi¹ko_kolo


idanijel

da se neko nezajebe ,lik otvara svaki dan nov nalog ,obicno prodaje ssd hard po smesnim cenama i tv led, i uvek taj naziv altis
http://www.kupujemprodajem.com/Alpha-LED-TV-32AR2000-41204961-oglas.htm

ja pitao dali moze da se otvori paket pa da platim,naravno nije odgovorio i vidim blokiran i to 6-7 puta


mkt

Citat: idanijel poslato 05 Januar, 2017, 15:27
mada meni nocu za sad sa 41 godinom treba raslje koje guram od plafona ka solji da nebi prskao po kotlicu  ;D ;D [thumb_up] i nema sanse da sednem na solju u tom stanju.  a ljudi kazu treba cuvati raslje i kad je potrebno podbaciti sa donje strane kad dodju godine  [veryangry]  


jutarnje pisanje obicno zavrsi na plocicama gore  ;D

mkt


Ivicat


OKi

Citat: Ivicat poslato 11 Januar, 2017, 20:21

I sad naravno veæina nas se pita >>na èemu li je<<  ;D

UFF

ne, vecina se pita koji cu kurac da zivim u vukojebini :D

a covek verovatno hoce da da besplatno nekom da zivi ali i da odrzava, tako em nece niko da obije pokrade i zapali a i ako prokisne krov i slicno taj ko zivi tu ce o svom trosku da popravi

Hurricane

..ima takvih jo¹ mnogo, ali generalno se zbog poreza i ostalih gluposti ljudi re¹avaju vi¹ka nekretnina..


ZEMZEM

Moj kom¹ija je pre jedno 4-5 godina isto dao jednoj porodici kuæu na kori¹æenje. Izbeglice u pitanju koje su stanovale kod nas u ulici kao podstanari. Èoveku bilo ¾ao dece.
Uslov je bio da odr¾avaju i plaæaju raèune.
Bili su tu nekih godinu dana i pobegli jer nisu plaæali raèune.
Eto èovek re¹io da nekom pomogne a kreteni samo nekog da zavrnu pa makar posle plaæali kiriju na drugom mestu, jedino ako opet nisu naleteli na sliènu kombinaciju.
Inaèe kuæa je u Zemunu blizu Navipa ko zna.

Joker

Svaka cast coveku ali krajnje glupo sa njegove strane. Jednom u dva meseca kontrola o kuci i racunima pa neka mu je i brat..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

bigbad86

Sta jednom u dva meseca. Jednom u dve nedelje.