Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: stilgar poslato 30 Decembar, 2016, 01:03
@UFF
da sam majstor to bi mi bilo zanimanje, ne znam mnogo toga a ne volim polovicno da radim. Al se razumem u kompove, popravicu ako je moguce kolegi bajkeru za dzabe uvek.

pa sto onda mislis da je meni to zanimanje ili da bi ja to trebao da radim kad smo za isto skolovani?
a vala radije bi menjao ulje ili plocice nego se drkao sa nekim raspalim kompom

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Decembar, 2016, 02:17
@puff

ti na kraju sam sebe diskreditujes...uvek

pa sta cu kad sam drugar, vidim da ti ne ide pa da pomognem, evo sad cu opet:

nego ako svrsim unutra da li to znaci da god/dve kasnije pobedjujem u svakoj internet raspravi ako kazem nesto tipa:

"ja bar mirno spavam a i kad dodjem kuci a on/ona me zagrli oko noge i kaze taaataa"  [rofl]


da ga jebem ako to nije pobednicka izjava (ono prvo "mirno spavam" nagovestava da sam posten i siromasan a dete pobedjuje na kraju jbg bitno je probuditi saosecanje kod citaoca da bi pridobio naklonost)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 30 Decembar, 2016, 02:28
Citat: stilgar poslato 30 Decembar, 2016, 01:03
@UFF
da sam majstor to bi mi bilo zanimanje, ne znam mnogo toga a ne volim polovicno da radim. Al se razumem u kompove, popravicu ako je moguce kolegi bajkeru za dzabe uvek.

pa sto onda mislis da je meni to zanimanje ili da bi ja to trebao da radim kad smo za isto skolovani?
a vala radije bi menjao ulje ili plocice nego se drkao sa nekim raspalim kompom

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Decembar, 2016, 02:17
@puff

ti na kraju sam sebe diskreditujes...uvek

pa sta cu kad sam drugar, vidim da ti ne ide pa da pomognem, evo sad cu opet:

nego ako svrsim unutra da li to znaci da god/dve kasnije pobedjujem u svakoj internet raspravi ako kazem nesto tipa:

"ja bar mirno spavam a i kad dodjem kuci a on/ona me zagrli oko noge i kaze taaataa"  [rofl]


da ga jebem ako to nije pobednicka izjava (ono prvo "mirno spavam" nagovestava da sam posten i siromasan a dete pobedjuje na kraju jbg bitno je probuditi saosecanje kod citaoca da bi pridobio naklonost)

Jok bre samojebi uvek sebe diskredituju....previse su samozivi za zrtvu sto automatski vodi ka gubitku ozbiljne partije saha.....neki put se mora zrtvovati pesak, neki put konj a neki put bogami i kraljica....u suprotnom ne razumes igru...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

hmmm

moja mladja sestra koju sam ja ucio da igra sah dok sam je cuvao kuci kao klinac je najmladji internacionalni sakohvski sudija na svetu i trenutno vodi svoja 3 sahovska kluba

definitivno ne razumem igru


rboban

Napokon neko osvezenje u ponudi.... Zanimljivo skroz!
Ride It Like You Stole It


misa-pei

©to bih ja ovo ter'o... Mora da je savr¹en do¾ivljaj. Obiène motorne sanke su fenomenalne, ali kabaste. A ovo deluje jebitaèno. Imao je KTM neke takve kombinacije.
Država je najveći neprijatelj naroda

Gavrolini

Ima da se kupi gotov taj kot za ktm...na zalost kao i nov ktm to mogu samo da sanjam :)

misa-pei

Èitao sam o tome, mislim u Moto Pulsu. Fenomenalno, samo, kao i sve ¹to valja, skupo, nemoralno ili goji :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Gavrolini

Za zadnja dva me bas nesto zabole, samo da nije skupo :)

rboban

Morao sam...

! No longer available

Vrhunska zabava!!!

(paklena ekipa vozi u ovom klipu)
Ride It Like You Stole It

bigbad86

Jel treba bilo kakav papir da se ovo vozi?

Boban_m


bigbad86

Ne za ameriku, pitam za ovde, po planini.

Boban_m

Jbg Dusko, upropasti mi penal ;D




mkt

Citat: rboban poslato 31 Decembar, 2016, 15:31
Napokon neko osvezenje u ponudi.... Zanimljivo skroz!
videh ga na kopaoniku pre par dana.. zanimljivo

Lazic

Citat: UFF poslato 28 Decembar, 2016, 20:57
mislim mozda ga neko i pronadje ali ja bi se radije preko dana provozao a uvece jebo i pio pivo uz dobar film umesto da se drkam za zardjalom kantom
Citat: Andreja poslato 28 Decembar, 2016, 23:47
Svi su u pravu. Nekome je drkanje (meni iskreno, ¾alim ¹to nisam drugaèiji ali prosto mi se kenja od same pomisli na truo pod, ko¹eve, nema¹ gde fleku bre za ¹ta da uhvati¹) a neko zaista u¾iva u o¾ivljavanju ovakvih grobina. Znam dosta Fiæista i oldtajmera¹a, stvarno znam ljude koji i kad dovr¹e neki auto, jedva èekaju da uzmu sledeæu le¹inu da je srede. Dakle, nekima èak nije u¾itak ni da voze zavr¹en auto, srede ga i cepaj dalje.

Ti oèigledno ne jebu... ;D