Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

#10660
malo vise respekta za istocnonemacku legendu, taj je iso gde ovi bumbarski automobili ne mogu ni da pokusaju :) africka tura, juznoamericka tura...
! No longer available

motoklasik


Citat: Ivicat poslato 11 Decembar, 2016, 08:58
Citat: Biker-Boy poslato 11 Decembar, 2016, 01:39
Citat: srbac poslato 11 Decembar, 2016, 01:08
Katana

http://www.polovniautomobili.com/motori/8787452/suzuki-gsx750sz-katana
Ne kontam coveka, uvezo je pre 10 godina, jednom registrovao, i 9 godina mu stoji u garazi  [ludak]
pa koji ga kurac kupovao uopste  [doh]

motoklasik ima vise motora. Neke od njih skoro i ne vozi. Mozes da pitas npr njega zasto kupuje motore a ne vozi ih, vec mu stoje u garazi.

Vidim, "prozivate" me ovde... :D :D

@Biker-Boy - Nije cudo sto "ne kontas coveka". Jednostavno, ne razmisljas u istoj ravni kao i on. Pri tome, to ne znaci da ni ti ni on razmisljate pogresno.
A, "koji ga je kurac kupovao uopste?", ko bi znao, verovatno je hteo da ga ima, da ga vidi kad god sidje u garazu, da sedne na njega, da ga upali po nekad i provoza se par ulica po kraju... Ipak je to Katana o kojoj je tada kada se pojavila 99% zaljubljenika u motore mogla samo da sanja... Nije uopste lose kada se nekome san i ostvari, pa i sa ma kolikim zakasnjenjem.



mali_zmaj

Ja bih imao jedno dvadeset komada,samo da imam love i prostor..,i vremena na kraju da ih pazim,mazim,volim,tu i tamo vozim...
jin-jang

Hurricane

Citat: motoklasik poslato 11 Decembar, 2016, 19:54

Citat: Ivicat poslato 11 Decembar, 2016, 08:58
Citat: Biker-Boy poslato 11 Decembar, 2016, 01:39
Citat: srbac poslato 11 Decembar, 2016, 01:08
Katana

http://www.polovniautomobili.com/motori/8787452/suzuki-gsx750sz-katana
Ne kontam coveka, uvezo je pre 10 godina, jednom registrovao, i 9 godina mu stoji u garazi  [ludak]
pa koji ga kurac kupovao uopste  [doh]

motoklasik ima vise motora. Neke od njih skoro i ne vozi. Mozes da pitas npr njega zasto kupuje motore a ne vozi ih, vec mu stoje u garazi.

Vidim, "prozivate" me ovde... :D :D

@Biker-Boy - Nije cudo sto "ne kontas coveka". Jednostavno, ne razmisljas u istoj ravni kao i on. Pri tome, to ne znaci da ni ti ni on razmisljate pogresno.
A, "koji ga je kurac kupovao uopste?", ko bi znao, verovatno je hteo da ga ima, da ga vidi kad god sidje u garazu, da sedne na njega, da ga upali po nekad i provoza se par ulica po kraju... Ipak je to Katana o kojoj je tada kada se pojavila 99% zaljubljenika u motore mogla samo da sanja... Nije uopste lose kada se nekome san i ostvari, pa i sa ma kolikim zakasnjenjem.




mislimo isto, ¹to mi recimo daje nadu da æu nekad...

respect  [klanjam_se]

ja sam prvo i pomislio da je ovo ne¹to iz tvoje kuhinje..

Biker-Boy

Znam ja vrlo dobro sta je Katana, imao je brat, samo 1100-tku :)
Ja sam onda bio klinja, nisu mi dali da je vozim, tek kad sam imao 14 godina i dobro se uvezbao sa svojim tadasnjim Mz 150ts,
e onda sam dobio dugo sanjanu priliku da je provozam :)
to je bio jedan od najlepsih trenutaka u mojem zivotu, to je bio prvi Japaner kojeg sam vozio, a 5-6 godina pre toga
me je provozao burazer na svojoj tadasnjoj Katani 550 sa marvingom, e ja sam mislio to je to, vrhunac mog zivota,
da ne moze biti bolje, i to je ujedno bio momenat kada sam shvatio da ce motori da budu velik deo mog zivota, predmet obozavanja :)
a Katana mi je uvek imala posebno mesto u srcu, prelep motor, bio '82 kad se pojavio, i ostao.
Volim da vozim, uzivam u voznji, nemam kola, motor mi je osnovno prevozno sredstvo, do prodavnice ili do mora,
meni je prosto neshvatljivo da mi motor stoji u garazi
pogotovo motor o kojem sam mastao pola zivota, pa bre nebi silazio s njega,
a ono upalit ga i provozati par ulica, pa to je svetogrdje, nije to Poni express, to je "Katana" bre, to ima dusu,
hiljade sati su Japanci proveli da ga naprave da bude savrsenstvo (iako su im je Nemci dizajnirali) 
taj motor kad upalis, to se ne gasi bar 50-100km :)
ne razumem ga, al ajd, jbg, nismo svi isti, neko voli Hondu, neko Ducati, neko Harli, neko crnke, neko plavuse...
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

ta katana je ruzna da ruznije ne moze biti :D

dzaba ostvareni devojacki san ako si sanjao sa 20 da jebes komsinicu od tad 40 godina i sad kad si je konacno dobio ona ima 70
ko bi to sad jebo osim tebe? :D

Gavrolini

Imao sam karanu kao klinac. Cale dobio u nekoj kombinaciji i dao meni. Tad me bilo sramota da je vozim, u fazonu gde da me neko vidi na toj matoroj kanti. A bila bukvalno kao nova. Naravno prodao sam je za neke smesne novce, ispod 1000e. Sad bih nekako voleo da je imam u garazi. Toliko je ruzna da je simpaticna.

Gavrolini

Samo znam da je taj motor imao nenormalno dobar zvuk...ili je to meni kao klincu tako delovalo :)

petar357

Citat: UFF poslato 11 Decembar, 2016, 23:27
ta katana je ruzna da ruznije ne moze biti :D

dzaba ostvareni devojacki san ako si sanjao sa 20 da jebes komsinicu od tad 40 godina i sad kad si je konacno dobio ona ima 70
ko bi to sad jebo osim tebe? :D

Poredis stvari koje su neuporedive.
Komsinicu jebes - ne vozis je.
Motor vozis - ne jebes ga.
Nema logike u poredjenju ta dva pojma.

Biker-Boy

Motor ako je dobro pazen i mazen isto ce zadovoljstvo pruziti i sa 40 i sa 70 godina,
a komsinica sta god radila, sa 70 to je bljak....  [povracanje]
osim ako covek voli hard kor milface  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

srbac

Brate ta katana bi na 100, 200 metara odrala bilo kojeg Ra sa sve ovom novim iz 2017

Hurricane

Citat: Biker-Boy poslato 12 Decembar, 2016, 01:33
Motor ako je dobro pazen i mazen isto ce zadovoljstvo pruziti i sa 40 i sa 70 godina,
a komsinica sta god radila, sa 70 to je bljak....  [povracanje]
osim ako covek voli hard kor milface  ;D


misli¹ GILF-aèe?

Biker-Boy

Citat: srbac poslato 12 Decembar, 2016, 15:06
Brate ta katana bi na 100, 200 metara odrala bilo kojeg Ra sa sve ovom novim iz 2017
Evo jedan najbanalniji primer,
fabricki podaci:
Moja starudija pre 25 godina, CBR 600 F2 1991, ubrzanje na 400m 11,5 sekundi
a ovi noviji CBR 600RR 2004 ubrzanje na 400m 10,5 sekundi, a najnoviji 2016 je jos gori
Znaci za 25 godina razvoja napredak je jedna usrana sekunda, ni toliko  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

srbac

Nisam vozio katanu ali sam vozio gsx1100e sto je to od prilike, eee to ide....

goranvojska

Citat: srbac poslato 12 Decembar, 2016, 15:56
Nisam vozio katanu ali sam vozio gsx1100e sto je to od prilike, eee to ide....
imao,ko nije probao ne zna o cemu pricamo.sila bozija.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Jagodinac

http://www.polovniautomobili.com/motori/8755766/kawasaki-zx9r

", mene je zadovoljio i necu vise da ga vozim jer nemam vremena i treba mi pare zato je ovako jeftin a kao nov. menjo bih za novu hajabusu samo uz doplatu moju" 

Jeb'o lud zbunjenog. 😂

Jagodinac

http://www.polovniautomobili.com/motori/8456056/kawasaki-zx9r

Ovaj model nije ovo godiste...em se vodi na 600cc... i jos felne razlicitih boja... uzas.   [panic]

DebeliZmaj

Citat: Biker-Boy poslato 12 Decembar, 2016, 15:44
Citat: srbac poslato 12 Decembar, 2016, 15:06
Brate ta katana bi na 100, 200 metara odrala bilo kojeg Ra sa sve ovom novim iz 2017
Evo jedan najbanalniji primer,
fabricki podaci:
Moja starudija pre 25 godina, CBR 600 F2 1991, ubrzanje na 400m 11,5 sekundi
a ovi noviji CBR 600RR 2004 ubrzanje na 400m 10,5 sekundi, a najnoviji 2016 je jos gori
Znaci za 25 godina razvoja napredak je jedna usrana sekunda, ni toliko  ;D

trkash se na 400m pa ti bitno ?
noviji motor su novija resenja, amortizer, opruga, moni felne itd... :)
svashta tu ima josh novije sigurno :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Citat: Jagodinac poslato 16 Decembar, 2016, 05:47
http://www.polovniautomobili.com/motori/8755766/kawasaki-zx9r

", mene je zadovoljio i necu vise da ga vozim jer nemam vremena i treba mi pare zato je ovako jeftin a kao nov. menjo bih za novu hajabusu samo uz doplatu moju" 

Jeb'o lud zbunjenog. 😂

Se ja tripujem ili na prvoj slici ovaj baja podseca na nekog glumca , cak mislim i na domaceg i stranog ? ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !