Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 44 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Gavrolini

Haha pa jbt on mi je nudio dominatora u zamenu

UFF


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

rboban

Muka je to cim mora da proda....
Ride It Like You Stole It

Conti-Moto

Novo !!!
Conti ROAD !!

K0le


Dutchman

http://www.polovniautomobili.com/motori/8166688/yamaha-r6

MOdel za amerièko tr¾i¹te ... kuku jadni ameri èekaju po 4 godine da stigne novi model

Gavrolini

Za R6 ne znam ali znam mnogo motora koji su se u americi mrodavali i kad su svuda prestali. Thunderace i cat, zx9r....

srbac


stilgar

I suzuki DR650 i honda nx650...

Andreja

Za XR650L znam ali za NX èisto sumnjam.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

idanijel


UFF

srecnik je nas forumas :)

zivchany

Pa niste valjda mislili da cemo dozvoliti da lepotica ode na neki drugi forum  :D ;D ;D






Sreca sreca radost  [srce] [yahoo] [yahoo] [yahoo]


stilgar


idanijel

Citat: zivchany poslato 19 Novembar, 2016, 20:54
Pa niste valjda mislili da cemo dozvoliti da lepotica ode na neki drugi forum  :D ;D ;D






Sreca sreca radost  [srce] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Svaka cast na izboru  [clapp],mada si mogao kupiti gs ,1200 2008g sa 200000km  8)  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

PECA BMW

Citat: idanijel poslato 19 Novembar, 2016, 21:13
Citat: zivchany poslato 19 Novembar, 2016, 20:54
Pa niste valjda mislili da cemo dozvoliti da lepotica ode na neki drugi forum  :D ;D ;D

Sreca sreca radost  [srce] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Svaka cast na izboru  [clapp],mada si mogao kupiti gs ,1200 2008g sa 200000km  8)  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Da znas da mogao , nego za tebe cu sutra uslikati nesto (drugar vozi tdm 900 ali se opametio pa sad kupio gs-a) eno oba u garazi jedan uz drugi , mada nece jos dugo ...

Sa srecom druze i da se lepo na vozas sa tim cudom ! Videcemo ga na nekom druzenju uzivo nadam se ,,,
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

idanijel

sta je uzeo kad se opametio,dodao jos par hiljada eura,ili za isti novac ? gs -a 1100 ?

PECA BMW

Citat: idanijel poslato 19 Novembar, 2016, 21:38
sta je uzeo kad se opametio,dodao jos par hiljada eura,ili za isti novac ? gs -a 1100 ?

jok uvezo je 1200 gs  2010 god , mislim oko 8500 ga izasao ali samo 12000 km na satu , bas nov motor ..

onog TDM -a ce verovatno prodavati pa ako je neko zainteresovan , i njega je uvezo iz italije sa nekom smesnom kilometrazom a stanje je da nema ni tackicu na sebi bas ko novo,
pre toga vozio onaj tdm 850 ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !