Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 44 gostiju pregledaju ovu temu.

idanijel

#10320

Andreja

Al kad napi¹u FULL STRANAC  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

viper

Full ukraden :-)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Biker-Boy

Ne kontam zasto policija ne posecuje ove prodavce sto prodaju ove ocigledno kradene motore
I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a

onda mora da posecuju i ove sto imaju MX motore...

nesto gledam i vidim ovo

http://www.kupujemprodajem.com/Diskovi-audi-A7-2011-36770985-oglas.htm?filter_id=2381483

jel ovo normalno da se stavi na auto od 30k evra? [samoubistvo]

Gavrolini

Citat: Bori¹a poslato 22 Septembar, 2016, 18:12
onda mora da posecuju i ove sto imaju MX motore...



Skoro svaki tvoj post me podseti koliko su danasnji klinci glupi kao kurac.

Bori¹a

izvini genije
na ovom forumu ti a na onom tamo mohikanac... imate svo znanje ovog sveta
ignorisi me slobodno :-*


Gavrolini

Sto bih te ignorisao. Volim s vremena na vreme da se podsetim kako su nove generacije retardirane. Inace ako imas cross motora 250-450 2015.god. Stranaca po 1800e odmah javi. Imam kupaca koliko god da ih ima.

con3

Citat: Biker-Boy poslato 22 Septembar, 2016, 17:44
Ne kontam zasto policija ne posecuje ove prodavce sto prodaju ove ocigledno kradene motore
To je od preko,a ovi preko bi ti se posrali u usta da mogu :)

Bori¹a

Citat: Gavrolini poslato 22 Septembar, 2016, 20:35
Sto bih te ignorisao. Volim s vremena na vreme da se podsetim kako su nove generacije retardirane. Inace ako imas cross motora 250-450 2015.god. Stranaca po 1800e odmah javi. Imam kupaca koliko god da ih ima.
pricamo o motorima bez papira a ne ceni...
aj mx i ok ali koliko ima enduro motora, cak se na onom forumu rat poveo sto je lik prodavao ktm-a nekog bez papira...

Biker-Boy

Citat: con3 poslato 22 Septembar, 2016, 20:43
Citat: Biker-Boy poslato 22 Septembar, 2016, 17:44
Ne kontam zasto policija ne posecuje ove prodavce sto prodaju ove ocigledno kradene motore
To je od preko,a ovi preko bi ti se posrali u usta da mogu :)
Pa naravno da su ti motori od preko, mislim da se to podrazumeva,  ne znam koliko bi covek morao biti glup da ovde ukrade skoro nov registrovan motor i posle da ga stavi u oglase i prodaje za 1/3 njegove vrednosti  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a

toliko retardiran da su likovi sto si meni apili skuter, bacili tablicu i dokumenta, ofarbali u crno i vozili se po gradu

Gavrolini

Pa sto onda pominjes mx motore. Mx motori ne ucestvuju u saobracaju i u 99% u inostranstvu niko nema papir od cross motora. To je sportski rekvizit i ne trebaju mu papiri kao sto ni ne trebaju za cizme i kacigu. Tako je jako glupo porediti ulicni i cross motor.

Bojan

Citat: Gavrolini poslato 22 Septembar, 2016, 21:26
Pa sto onda pominjes mx motore. Mx motori ne ucestvuju u saobracaju i u 99% u inostranstvu niko nema papir od cross motora. To je sportski rekvizit i ne trebaju mu papiri kao sto ni ne trebaju za cizme i kacigu. Tako je jako glupo porediti ulicni i cross motor.

generalno imaju papir da su kupili tj priznanicu od prodavca, ebay racun i slicno. Ako planiraju da ga registruju npr neki enduro onda mora da ima i svu potrebnu pratecu signalizaciju

Bojan

Citat: Bori¹a poslato 22 Septembar, 2016, 18:12
onda mora da posecuju i ove sto imaju MX motore...

nesto gledam i vidim ovo

http://www.kupujemprodajem.com/Diskovi-audi-A7-2011-36770985-oglas.htm?filter_id=2381483

jel ovo normalno da se stavi na auto od 30k evra? [samoubistvo]


A koji su to MX motori?

Bojan

@Revolution pogresno citirah u postu od juce ali da ponovim pitanje

"Eto, nisam nikakav majstor pa ti me ispravi ali koliko znam nema nikasil hilzne nego samo cilindar sa slojem nikasila"


Gavrolini

Citat: Bojan poslato 22 Septembar, 2016, 23:03
Citat: Gavrolini poslato 22 Septembar, 2016, 21:26
Pa sto onda pominjes mx motore. Mx motori ne ucestvuju u saobracaju i u 99% u inostranstvu niko nema papir od cross motora. To je sportski rekvizit i ne trebaju mu papiri kao sto ni ne trebaju za cizme i kacigu. Tako je jako glupo porediti ulicni i cross motor.

generalno imaju papir da su kupili tj priznanicu od prodavca, ebay racun i slicno. Ako planiraju da ga registruju npr neki enduro onda mora da ima i svu potrebnu pratecu signalizaciju
Pricam o cross takmicarskim motorima. Ne o enduro.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.