Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

sustina je da ljudi salju nepoznatom licu novac. kad tako postavis stvar, onakvu kakva jeste poslao bi pare al juce.
nego se ljudi zalude pricom i nerealnom cenom pa ne znaju sta rade

UFF

Citat: stefanalcatraz poslato 27 Maj, 2016, 22:42
zvao me lik koji je prevaren-zvao je broj sa oglasa i hteo da dodje da vidi i kupi auto,prevarant mu je rekao da su ljudi veæ krenuli po auto dole iz Srbije ali ako oæe mo¾e da uplati avans iliti kaparu(verovatno preko po¹te) auto æe biti njegov,a on je trenutno na putu i dolazi za 2 sata ...posle 15 min zove me drugi lik sa sliènom prièom....inaèe prevarant je skinuo slike sa mog oglasa i postavio duplo ni¾u cenu,prijavio sam polovnim automobilima i ka¾u da je lik prevario dosta ljudi na slièan naèin


pametno

pitanje je da li mu i na sudu mogu nesto cak i da sve to mogu da dokazu


sustina uspesne prodaje je probuditi pohlepu u ocima kupca

losmi

Koliko ogranicen trebas biti da bi poslao nepoznatoj osobi pare??

Glava Dole

Citat: losmi poslato 28 Maj, 2016, 03:10
Koliko ogranicen trebas biti da bi poslao nepoznatoj osobi pare??
Previse, i to jos 200e za nesto sto nisi ni video... msm ko to da i zasluzuje da ostane bez njih, za njega pare i nisu :D

UFF

meni lik uplatio na racun 240.000,00 rsd za kontejner a ne zna ni ko sam ni sta sam (mislim ok zna ime i prezime koje sam mu dao i br racuna)

sremac

ma mogu i oni da nadju lika jer je verovatno preko postneta i imaju ime,  ali premalo para da bi se policija ozbiljno iscimala
pogledajmo to sa ove strane ako izostavimo da je upaltio nepoznatom liku, za nepoznati auto koji je mogao biti le¹ stra¹ni, on je uplatio da bi sjebao lika koji je veæ krenuo da kupi taj isti auto, kakav lik treba da bude¹  da bi to uradio, ako izuzmemo naivan
budala na leru, mudonja u kontra smeru

DebeliZmaj

nije protiv zakonito
dobiti pare na poklon
bar mislim ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ninjitsu

Ja kada sam prodavao ninju 2006. Zove me lik iz inostranstva inace zivi u Negotinu. Nismo obavili dva razgovora i on mi je poslao skoro polovinu para. Na slepo. Kaze zvace me kad dodje u BG pa da nekako organizuje transport do kuce, videce jos kako.. Za uzvrat kada je dosao ja sam ga cekao u Negotinu, vratio sam se busom. Pitam ga Jel si ti lud da mi posaljes pare onako, mogao si da ostanes bez njih? Kaze jebiga ja verujem u ljude :) Osecam se lepo...
rocknrolla®

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


Gavrolini

Citat: idanijel poslato 29 Maj, 2016, 23:16
http://www.kupujemprodajem.com/Yamaha-fz6-33938106-oglas.htm?filter_id=1016
Preskupo jel otprilike ovde vredi samo papir. A ne retko motori kupljeni na licitaciji su legalni samo u srbiji i ne mogu preko.

srbac

Mogu i preko ali samo u jednom pravcu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [policaja]

Glava Dole

! No longer available

EDIT: U stvari ne taj, onaj sa kamp prikolicom prica o tome... nisam slusao ovaj sad nego samo pronasao pa pomesao... sad cu da nadjem i onaj...


Glava Dole

Trazim ko debil pola sata a ono jeste to to ali je na kraju snimka taj deo :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

castor

Ima ih, nije da ih nema, ali jedan u miliJon...
It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

U¾ivo nijednu nisam video. A naðoh je tra¾eæi ovo, viðam ih ovih dana po Beogradu relativno èesto...

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7857108/honda-prelude

Ima mnogo lepu boènu liniju i rep, da ima malo ozbiljniji motor, mogao bih da je nazovem japanskim muscle-om :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

castor

Ja sam vidio 2 ili 3 komada. A ovo je onaj stari Prelude. Dobro izgleda. Noviji su svi uglavnom razjebani ili truli...
It's the ride that matters, not the bike…


sremac

mozda je vozena na stazi ?
budala na leru, mudonja u kontra smeru