Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 28 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: BOKYBOY poslato 10 Maj, 2016, 22:54
Citat: Biker-Boy poslato 10 Maj, 2016, 21:03
Citat: BOKYBOY poslato 10 Maj, 2016, 19:23
Citat: idanijel poslato 10 Maj, 2016, 19:21
http://www.polovniautomobili.com/motori/8219023/kawasaki-zzr-1200

[facepalm]

:o Kako bre bez ulaganja, tu treba pod hitno da se ulozi par stotina eura na jedno farbanje, da se prekrije onaj umetnicko orgazamski genocid nad nevinim motorom... [povracanje]
Inace, brutalan motor ovaj ZZR 1200, mnogima nije seo negov izgled, ali meni je bas mocan, al ovi su mu jebali kevu s onom sabanskom farbom  [samoubistvo]

...meni kao zakletom Kawasakijevcu prvome nije legao...
  ovim modelom su ubili taj zzr-ovski brutalni dizajn i napravili od njega Kineski maxi skuter...
  boju necu ni da kometarisem...
po meni,jedini pravi i najbrutalniji ZZR je iz prve serije ili model C...i samo u crnoj boji naravno... ;D


Meni je ogavan zadnji kraj na toj prvoj seriji ZZR 1100, ostalo je super, volem te velike stare Krmace, gromade od motora , ali sve ih je manje, danas prave motore kao za pauljke, mi ljudine koji smo preko 180cm izgledamo biciklisti na njima :D
I feel the need..... the need for speed !!!

BOKYBOY

Citat: Biker-Boy poslato 10 Maj, 2016, 23:12
Citat: BOKYBOY poslato 10 Maj, 2016, 22:54
Citat: Biker-Boy poslato 10 Maj, 2016, 21:03
Citat: BOKYBOY poslato 10 Maj, 2016, 19:23
Citat: idanijel poslato 10 Maj, 2016, 19:21
http://www.polovniautomobili.com/motori/8219023/kawasaki-zzr-1200
[facepalm]
:o Kako bre bez ulaganja, tu treba pod hitno da se ulozi par stotina eura na jedno farbanje, da se prekrije onaj umetnicko orgazamski genocid nad nevinim motorom... [povracanje]
Inace, brutalan motor ovaj ZZR 1200, mnogima nije seo negov izgled, ali meni je bas mocan, al ovi su mu jebali kevu s onom sabanskom farbom  [samoubistvo]
...meni kao zakletom Kawasakijevcu prvome nije legao...
 ovim modelom su ubili taj zzr-ovski brutalni dizajn i napravili od njega Kineski maxi skuter...
 boju necu ni da kometarisem...
po meni,jedini pravi i najbrutalniji ZZR je iz prve serije ili model C...i samo u crnoj boji naravno... ;D
Meni je ogavan zadnji kraj na toj prvoj seriji ZZR 1100, ostalo je super, volem te velike stare Krmace, gromade od motora , ali sve ih je manje, danas prave motore kao za pauljke, mi ljudine koji smo preko 180cm izgledamo biciklisti na njima :D

...sto brate,pa i nije toliko ruzan kada se zatamne migavci i svetlo,ima mnogo ruznijih repova od njegovog...evo mog bivseg,brutalna sprava,jos zalim sto sam ga prodao...i ja volim krmace...zato i vozim Tandzaru... ;D


Andreja

Ba¹ bi mi bilo sranje da æeram onaj posmrtni beskarakterni Volvo...

Auto izgleda bolje od 95% dana¹njih automobila a ima bolji zvuk od 99% ostalih...

Super ¹to sam video ZZRa, imam problem sa stomakom, sad æu da ga re¹im  [povracanje]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

sremac

da se razumemo znam ja ¹ta je volvo,i ja bi njega æerao, èak mislim da je ovo korektna kupovina za nekog ko trazi ovakav auto, èak i kockasti dizajnbi zaboravio s pogledom na broj KW :D

inaèe mislim da je oglas definicija kako treba da izgleda oglas, po meni deluje iskreno, po segmentima sve opisano 
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Biker-Boy


[/quote]

...sto brate,pa i nije toliko ruzan kada se zatamne migavci i svetlo,ima mnogo ruznijih repova od njegovog...evo mog bivseg,brutalna sprava,jos zalim sto sam ga prodao...i ja volim krmace...zato i vozim Tandzaru... ;D


[/quote]
Pa da, ta fora sa zatamnjivanjem fara i migavaca dosta pomaze da malo lepse izgleda kompletan rep, al nemogu da verujem kako su na ZZR600 ekstra odradili zadnji far i migavce , a na 1100 je kesa
I feel the need..... the need for speed !!!



Darko

#9807
@ biker-boj - nema to veze dal je zzr600 ili zzr1100 ... Razlike u repu su da li je model C ili E ... Taj lep je E model ( noviji ) a taj odvratni je C ... C model repa je ruzan i na 600 i na 1100... Bolesno ruzan ;)






Evo ti... Oba su 1100 , s tim sto je prvi ruzan za sve novce , i dupe i bocne plastike , a drugi je prelep :)

Biker-Boy

@Darko, kapiram ja to, ali meni je skroz lep rep od prvog modela ZZR600  (1990) , mnogo modernije je uradjen od ZZR1100 istog godista, misterija...
I feel the need..... the need for speed !!!

Darko

Pa znam , jeste 600 lepsi od 1100 po svim merilima vezanim za estetiku ...jebes ga tako je ... Tako isto je meni lepsi zx10 od zx12 , zbog onog usisa ispod fara i jos gomilu nekih stavri ...

Biker-Boy

Citat: Darko poslato 16 Maj, 2016, 23:08
Pa znam , jeste 600 lepsi od 1100 po svim merilima vezanim za estetiku ...jebes ga tako je ... Tako isto je meni lepsi zx10 od zx12 , zbog onog usisa ispod fara i jos gomilu nekih stavri ...
Generalno ZZR1100 nije neki narocit napredak u dizajnu repa naspram njegovog prethodnika ZX-10 (1988), mada, ZX-10 je dosta napredovao naspram GPZ 1000RX.
I feel the need..... the need for speed !!!

BOKYBOY

#9811
@Biker boy...bato,ovaj motor se ni ne kupuje zbog estetike vec zbog performansi i renomea koje je imao,
oko estetike brinu oni pozeri sto voze od kafica do kafica u papucama i siledjijki majici ili u Pacoti cipelicama i ne smeju preko 200  [rofl]
...a 1100 i nije za male decake jer se oni nisu ni rodili kada je bas ovaj C model bio najbrzi motor na svetu...njima je i 600 previse...
a i kad odvrnes gas na njemu zaboravis koliko imas ruzan rep...samo ti se ispred spoji isprekidana linija... [panic]
...iskustvo vredno za doziveti,ponosan sam sto sam posedovao jedan mali deo istorije i ostvario svoj decacki san...
...a i lepota je u oku posmatraca...tako kazu... [cheers]

Gavrolini

Zzr nije nikad bio najbrzi motor na svetu

Darko

Citat: Biker-Boy poslato 16 Maj, 2016, 23:25
Citat: Darko poslato 16 Maj, 2016, 23:08
Pa znam , jeste 600 lepsi od 1100 po svim merilima vezanim za estetiku ...jebes ga tako je ... Tako isto je meni lepsi zx10 od zx12 , zbog onog usisa ispod fara i jos gomilu nekih stavri ...
Generalno ZZR1100 nije neki narocit napredak u dizajnu repa naspram njegovog prethodnika ZX-10 (1988), mada, ZX-10 je dosta napredovao naspram GPZ 1000RX.


Ma kakav crni napredak ... Cak je i poruzneo ;)  mislim , da si ga kupio 1993,1994-e pa i da kazes tad je bio aj kao , i koraku sa tim vremenom , ali kad ga kupis 2014-e , pored svih zaobljenih motora koji su se tad vozili - e onda si , jebem li ga ... Sejo Kalac ;)

Mala pisa , sine , mala pisa ;)

Darko

Citat: Gavrolini poslato 17 Maj, 2016, 00:03
Zzr nije nikad bio najbrzi motor na svetu

zzr 1400 je dve ili tri godine bio najbrzi motor na svetu , brzi od tadasnje buse cak 12km/h  ;)

BOKYBOY

Citat: Gavrolini poslato 17 Maj, 2016, 00:03
Zzr nije nikad bio najbrzi motor na svetu

...prosvetli me,molim te...a od 90-95-te?

Biker-Boy

#9816
Najbrza krmaca na svetu :)
Ja i dalje tvrdim, najlepsi motori su pravljeni 90-ih  [klanjam_se]
! No longer available
I feel the need..... the need for speed !!!

BOKYBOY

#9817
...hahaha,ovaj klip mi svaki put izmami osmeh...inace je ovo zatvorena verzija od 130 i nesto konja,pravi ima 147...u principu je nebitno da li je najbrzi lil nije ali porediti ga sa danasnjim motorima je totalno debilski...bitno je da je tada kada se pojavio bio nesto nabrze i najlepse na svetu...ja sam tada imao 15-16god.kada se pojavio(i vozio MZa 125) i zarekao se sebi da cu ga jednom imati...jbg neko ostvari svoj decacki san pre ili kasnije,neko nazalost nikada...ja sam srecan i zadovoljan jer sam ga posedovao i promenio sam mnogo motora u zivotu ali ce on uvek imati posebno mesto u mom srcu...cak iako ne pali sam svetla,heheh...ne smatram kompetentnima za diskusiju neke koji su promenili dva motora i sada misle da sve znaju vec samo one koji su ovaj model posedovali i vozili a ne ono culi smo od Miska iz Rakovice npr...elem,tema je zanimljivi oglasi a ne estetika i ZZR...i velicina pise,to cu dokazati uzivo a ne ovde...ajmo...dajte neke zanimljive oglase,usao sam u neki kesh pa me sve zanima,hahahahah... [cheers]

YAMAHU VOZI,KAWU VOLI...KAWA U SRCU! [srce]

badvej,zna li neko ovaj motor i nesto o njemu?
http://www.polovniautomobili.com/motori/7845629/kawasaki-zx10r

...i o ovome...
http://www.polovniautomobili.com/motori/6691994/kawasaki-zx10r

..jbt 12-ice preskupe,ko 10-ke [ludak]
http://www.polovniautomobili.com/motori/8032309/kawasaki-zx12r-sedi-vozi


@BikerBoy +  [cheers]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

perlx

Pao u dvoristu... kuce na vrhu everesta.