Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 31 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Gde nema... Skaèe na zadnji na leru :D

Nego, je l' ovo biv¹i Kostin motor?

http://www.polovniautomobili.com/motori/7836060/suzuki-gsxr-srad

Nikad padano? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Serpente

brate zar ne vidis da nikad nije padano :P ne moze da bude kostin :D
Be the change you want to see in the world!

Nika

Citat: Gavrolini poslato 11 Mart, 2016, 17:11
Nika a sta je zanimljivo kod ta dva oglasa?
Па то што су у старту доста јефтинији од сличних тог годишта.
Сад ћеш рећи да је ово реална цена и да би и остали снизили на приближну да би продали моторе - да, али можда ће и ови продавци да смање почетну цену па ће опет бити повољнији...

Gavrolini

Citat: Biker-Boy poslato 11 Mart, 2016, 20:18
Citat: bigbad86 poslato 11 Mart, 2016, 20:07
Dal je moguce onaj Buell 1200 kubika a samo 115 konja. Jedino ako ima neku bolest od obrtnog momenta...
nego sta nego ima, predpostavljam, ipak je to V makina :D
Jeste V makina ali i ne kida iz nule kao vecina V motora. Ima harlija koji mnogo bolje povlace.

Radanovic


Boban_m

Ako nista drugo, nije ti daleko, otidji i pogledaj. Izgleda dosta ocuvano unutra.

Hohštapler

Citat: Andreja poslato 11 Mart, 2016, 20:32
Gde nema... Skaèe na zadnji na leru :D

Nego, je l' ovo biv¹i Kostin motor?

http://www.polovniautomobili.com/motori/7836060/suzuki-gsxr-srad

Nikad padano? :D

A ¹ta misli¹ koliko ima takvih GSXRova u Srbiji sa dve razlièite felne?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Nema vezica, nije taj  [rofl] [rofl] [rofl] ;D ;D ;D

srbac

Citat: Radanovic poslato 15 Mart, 2016, 11:18
2300e ... isplati li se rizikovati ???

http://www.olx.ba/artikal/20624413/mercedes-benz-c-220-cdi-akcija-u-martu/


Nije ti to neki auto, tvrd, unutra malo prostora itd, nista posebno. Vozi ga moj kum,  non stop me zove i nesto ne valja...

Joker

A ja sam ga vozio godinu ipo i nisam imao problema... Nisam odusevljen, ni malo ali nije bilo ni problema..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

srbac


Joker

I cemu to? Debili...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Andreja

Jako zanimljiv oglas.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Ne klikæite! Samo dajemo budali na znaèaju! Ja sam se iznervitiziro kad sam video a onda skontao da to lik i radi jer ima 3.7 miliona subscribers i na tu foru skuplja views...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick

Citat: Joker poslato 16 Mart, 2016, 17:34
I cemu to? Debili...

Americka tarifa monetizacije youtube videa je okvirno 1$/1000views.
Ustvari lik je izvalio foru, kupi Iphone 6s u USA za 700 USD, polomi ga tek izvadjenog iz kutije, sponzoruse i sirotinja sirom sveta se loze, klickuju, seruju, gledaju po 20 puta, nabijaju mu viewse, i on zaradi i za fon koji je polomio, a fina kinta bogami i pretekne. Evo samo na tom videu je za sada vec zaradio 2070$, i jos nije gotovo. Vec se isplatio fon x3 :)
Kole bi tako mogao sa motorima, vec bi vozio desmo da je sve usnimio i monetizovao na YT.  ;D

freepartyman

Citat: Hattrick poslato 16 Mart, 2016, 18:11
Citat: Joker poslato 16 Mart, 2016, 17:34
I cemu to? Debili...

Americka tarifa monetizacije youtube videa je okvirno 1$/1000views.
Ustvari lik je izvalio foru, kupi Iphone 6s u USA za 700 USD, polomi ga tek izvadjenog iz kutije, sponzoruse i sirotinja sirom sveta se loze, klickuju, seruju, gledaju po 20 puta, nabijaju mu viewse, i on zaradi i za fon koji je polomio, a fina kinta bogami i pretekne. Evo samo na tom videu je za sada vec zaradio 2070$, i jos nije gotovo. Vec se isplatio fon x3 :)
Kole bi tako mogao sa motorima, vec bi vozio desmo da je sve usnimio i monetizovao na YT.  ;D
[dobarpost]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Hattrièe, nisi ba¹ u pravu. Ne dobija se kinta na konto broja pregleda video snimka veæ za klikove na reklamu koja je u snimku. (raèunaju se klikovi na reklamu kao i gledanje "video reklame" preko 30 sekundi). Govorim iz prve ruke. Primera radi, za mesec dana mi neki snimak skupi 5000 pregleda i npr 0.42$. Drugi snimak mi ima manje pregleda, tipa 2000 meseèno ali i nekim sluèajem, daleko vi¹e klikova na reklamu pa mi on donese 0.7$. Sve u svemu, njemu se isplati.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Citat: Andreja poslato 16 Mart, 2016, 18:31
Hattrièe, nisi ba¹ u pravu. Ne dobija se kinta na konto broja pregleda video snimka veæ za klikove na reklamu koja je u snimku. Govorim iz prve ruke. Primera radi, za mesec dana mi neki snimak skupi 5000 pregleda i npr 0.42$. Drugi snimak mi ima manje pregleda, tipa 2000 meseèno ali i nekim sluèajem, daleko vi¹e klikova na reklamu pa mi on donese 0.7$. Sve u svemu, njemu se isplati.

Razlicite su tarife u odnosu na geografski polozaj uploadera.
Daleko najpovoljnije tarife monetizacije su za kontinentalnu USA, i nisu obavezno vezane za reklame, pa posle ide degresivno za ostala trzista, drzava po drzavu, svuda su razlicite tarife, negde jesu obavezno vezane za reklame, negde nisu, a negde uopste nije moguce monetizovati.
U svakom slucaju, debelo se njemu isplat iova zajebancija sa unistavanjem skupih stvari "for fun".  :)

Andreja

Razlièita je i vrednost klika na reklamu, u zavisnosti odakle klik dolazi.

... ¹to je odgovor na pitanje za¹to mi svi snimci imaju nazive na engleskom :D Al d¾abe, za godinu dana se nakupilo nekih 20e. Kad bih se iole ozbiljnije bacio na snimanje, mo¾da bih mogao da od toga krpim makar za registraciju i servis :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Pazi, moze to da bude bas dobra prica kada bi se ozbiljno tome posvetio.  :D