Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

srbac

Nisu ubacivali agregat nego su samo zalepili nalepnicu KLV 1000  [kawasaki_ninja]

Biker-Boy

Citat: srbac poslato 29 Februar, 2016, 00:40
Nisu ubacivali agregat nego su samo zalepili nalepnicu KLV 1000  [kawasaki_ninja]
Jos gore :D
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

pa klosarska firma  [rofl]

Hohštapler

...u auto industriji  postoji 4-5 proizvoðaèa  agregata a bar 5 puta vi¹e proizvoðaèa (sklapaca) kola i to je svima ok, samo je u motorima to kriminal?
po meni, mislim da je to dobro i po kupce.  Cena razvoja agregata je ogromna,  ovako te novce mogu da ulo¾e u nesto drugo na motoru (daj bo¾e ve¹anje) i cene delova su posle manje..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jovan D

Sam agregat bilo kog proizvodjaca je vec sam po sebi modularni proizvod. Denso i Simens prave dizne za gomilu njih, ZF menjace, Bosch razne uredjaje i opremu, Kolbenschmidt klipove itd. Skroz je logicno i opravdano da pojedini proizvodjac pravi ono sto najbolje zna, time se redukuju troskovi i pravi kvalitetan proizvod.

Hohštapler

#9505
Taèno, ko ¹to i sam kawasaki isti agregat (rednu dvocevku) iz ER6 trpa u 4 motora, prvo ¹to svaki model mo¾e biti daleko jeftiniji u klasi od ostalih, a i posle 15 godina proizvodnje istog agregata nakrmaèi se po¹teno iskustvo servisera i isprave gre¹kice, a za nu¾du ima¹ i zalihu polovnih delova. Za motor koji je "radni konj" a ne egzotika, ni¹ta bolje.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

patak91

www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7824061/bmw-320-m50

Na Va¹u sreæu nije ga vozila ¾ena do marketa niti je kupljen od penzionera. Ne treba mi manji auto da bi ¾ena mogla da ga vozi ( ima svoj ).

Pobedio covek   [rofl]

Gavrolini

Ali mu je cena kao da ga niko nikad nije video.

patak91



Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

bigbad86

Citat: Zeljkamp poslato 01 Mart, 2016, 15:23
Zna li neko nesto o ovom motoru ?

http://www.polovniautomobili.com/motori/7782171/aprilia-caponord-1000-etv


Ako ga je stvarno vozio samo na van Srpske duge ture onda za 15 godina sigurno nije presao 60 000 nego 260 000!

dzimika

ja mogu da garantujem da se ovaj lik drogira

http://www.polovniautomobili.com/motori/7828408/suzuki-enduro-dr-650r

isti ovakav, isto godiste, registrovan, prodao sam pre tacno 7 godina za 1300e samo je bio u plavo beloj kombinaciji

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini

Haha kao novo- ne korisceno :)

srbac


Zeljkamp

Citat: bigbad86 poslato 01 Mart, 2016, 19:14
Citat: Zeljkamp poslato 01 Mart, 2016, 15:23
Zna li neko nesto o ovom motoru ?

http://www.polovniautomobili.com/motori/7782171/aprilia-caponord-1000-etv


Ako ga je stvarno vozio samo na van Srpske duge ture onda za 15 godina sigurno nije presao 60 000 nego 260 000!

Kaze da kod njega nije dugo vremena i da ga je kupio od brata ili druga iz Mladenovca ili Lazarevca, ne secam se tacno, i da je kod tog momka bio od 2006. godine. Zainteresovan sam za kupovinu pa se nadam da ima neko ko poznaje ovog ili starog vlasnika.
TwinZ Auto & Moto

srbac

Idi vidi i probaj motor, kakve veze ima kod koga je bio !  , Pare tek posle odjave vozila  overenog ugovora i poreske prijave !!!