Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 32 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Pa meni je slican osecaj i na Banditu i na Sevenfifty i na Inazumi. Ostale nisam vozio. Meni je bitno da na motoru predjem sto vise kilometara, sa kakvim takvim performansama, da se motor ne kvari i da ima delova. U fazonu sam da jednu istu krivinu nikada ne prodjem dva puta u zivotu (to je nemoguce naravno) Ti posto vozis R-a bitne su ti performanse, svaka krivina da se prodje sto brze ili sto bolje i feedback od motora. Mene to ne radi, samo bitno da putujem. Meni je prelaz sa EN 500 na Sevenfifty bio kao sa Rumunske Rabe na Spejs satl. Tako da je meni lako ugoditi jer sam navikao na malo. Verovatno ce mi ovaj za par godina postati slab i neodgovarajuc iz ovog ili onog razloga i kad to vreme dodje a hoce, pozeljno je da se motor lakse prodaje.

Bishke

PA ne vozim trke majku mu :D

bitno mi je i to sto si rekao...ali isto tako i putovanje...za koje stedim svake godine i pripremam motor.

Poenta je uzivanje, koga sta radi :)
You should do one thing every day that scares you

bigbad86

To ti kazem, kad sam bio mladji i dok sam vozio kruzere svi su pricali u fazonu: "e ovo je motor za uzivanje" Kasnije sam ukapirao da je nekome uzivanje da vozi krivinu na zilet 150 na sat tamo gde ja jedva 80. Koga sta radi, to je to.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

OKi

Citat: freepartyman poslato 27 Februar, 2016, 19:40
Opis  [clapp] [clapp]
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7176248/mercedes-benz-c-63-amg
Kakav pisac  :P :P
>>Pri tome, nije mnogo bitno da li vozite ili se vozite, osetiæete male elektro¹okove u venama od glave do pete, orgazmièko grèenje trbu¹nih mi¹iæa, vrtoglavicu... !!! << [flashing] [doh]

goranvojska

Citat: OKi poslato 27 Februar, 2016, 19:49
Citat: freepartyman poslato 27 Februar, 2016, 19:40
Opis  [clapp] [clapp]
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7176248/mercedes-benz-c-63-amg
Kakav pisac  :P :P
>>Pri tome, nije mnogo bitno da li vozite ili se vozite, osetiæete male elektro¹okove u venama od glave do pete, orgazmièko grèenje trbu¹nih mi¹iæa, vrtoglavicu... !!! << [flashing] [doh]
da kupim ovo da me bije struja,vrtoglavicu.....neka hvala.ma nisam ja za ovo.

CBRR1

Bruka kakav auto..bruukaaa...a liku svaka cast..

castor

Samo je malo zaboravio 400 obrtaja...
It's the ride that matters, not the bike…

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

PECA BMW

to nije skupo za takav motor ? po meni ovo je dobra kupovina ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

beli-nsr

Ne kontam, i suzuki i kawasaki imaju identican model samo je na oba suzukijev tl agregat?

Hohštapler

Citat: beli-nsr poslato 28 Februar, 2016, 15:00
Ne kontam, i suzuki i kawasaki imaju identican model samo je na oba suzukijev tl agregat?

Ja nisam znao ni da ovo postoji!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

Citat: beli-nsr poslato 28 Februar, 2016, 15:00
Ne kontam, i suzuki i kawasaki imaju identican model samo je na oba suzukijev tl agregat?

da.......identican, osim natpisa i cajgera i mozda jos neceg.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mali_zmaj

Kawasaki u datom momentu nije imao maxi enduro i tako im suzuki izasao u susret,...uz pristojnu nadoknadu pretpostavljam!!
jin-jang

Boban_m

Ako se ne varam, samo te 2004 su saradjivali na V-strom projektu i to samo na 1000 modelu. Mada imaju i drugih, KLX400=DRZ400.

srbac

Imaju par helikoptera zajednickih !!!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Gavrolini

I verovatno je za mnoge i taj kawasaki sranje ali je v strom motorcina.

perlx

Зар сумЉаш?

Gavrolini


Biker-Boy

Ne kontam sta im je trebalo to da ubacuju Suzukijev agregrat pored toliko svojih, mogli su nesto da sklepaju,  nego ovaj frankenstajn xD
I feel the need..... the need for speed !!!