Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 30 gostiju pregledaju ovu temu.

penzos

Jao opasan motor! Ja ga probao jednom prilikom, bio mi nekako zapeo za oko. U sliènom stanju kao ovaj. Skela sa 100 konja, 5 brzina, napred je 18 toèak ako se dobro seæam, te¾ak je ko tuè ali lepo ide i pote¾e. Za du¾i put tu ti je Ivan da ne¹to napravi napred jer ubi promaja! Ako je dobro odr¾avan, kardan je ok.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

srbac

To samo manijak moze da vozi... muscule bike , polu cruser  [rofl] [rofl] [rofl]

penzos

Citat: srbac poslato 26 Februar, 2016, 10:15
To samo manijak moze da vozi... muscule bike , polu cruser  [rofl] [rofl] [rofl]
[clapp]  [thumb_up] Ala ga opisa, odlièno! Zato ga i nisam uzeo, a i rep mi nekako ru¾an u pm! Za grad prete¾ak, za otvoreno super ali da kruzira¹ i voli¹ da te bije vetar. Registracija ubija, a i poprilièna je venèanica.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

bigbad86

Ne bih se bas slozio da je vencanica, posto i nisu neke velike pare u pitanju, uvek mozes da spustis par stotina evra i prodas...
A i rep mi ne smeta, moja Sevenfifty, duplu ruzniji rep ima :(
https://i.ytimg.com/vi/G7K3XlJuvQc/maxresdefault.jpg
samo zaboli ciglu u rep i to je to  [doh]

penzos

ne diraj sevenfifty! a ¹to se tièe venèanice, tu si u pravu, povoljna cena, a i verovatno bi prodavac spustio, ok trgovina. ako nekome odgovara i ako je stvarno stanje kao ¹to se vidi na slikama i pi¹e  [thumb_up]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

Citat: bigbad86 poslato 26 Februar, 2016, 10:21
Ne bih se bas slozio da je vencanica, posto i nisu neke velike pare u pitanju, uvek mozes da spustis par stotina evra i prodas...
A i rep mi ne smeta, moja Sevenfifty, duplu ruzniji rep ima :(
https://i.ytimg.com/vi/G7K3XlJuvQc/maxresdefault.jpg
samo zaboli ciglu u rep i to je to  [doh]

gde ru¾an?! Prelep! Za taj gvozdeni naked ne ide neki moderan, ovaj je super.
PS.
to tvoja CBejka? boja  :drka:
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Nije moja al je identicna. Imas sliku u potpisu.

El Jefe

Тежак као камион, исто тако и троши.
Друштво за заштиту од животиња

srbac

#9468
Ako je ko Tamiæ onda mo¾e a ako je kao Fap onda ne mo¾e...  [facepalm]

El Jefe

Као да возиш цистерну.
Друштво за заштиту од животиња

bigbad86

Pa stvarno, napisi kolko trosi i sa kakvom voznjom.

srbac

Vozio sam davno GSXR1100 bilo je oko 5 do 6 l na 50km

Andreja

Pogledajte od 4:10, jako bitno za trenutnu temu.

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


OKi

Citat: bigbad86 poslato 26 Februar, 2016, 10:21
A i rep mi ne smeta, moja Sevenfifty, duplu ruzniji rep ima :(
samo zaboli ciglu u rep i to je to  [doh]
Izgleda da ti do¹lo vreme za zamenu
:P

bigbad86

Nisam ja Sevenfifty kupovao srcem nego vecim delom mozgom. Uvek gledam da kupim motor koji se vozi i koji je posle lakse prodati. Zato sam i kao prosli motor birao EN500C jer se jako lako prodaje, dok mi je prvi izbor bila Honda VT500, definitivno bolji motor, bolji rad i ima kardan ali se tesko prodaje. I dalje mislim da su i Zephyr i Inazuma lepsi od Sevenfity ali Honda je ipak... Honda. A i ubo sam dobru cenu.

OKi

Pravo da ti ka¾em, ja zaista nemam zamerke na KAWE . Imao sam ih dve KLE 500 i z500  :violina:

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86

Citat: OKi poslato 26 Februar, 2016, 21:29
Pravo da ti ka¾em, ja zaista nemam zamerke na KAWE . Imao sam ih dve KLE 500 i z500  :violina:
Takodje 2
EL250 (mada sam ga vozio samo 5500km, uhvatio me tad vojni rok)
EN500c (oko 25-30 000)
Nijedan kvar, samo servisi. Mada opet ja se slabo vozim, Honda ce mi trajati dok sam ziv :P

Bishke

Citat: bigbad86 poslato 26 Februar, 2016, 21:00
Nisam ja Sevenfifty kupovao srcem nego vecim delom mozgom. Uvek gledam da kupim motor koji se vozi i koji je posle lakse prodati. Zato sam i kao prosli motor birao EN500C jer se jako lako prodaje, dok mi je prvi izbor bila Honda VT500, definitivno bolji motor, bolji rad i ima kardan ali se tesko prodaje. I dalje mislim da su i Zephyr i Inazuma lepsi od Sevenfity ali Honda je ipak... Honda. A i ubo sam dobru cenu.

Sad citam ovaj post i razmisljam...Da li sam kupio motor da bih ga lakse prodao ili da bi uzivao.

Prvenstveno uzivanje...ionako mu opada cena svake godine, koga jebe, prodace se kupice se drugi...vazan je osecaj.
You should do one thing every day that scares you