Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Biker-Boy poslato 09 Februar, 2016, 20:00
koroziju  :wtf:  brate kako si uspeo da ti zardja lanac  :o  moj lanac ne zna sta je korozija, nikad cuo  ;D
neznam da li ce skinuti koroziju  [neampojma]

kad na prognozi vidis da ce biti kisa par dana za redom ti ga isteraj napolje i ostavi bez cirade pa proveri sta se desilo posle nedelju dana

bigbad86

Uzmi neku malu mesinganu cetku, nemoj celicnu, digni ga na stender ubaci u trecu, digni malo sauh i dok vrti lanac ti ga cisti i ujetno podmazuj dok se tako vrti. Ne verujem da je moglo tek tako to da zardja, jes da moj nije vozen po soli ali ako si svaki dan(ili skoro) mazao onda so ne bi mogla da dodje do lanca, ti si sto posto vozio po kisi koja je sprala ulje sa lanca a podigla slanu vodu sa asfalta.

Bori¹a

meni je par srafova promenilo boju verovatno kad oprerem motor ne osusi se dobro pa ga uteram u garazu... ne znam sta da mu radim :(

bigbad86

Pa ispoliraj ih sa necim jako blago abrazivnim.

Glava Dole

Ma kazem da po soli nije mazan uopste, mazan ranije redovno a kazem da ulja nije video u poslednje vreme, mesec dana najmanje a vozi se svaki dan :D Opran dva puta u perionici i vozen i po kisi i sljapavici i soli a nije podmazivan za to vreme :D Nemam stender ovde, on mi u SDu, to i jeste problem a tako ensto sam i ja razmisljao pa se zato hvatam za antirost... sa njim mogu da ga namackam, pomerim motor metar napred pa namackam ostatak... namackam opet, oteram onda u perionicu da mi za 200dindzi operu ceo motor i naglasim da se posebno usredsrede na lanac, posle sredim podmazivac, odvrnem ga do daske i posle prve voznje ce biti masan ko kurac posle sexa, al se samo bojim da ne unisti antirost o-ringove ;D

bigbad86

Jebo te anti rost, samo kupi kod kineza mesinganu cetku, tako pomeraj po pola metra motor, trljaj, wd, trljaj,wd, trljaj,wd, kad postane dobro osusi, ostavi da vrti malo na prazno da se ugreje i podmazi.

Glava Dole

radice ta metoda al onda na prolece kad odem kuci s njim, na stender, prislonim cetku i ne pustam dok ga ne usijam :D Ne mogu ovde ispred vrata bez stendera da se jebavam tako, osposobicu samo podmazivac dotle da bude stalno masan i dosta mu :D Bitno da bude fungcionalan i da ne zavrsi uskoro lancanik od trenja ko taj sa oglasa a jbs estetiku :D

Biker-Boy

Citat: UFF poslato 09 Februar, 2016, 21:35
Citat: Biker-Boy poslato 09 Februar, 2016, 20:00
koroziju  :wtf:  brate kako si uspeo da ti zardja lanac  :o  moj lanac ne zna sta je korozija, nikad cuo  ;D
neznam da li ce skinuti koroziju  [neampojma]

kad na prognozi vidis da ce biti kisa par dana za redom ti ga isteraj napolje i ostavi bez cirade pa proveri sta se desilo posle nedelju dana
hehe, nemoguca misija, moj motor kisa moze da vidi samo negde usput ako me uhvati, a kad god idem negde obavezno gledam prognozu, tako da je i ta sansa smanjena maximalno  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

ja npr imam zlatni did 530 koji ima rdje na sebi
krenem kuci, pocinje kisa, ja pun gas i uspem da stignem suv a motor mi je parkiran na ulici ispred zgrade i sta rad raditi?
stavis ciradu pa da se istopi od grane i topa ili da kazes ko ga jebe i pustis ga da kisne?

Glava Dole

Citat: Biker-Boy poslato 09 Februar, 2016, 22:05
Citat: UFF poslato 09 Februar, 2016, 21:35
Citat: Biker-Boy poslato 09 Februar, 2016, 20:00
koroziju  :wtf:  brate kako si uspeo da ti zardja lanac  :o  moj lanac ne zna sta je korozija, nikad cuo  ;D
neznam da li ce skinuti koroziju  [neampojma]

kad na prognozi vidis da ce biti kisa par dana za redom ti ga isteraj napolje i ostavi bez cirade pa proveri sta se desilo posle nedelju dana
hehe, nemoguca misija, moj motor kisa moze da vidi samo negde usput ako me uhvati, a kad god idem negde obavezno gledam prognozu, tako da je i ta sansa smanjena maximalno  ;D

A jbg ja i po kisi izlazim iz kuce sa kacigom i rukavicama, sedam na motor i krecem gde sam naumio :D Nije mu to smetalo dok ga nisam okupao u onoj sljapavici, za ned-dve dana je pozuteo, da je bio podmazan lepo verovatno da ne bi doslo do toga al jbg... Ovaj nemam pojma koji je, nije did najverovatnije al bio je zlatan fabricki, tj zut, ofarban u zuto bar... onda je vremenom umascen i pocrneo, pa se sam od sebe isprao i opet pozuteo od korozije... prirodna evolucija, zuto-crno pa opet zuto ;D

Biker-Boy

Citat: UFF poslato 09 Februar, 2016, 22:14
ja npr imam zlatni did 530 koji ima rdje na sebi
krenem kuci, pocinje kisa, ja pun gas i uspem da stignem suv a motor mi je parkiran na ulici ispred zgrade i sta rad raditi?
stavis ciradu pa da se istopi od grane i topa ili da kazes ko ga jebe i pustis ga da kisne?
E to je jebena situacija, tu nema pomoci, kontam da ti to dokurcilo pa si zato i poceo sa gradnjom kuce, pa da ga lepo parkiras u garazu
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

sprzio sam 3 cirade i prestao da ga pokrivam
aj sto sjebes ciradu nego sto posle jos moras i da grebes spaljenu gumu sa izduva
onda mi prevrnu motor, pa mi ukradu celu instruent tablu...

e kurac vise, zemlja kupljena, kuca sazidana, na prolece se pravi i velika garaza, postavljaju kamerei alarm + kupuje doberman a oruzje vec imam pa dobrodosli i izvolte  [djavo]

Bori¹a

a jel pucas na goste?

bigbad86

Citat: Milos96 poslato 09 Februar, 2016, 22:17
Citat: Biker-Boy poslato 09 Februar, 2016, 22:05
Citat: UFF poslato 09 Februar, 2016, 21:35
Citat: Biker-Boy poslato 09 Februar, 2016, 20:00
koroziju  :wtf:  brate kako si uspeo da ti zardja lanac  :o  moj lanac ne zna sta je korozija, nikad cuo  ;D
neznam da li ce skinuti koroziju  [neampojma]

kad na prognozi vidis da ce biti kisa par dana za redom ti ga isteraj napolje i ostavi bez cirade pa proveri sta se desilo posle nedelju dana
hehe, nemoguca misija, moj motor kisa moze da vidi samo negde usput ako me uhvati, a kad god idem negde obavezno gledam prognozu, tako da je i ta sansa smanjena maximalno  ;D

A jbg ja i po kisi izlazim iz kuce sa kacigom i rukavicama, sedam na motor i krecem gde sam naumio :D Nije mu to smetalo dok ga nisam okupao u onoj sljapavici, za ned-dve dana je pozuteo, da je bio podmazan lepo verovatno da ne bi doslo do toga al jbg... Ovaj nemam pojma koji je, nije did najverovatnije al bio je zlatan fabricki, tj zut, ofarban u zuto bar... onda je vremenom umascen i pocrneo, pa se sam od sebe isprao i opet pozuteo od korozije... prirodna evolucija, zuto-crno pa opet zuto ;D
Ja sam isto tako gurkao po metar i trljao podmazivao sa prosla dva motora sto nisu imala centralni. Bolje se sad malo iscimaj nego da ga debelo uhvati rdja.

UFF

#9314
Citat: Bori¹a poslato 09 Februar, 2016, 22:32
a jel pucas na goste?

za goste sam spremio ovo (pod uslovom da dodju motorom, ostali su ga najebali)

cek samo da slikam. jbg nece biti ispred ekrana ali zato ide u ovu temu

http://s21.postimg.org/3r7b3bnuf/20160209_213500.jpg

Hattrick

Citat: Bori¹a poslato 09 Februar, 2016, 22:32
a jel pucas na goste?

Sve nezvane gosce prangija bez upozorenja.  :D

Bori¹a

go¹æama nek radi sta hoce [rofl]

Bori¹a


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

komsija moj... a mercedes 124 u fazi raspada [rofl]