Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

penzos

Èovek po oglasima mo¾e videti koliko budala ¾ivi ovuda! Nije samo kod nas tako, da me ne shvatite pogre¹no, ali  [panic]
Pa meni je motor pao u mestu, ne vidi se. Drugaru pao, ali na klupu pa polupao migavac i naprsla plastika. Jo¹ mnogima slièno. A ovom i auspuh ubijen ko èekiæem, plastike ko da je vozio off, a ako ka¾e pored ovakvog lanèanika da je motor odr¾avan treba ga ubiti, o¾iveti, pa ubiti i tako jo¹ nekoliko puta!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Bori¹a

sta je sa skalom kilometar sata? [rofl] [rofl]


mrle

napisao da je u solidnom , voznom stanju, tra¾i 550e, a mo¾da bi je dao i za 400e... po meni sasvim ok oglas.

Glava Dole

Ma to je ok, decko je sve slikao, svaku ogrebotinu i nedostatak i trazio sasvim realnu cenu nego je meni taj lancanik bio zanimljiv, ja gori u zivotu nisam video :D

Hohštapler

Citat: Milos96 poslato 09 Februar, 2016, 16:43
Ma to je ok, decko je sve slikao, svaku ogrebotinu i nedostatak i trazio sasvim realnu cenu nego je meni taj lancanik bio zanimljiv, ja gori u zivotu nisam video :D

Koji lanèanik sunce ti jebem...? Vozi ga svaki dan? Ima muda nema ¹ta, ali pameti nikako.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

a kad smo kod lanca i lancanika, je l' smem lanac da natapam antirostom, kakav je on sa gumicama? Da ne ostetim o-ringove u njemu, jedino se toga plasim, podmazivac sjeban vec ihahaaj otkad, lanac presusio odavno(puna posudica  a ne izlazi ulje, dal nesto zastekao elektroventil il se zapusila igla nmp, sad ide lepse vreme pa cu lako to da sredim), a posle one soli za ned dana postao ko da motor nije upaljen 10god a stajao na kisi... jbmti so, i jos mnogi srafovi mi korodirali blago al bukvalno u par dana, sta tek radi automobilima i tankom limu... pametna je moja keva sto ne dozvoljava da se njen novi puntic istera iz garaze od kraja jeseni do pocetka proleca :D Onde gde lanac "radi" svakako nema korozije jer se vozi bas svaki dan, al sa ovog spoljnog dela da skinem cisto estetike radi :D

tamburski

stavi par ringova sa starog lanca u antirost pa vidi sta se desava mada je mesingana cetka i nafta mama za te stvari

Biker-Boy

Akra K2 je keva za te stvari, imas na Nis-ovim pumpama, nije skupo 300-400 dinzi
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Ma slistio sam ja te akre nekolko boca al za odmascivanje, nisam znao da je i za koroziju... a stari lanac nemam, bio je nov kad sam kupio motor, i on i lancanici, a ja mu jebo kevu u par hiljada  [samoubistvo] Jos je do duse u ponoj formi taj sklop, ali kad sam video onaj oglas i onaj lancanik... podstaklo me da sto pre sredim automatsko podmazivanji i da skinem koroziju sa lanca, da bude i lep i da ne dodje uskoro do onoga kao sa te slike iz oglasa :D

Biker-Boy

 koroziju  :wtf:  brate kako si uspeo da ti zardja lanac  :o  moj lanac ne zna sta je korozija, nikad cuo  ;D
neznam da li ce skinuti koroziju  [neampojma]
I feel the need..... the need for speed !!!

mkt

meni posle voznje po blatu i vodi ako ga ostavim da prenoci ujutru sav pozuti

Glava Dole

Citat: Biker-Boy poslato 09 Februar, 2016, 20:00
koroziju  :wtf:  brate kako si uspeo da ti zardja lanac  :o  moj lanac ne zna sta je korozija, nikad cuo  ;D
neznam da li ce skinuti koroziju  [neampojma]

Tako sto sam ja laziceva krv ;D Ulja nije video, vozen svakodnevno, po snegu, minusima, sljapavici, soli itd... sta je cudno sto je malo uhvatio korozije ;D Mrak je al ajd idem da probam da uslikam kakav je :D

Glava Dole


viper

Taj lanac nikad ulja video nije 😂
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hohštapler

 [facepalm]
èega se pametan stidi...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Pogledaj slike od pre najvise mesec- dva dana, one posle pranja... nema trunke korozije, dok sam bio kod kuce podmazivao sam ga skoro pa redovno dok nisam ugradio podmazivac a ovde nemam cak ni stender a uhvatila me zima pa mi se nije dalo da se jebavam oko toga kad se zapusio... nije korozije bilo ni kasnije, za ned-dve dana se bukvalno nahvatala ko inje, od soli 100%, nema sta drugo :D

tamburski

Citat: Milos96 poslato 09 Februar, 2016, 20:17


Ko ciganjski ringispalj mozes i u zlatnu da ga ofarbas sad ce da uvati

Glava Dole

Zato pitam da l' smem da ga natapam antirostom :D Zima vec gotova pa ce mu dobro doci pre nego sto ga podmazem :D

aæimo

Samo sipaj ulje i ne kenjaj sa antirostom.

A da se ugledas na kevu i zabatalis voznju od jeseni do proleca.

Hurricane

..nafta æe to lako da sredi, mada kad bi ga skinuo i potopio malo da odstoji bio bi ko nov..
O¾iveli su i gori od ovog..
Da ga bar nisi oèistio lepo pre ne bi ni do¹lo do ovoga..