Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 26 gostiju pregledaju ovu temu.

K0le

SZR ima ma¹inu od xt 660 upakovanu u ram od TZR , ako se dobro seæam, tako da je do sad neko od plavih na forumu (ako ne i svi) sigurno otvarao taj agregat  [thumb_up]

Bori¹a



penzos

Kom¹inicin deèko prodaje, shvatili da nije ba¹ ono ¹ta im treba, a i registracija im skupa. OK motor sa taènim opisom.
http://www.polovniautomobili.com/motori/7343549/suzuki-gsx-r-1000-k2
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

dzimika

Citat: OKi poslato 07 Februar, 2016, 00:10
http://www.polovniautomobili.com/motori/7588705/suzuki-dr-650-rs




Kacio ga ja pre par strana
Inace dok se prodavao ceo bio je oko 900 +-50

Kad pogledas oglase shvatis koliko budala ima



Bishke

Citat: penzos poslato 07 Februar, 2016, 12:21
Komšinicin dečko prodaje, shvatili da nije baš ono šta im treba, a i registracija im skupa. OK motor sa tačnim opisom.
http://www.polovniautomobili.com/motori/7343549/suzuki-gsx-r-1000-k2

Ovaj motoj je kupljen u Obrenovcu ja mislim za nesto manje od 1800eur...cak mislim da je u jednom trenutku cena bila 1500eur na sat dva i onda je otisao...

Izgleda lepo, nalickano
You should do one thing every day that scares you

penzos

Bem li ga! Ovako u¾ivo sam ga viðao, stvarno je lep i uredan motor. Lepo pali, radi. Znam da ga on nije ba¹ ne¹to ganjao. E sad, kad reèe Obrenovac, da nije podvodni model?  [rofl]  [rofl]  [rofl] A o ceni ne diskutujem, svako ima pravo da tra¾i koliko hoæe, a i da proda za koliko hoæe!  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

srbac

Citat: penzos poslato 07 Februar, 2016, 21:25
B. E sad, kad reèe Obrenovac, da nije podvodni model?  [rofl]  [rofl]  [rofl]   [cheers]


Шампиони !!! [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [kralj] [kralj]

penzos

Pa sada je meni jasno za¹to je on onako èist!  [zvizdi]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


Gavrolini

Borisa stvarno treba da uradis ovo sto radi ovaj smajli. Da se razumemo ja mrzim ficu ali ovaj auto lagano vredi ove pare, u italiji i mnogo vise.

Andreja

Plus i minus od mene...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

znao sam ko ce da se primi, namerno sam i okacio [rofl] [rofl]

Andreja

Nisam se primio, bole me stojko, i ja mislim da ne mo¾e da ga proda za te pare, bar dok ne zameni dihtunge ili ¹ta veæ, ovako mastan motor i ne prolazi ba¹. Ali ako ti ne¹to nije jasno, prvo vidi kakve su cene u svetu pa onda kaèi link. Mene ne mo¾e¹ da isprovocira¹, nemam ja ni¹ta sa tim ¹to ti ne kapira¹ mnoge stvari :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole


Gavrolini

Cuj video...vozio bre ;)

Glava Dole

Evo sta meni ostalo od lanca sa duplo boljim lancanicima na TZRki kad sam je tek kupio, na putu do kuce bukvalno, na otvorenom putu... dobro me neko nije pokupio kad je zablokirao tocak, ja imao 14god a prva voznja na tom motoru... pa mi zato cudno kako ovom ne spadne il bar preskace... ja to da stisnem preko 50kmh tesko da bih imao 00 :D



bigbad86

Taj lanac kolko vidim je sklapan iz vise komada :P