Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

E pa burazeri ne moze i da se prdne i da se stisne.
Ko hoce da se vozika preko granica kao da je oslobodio Srbiju, zna se koliko kosta regularan motor.
Ko kupi za 1.500 ili 2.000€ motor koji kosta 8.000, takodje zna se u kojim uslovima se moze koristiti.
U EU cak postoji i zakon (za njihove drzavljane) kod koga nadju npr. divljaka, prekucanog, i slicno, koji iako dokazes da si ga kupio takvog, kaze da nisi mogao da ne budes svestan da na vozilu postoji problem legalnosti ukoliko si ga kupio za manje od 70% srednje trzisne vrednosti. Predvidjene kazne su od 6 do 24 meseca zatvora + oduzimanje vozila + kazna. To se tretira kao lik koji je imao korist od krivicnog dela. Sto se toga tice u Srbiji je jos banja, ne zezaju preterano mnogo, koliko bi mogli.

UFF

Citat: mazzi poslato 27 Januar, 2016, 15:24
Ako imas saobracajku onda si u problemu ... mislim ako ne mozes da ustanes i pobegnes :)

Samo mi nije jasno sto lazu za godiste ... Prvi za koji pise da je 2009 ima viljuske i plastike od modela koji se pravio do 2007 a drugi koji je 2012 je model koji se pravio do 2010 ... ajde nek je bilo nekih i u 2011 al de nadje 2012.


pa zato sto malo ljudi zna razliku a ako se isti model proizvodio od recimo 2000 do 2005 naravno da ce da ga oglasi kao 2005 kad ionako nema papire i ako je obrusio 9u cifru na broju rama qrac ces da znas koje je stvarno god

mali_zmaj

Citat: Gavrolini poslato 26 Januar, 2016, 23:52
Citat: mali_zmaj poslato 26 Januar, 2016, 21:54
ma jebem im mamu lopovsku kupis motor ko sav sretan i na prvom carinskom prelazu ga oduzmu i jos te uhapse..
Pa i treba da ti oduzmu kad hoces da vozis motor od 10.000e za 1500e. Taj motor ne kupuje  onaj ko razmislja kao ti to jest nije upucen. Problem je kad kupis nas,registrovan i platis dobro pa se ispostavi da je divljak. U ove dve price se jasno zna sta se kupuje.

pa to ti jo¹ gore,doðe neka naivèina,koji je juèe polo¾io,navuèe ga bagra....,pa gdje æe mu du¹a....
jin-jang

bigbad86

Ono sto mi nikako nije jasno, sto ih prodaju kompletne i rizikuju da ih nahvataju, zar nije bolje takve motore, pogotovu retke i mlade rasturiti u kobasice i prodavati u delovima, tako kurac mogu da im udju u trag. Cenim da onaj Triupmh u delovima moze da se proda za bar 4000e kad rasturis sve na sitno.

dzimika

a kome ces da prodas delove od triumph-a?

bigbad86

Posaljes nekome u inostranstvo po bagatela ceni? Tipa u Engleskoj je radilica 400e ti prodas za 200, nesto tog tipa.

Biker-Boy

viljuske i tockove mozes na bilo sta prikaciti, a ovo ostalo, malo teze ide... malo je Engleza kod nas, mada da se ja pitam bilo bi ih vise, fantasticni su motori, ali ljudi se generalno plase da ih kupuju, pa uzimaju ono sto je provereno - Japan :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Citat: bigbad86 poslato 27 Januar, 2016, 18:14
Ono sto mi nikako nije jasno, sto ih prodaju kompletne i rizikuju da ih nahvataju, zar nije bolje takve motore, pogotovu retke i mlade rasturiti u kobasice i prodavati u delovima, tako kurac mogu da im udju u trag. Cenim da onaj Triupmh u delovima moze da se proda za bar 4000e kad rasturis sve na sitno.

Pa prodavce polovnih delova po oglasima policija mnogo vise drzi na oku. Nedaj boze da negde u gradu pored nestane npr. neki slican Triumph na domace table, a kod tebe prateci male oglase, policija po supama i garazama nadje gomilu delova od istog. Ne opere te ni Dunav ni Sava. Hapsenje garantovano. Oni su slucaj resili, a ti se snalazi, pa posle na sudu dokazuj krive drine i pucaj lovu na advokate. I na kraju i da dokazes da nije od tog domaceg ukradenog, sud dokaze da jeste od drugog ukradenog iz inostranstva. A ovako, jeste divljak, ali je kompletan, i nema prevelikog rizika od pakovanja krivicnih dela, jer policiju smara da se cimaju za strana osiguranja. Pa nisu prodavci istih bas toliko naivni da ne znaju sta se vise isplati, ali retko ko zeli da lezi za budalastinu.

bigbad86

Jbg nisam krimos, neiskusan :P

Hattrick

Nisam ni ja, nego gledao CSI  :)

Gavrolini

A kome u srbiji ti da prodas delove za taj motor?

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

bigbad86

Citat: Gavrolini poslato 27 Januar, 2016, 19:03
A kome u srbiji ti da prodas delove za taj motor?

Pa kao sto rekaoh ne u Srbiji, nego na Ebay, opet u inostranstvno. A i nasa Milicija ne cita strane oglase a ovde ne oglasavati i cao caooooo :)

srbac

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Полиција претура по шупма  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [policaja] [policaja] [policaja] [policaja]

Hattrick

Ma u principu moze sve, samo je pitanje koliko je ko spreman da prihvati rizik, za koji novac.

penzos

Policija u Srbistanu æe zapleniti motor jedino ako se svidi nekom njihovom ili im ga pijan utera¹ u stanicu! Da se registruje mo¾e sveeeeeeeeee, tako da ni to nije problem. Ja da imam ove pare kupio bi ga samo da imam ponekad da ga isteram do grada i toliko.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Jefta

Citat: dzimika poslato 27 Januar, 2016, 18:23
a kome ces da prodas delove od triumph-a?
Kako kome ce da proda?? Pa Mazziju, jedinom ljubitelju trijumfa u Srbiji :)

makinjo

Evo i ja sam ljubitelj . Rado bi posedovao speedtriple :)
Ako bude mogucnosti voleo bi da mi to bude sledeci motor :D
Odoh da nadjem temu "koji bi sledeci motor zeleli da imate" :D

dzimika

Citat: Jefta poslato 27 Januar, 2016, 23:29
Citat: dzimika poslato 27 Januar, 2016, 18:23
a kome ces da prodas delove od triumph-a?
Kako kome ce da proda?? Pa Mazziju, jedinom ljubitelju trijumfa u Srbiji :)

A jest vala
Mada koji ce mu delovi kad se ne kvari

UFF

Citat: Jefta poslato 27 Januar, 2016, 23:29
Citat: dzimika poslato 27 Januar, 2016, 18:23
a kome ces da prodas delove od triumph-a?
Kako kome ce da proda?? Pa Mazziju, jedinom ljubitelju trijumfa u Srbiji :)

to ja htedoh da napisem ali ne bi ni mazzi kupio jer vec ima jednog donora za triumpha isto kao ja za cb-a :D
jbg neki su razmisljali unapred