Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Bar da je 3310 ili 3410 pa da neko kupi iz fazona, ovako... Za te pare ima bukvalno 2 nova takva telefona u klasi. Cale uzeo Alcatel, ekran u boji, kamera(drljava) baterija drzi 7 dana. 3900 din.

Glava Dole

Imam ja ispravan 3310 negde na tavanu, kolko to vredi?

makinjo


tamburski


makinjo


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Nemojte tako, platio je par rata  :)

mali_zmaj

to bas jeftino,i ako nije ocarinjen i oporezovan.... ako je potpuno ispravan naravno...
jin-jang

Andreja

Prvo mi je bilo trulo da pomislim na kupovinu takvog motora jer neko plaèe za njim, onda sam skontao da se vlasnik i ovajdio najvi¹e u celoj kombinaciji pa su mi ove varijante do jaja, ko sme da vozi takav motor, uz nemoguænost roaminga :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

ma jebem im mamu lopovsku kupis motor ko sav sretan i na prvom carinskom prelazu ga oduzmu i jos te uhapse..
jin-jang

makinjo

Imaju opasno muda da tako nesto prodaju na oglasu ccccc ili su glupi....

Jako mi se svidja taj speedtriple. :)
Voleo bi da mi to bude sledeci motor :)

Gavrolini

Citat: mali_zmaj poslato 26 Januar, 2016, 21:54
ma jebem im mamu lopovsku kupis motor ko sav sretan i na prvom carinskom prelazu ga oduzmu i jos te uhapse..
Pa i treba da ti oduzmu kad hoces da vozis motor od 10.000e za 1500e. Taj motor ne kupuje  onaj ko razmislja kao ti to jest nije upucen. Problem je kad kupis nas,registrovan i platis dobro pa se ispostavi da je divljak. U ove dve price se jasno zna sta se kupuje.

freepartyman

Moze da bude skinut sa osiguranja.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

chengelle

Pa skinut ili ne ...isto ti je... divljak pa divljak
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Gavrolini

Sa osiguranja je skinut motor koji je ukraden. Samo ga u vecini slucajeva vlasnik vise ne trazi jer je namerno ili ne dobio pare za njega.

Ostoja

Vlasnik ne, ali osiguranje i policija da...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Gavrolini


UFF

bigbad86 & Milos96 3310 ne vredi ni za Qrac jer je plasticno govno koji su svi nosili, ono sto vredi je pravi model pre njega od kojeg je sve pocelo 3210


Citat: makinjo poslato 26 Januar, 2016, 23:26
Imaju opasno muda da tako nesto prodaju na oglasu ccccc ili su glupi....


Citat: Ostoja poslato 27 Januar, 2016, 01:24
Vlasnik ne, ali osiguranje i policija da...

NE

policija nece a osiguranje ne zna gde je nit gleda oglase u srbistanu

tj nece dirati osim ako nije ostecen gradjanin Srbije!

tako mi rekli ispektori za motorna vozila kad sam ih pitao kako ne mogu da nadju ukraden mazziev motor a puni oglasi ukradenih stranaca
znaci oglasis opusteno i napises ukrao sam ga preko i doterao ovde da ga prodam i nece ti niko nista
zato sam ja morao sam da ga nadjem i da idem po njega i jos mazzi da moli  [policaja] da nas sacekaju kad ih dovedem da ih uhapse


Ostoja

Ma znam za na¹e, govorim o romingu, ne sme¹ da mrdne¹ preko grane, a na¹e ¾ivo zabole za to, osim kad se ba¹ nameraèe iz nekog razloga.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mazzi

Ako imas saobracajku onda si u problemu ... mislim ako ne mozes da ustanes i pobegnes :)

Samo mi nije jasno sto lazu za godiste ... Prvi za koji pise da je 2009 ima viljuske i plastike od modela koji se pravio do 2007 a drugi koji je 2012 je model koji se pravio do 2010 ... ajde nek je bilo nekih i u 2011 al de nadje 2012.