Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 32 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

Puno truda, vremena i "vremena" ulo¾eno u motor... Da je bar i u ¹kolu toliko ulo¾io...
It's the ride that matters, not the bike…

Hohštapler

ne znam kakav da je, sigurno ne vredi 3300e..
bez uvrede.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Jbt mislim da bi vredeo vise bukvalno  bilo koji drugi motor iz tog godista , 600+ ccm sa tom istorijom i ulaganjem. Zasto je neko pobogu ulozio jedan dinar u zzr?!

PECA BMW

Citat: srbac poslato 20 Januar, 2016, 00:23
http://www.polovniautomobili.com/motori/7590611/kawasaki-zzr-600

Nov regler ? 

sve vise kontam da nije problem u japanskim motorima nego srpskoj struji . pa dal moguce da japanci koji prave "naj bolje" projizvode elektronike ne mogu da naprave regler za motor ?

Dal u Japanu ili americi imaju isti problem sa reglerima ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Kad ja razvijem moj neunistivi patentiram i saljem japancima i nece biti vise problema ;D

Biker-Boy

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Januar, 2016, 00:36
ne znam kakav da je, sigurno ne vredi 3300e..
bez uvrede.
Ima lik temu na BJB, stvarno je odradio ZZRa do maximale, ali opet , preeetera ga sa ovom cenom, ako dobije cifru izmedju 1500 i 2000eura,  da se suta u dupe...
I feel the need..... the need for speed !!!

freepartyman

Haha znam decka,ali pretera ga sa cenom stvarno..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

penzos

Jao  [facepalm] seæam se i ja ovog motora! Stvarno je uraðen odlièno, air brush, lakiranje, mehanika, sve je dobro i kvalitetno. Ulo¾eno je verovatno i mnogo vi¹e, ali postoji jedna stavka u trgovini: Proma¹ena investicija! Ovo je personalizovan motor koji samo njemu vredi.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

ne vredi ni njemu, jer ga prodaje....onaj o hoce da ga kupi, njemu ima vrednost,....trenutno je vrednost IMAGINARNA....mogao je da stavi i milion by Lazic
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

To je fiktivna vrednost  [rofl] [rofl] [rofl]

mali_zmaj

ma djaba,kod nas se to ne moze naplatiti,posebno ne za prosjecan motocikl kao zzr.. samo se gleda ko je god.proizvodnje i to je to..,surovo ali tako je to..
jin-jang

Gavrolini

Pa nije bas tako ima modela koji se cak i u srbijinkoliko toliko mogu naplatiti samo sto zzr svakako nije jedan od njih. Generalno tesko bilo koji oklopnjak sa pocetka  90 ih da moze da navuce neku vecu cenu. Mozda neka bas nadrkana uljara gsxr ili zxr ali zzr nikad. To je isto kao da je ulupao pare u gsxf

Biker-Boy

kad je izisao, ZZR je bio mnogo ozbiljnija sprava od GSXF-a
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini

Pa sta znam meni su oni tu negde. Cak i u to vreme ruzni.

Biker-Boy

Citat: Gavrolini poslato 20 Januar, 2016, 20:12
Pa sta znam meni su oni tu negde. Cak i u to vreme ruzni.
ZZR je lepsi, jaci, a i u tehnickom smislu napredniji od GSXF,  jbt tebi je bas tesko ugoditi sto se tice izgleda motora :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini

Pa nije. Cbr 900rr i zxr su mi lepi iz tog perioda. Cak i vfr750 dosta dobro izgleda i ako mislim da je krs taj agregat. Cbr 600f tak od f3 pocine da izgleda pristojno,Gsxr uljara gadna ali ima neku svoju draz  ali gsxf i zzr su mi bas bezveze.

mali_zmaj

bem li ga vozio sam zzr od kolege,mislio sam svasta,al kad sam pritisnuo kocnicu on je samo fino potonuo i stao,nisam ocekivao tako dobre kocnice,,,a ispod dupeta tacno osjecas da ako zavrnes gas da ces poletjeti,mnogo brzo ide,ne trosi puno,prihvatljiv dizajin za te godine..hm..,nisam suzukija vozio,ni hondu,to godiste,tako da nemam sa cim da usporedim...
jin-jang


srbac

Sve sto je i ©ap(B)ca izbegavam u ¹irokom luku. Za¹to? Dobar deo familije mi je tamo !!!!!!!!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

p0peye

Све је регуларно, претпостављам.
Возила се налазе у иностранству, а купци требају само половину да плате унапред, па ће им он возила дотрати.
Сутра...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +