Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a


mali_zmaj

Citat: mazzi poslato 06 Januar, 2016, 15:28
Ma uzmi da nas ima dvojica na forumu koji vole Triumpha :D
daj ti meni jedan pa æe¹ vidjeti kako rapidno raste broj zaljubljenika u triumph..,nemam ni¹ta protiv triumha èak naprotiv..
jin-jang

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

na toj slici samo falim ja!! dodu¹e trebale bi mi merdevine da se uspem na njega..,al uspjeo bih..,poslije par dana.. ;)
jin-jang

makinjo

Citat: Andreja poslato 06 Januar, 2016, 16:10
Uop¹te ne bih imao problem...

http://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery%20C/Triumph%20Tiger%20Explorer%20XC%2013.jpg
Moram da prokomentarisem .Ovo cudo je jedno trista puta lepse od onog ruznog bmw :)

Hohštapler

Citat: makinjo poslato 06 Januar, 2016, 16:43
Moram da prokomentarisem .Ovo cudo je jedno trista puta lepse od onog ruznog bmw :)
[clapp] [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

i ja da se prikljucim Triumphovcima, vrrrrrlo rado bi posedovao Sprint RS, Daytonu, Thunderbird.. :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Iako vise volim sportake(valjda jer sam jos mlad, bar u dusi) ovo mi se bas svidja, rado bih posedovao jedan :D

Andreja

Baci oko, al' ovde su osamstotke u igri. Ko se nije napr¾io do sad, napr¾iæe se :D
! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mazzi

Lepo ja rekao ... Triumph je ko dobra riba ... svi bi da metnu a niko da zeni ... E pa ja ga ozenio i to drugog vec :D

Andreja

To va¾i i za uglavnom sve italijanske motore :) Ja bih ¾enio ali imam pote¹koæa :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mazzi

Evo ja vozim Triumpha 4 godine. Nista nije skuplji za odrzavanje od bilo kog Japanca. Svi potorsni delovi mogu da se kupe kao i za ostale motore ovde u Srbiji. Problem jeste kad nesto izlomis, ja sam suvozaceve fuzastere jurio po eBay-u zato sto su specificni, idu oko auspuha ali nisu bili skupi, 50€ oem Triumph. Ima ovde kod nas i par ljudi koji rasturaju strance tako da mogu da se nadju delovi. Za dalju prodaju ne znam ma da kad sam probao da prodam 955i niko me nije pozvao ni da me opsuje :D

Andreja

Jbg, ljudi se pla¹e, dr¾e se veæ opipanog terena. ©to se tièe oglasa, nema to veze sa Trid¾om, mo¾da bi te eventualno psovali da prodaje¹ japanca i to je sve :D Pogledaj Gavrinog GSXR-a, to bi trebalo jo¹ odavno da je oti¹lo za te novce... Ako budem ostao ovde i uzimao motor, gledaæu da uzmem ne¹to ¹to æu voziti do daljnjeg, ne mogu da se drndam sa prodajom, bezobraznim ponudama, papirima... Jok ja :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

penzos

Ma krive su ribice, one se lo¾e samo na poznate marke  [rofl] Inaèe firma Triumph postoji od 1883. a motorcikle prave od 1905.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Biker-Boy

Citat: Milos96 poslato 06 Januar, 2016, 17:57
Iako vise volim sportake(valjda jer sam jos mlad, bar u dusi) ovo mi se bas svidja, rado bih posedovao jedan :D
pa ima Triumph i sportake u ponudi, samo kazi :D
Verujem da bi ribice padale i na ove masine  [klanjam_se]

Daytona 675


Daytona 955i
I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a

ovaj 675 je znatno jeftiniji od japanskih konkurenata (kod nas)
ko zna zasto... :D

Andreja

Zato ¹to ka¾e¹ pièkama da vozi¹ Triumph (¹ta je to, kinez, neko sklapao u ¹upi) a ne R1/GSXR/CBR/Ninju, nema od pice ni¹ta... I zato ¹to se ljudi pla¹e ne-japanskih motora. Zvuk trocilindra¹a je interesantan, sviða mi se zvi¾duk...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Biker-Boy

Citat: Andreja poslato 06 Januar, 2016, 21:41
Zato ¹to ka¾e¹ pièkama da vozi¹ Triumph (¹ta je to, kinez, neko sklapao u ¹upi) a ne R1/GSXR/CBR/Ninju, nema od pice ni¹ta... I zato ¹to se ljudi pla¹e ne-japanskih motora. Zvuk trocilindra¹a je interesantan, sviða mi se zvi¾duk...

Interesantan :o :wtf:
Zvuk je brutalan, trojka jebe ne vadi  [balavi] :drka: [klanjam_se]
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Dobro, hteo sam da se suzdr¾im malo sa emocijama :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Ja sam imao triumpha starog 2 godine. 675 street triple. Na prvi pogled ruznjikav a bogami i na drugi :) prilicno malen motor za moju gradju , krajnja brzina ne bas za pohvalu ,ali...... Kako je to ljudi moji zabavan bike. 1. 2. 3. Na gas u svakoj na zadnjih, da radis sa njim sta hoces,kao bicikl lagan. Kakav kurac duke i slicno, ovo je definitivno najbolji funbike na svetu.