Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


El Jefe

Толико је коштала нова у САД. У доларима
Друштво за заштиту од животиња

penzos

Hvala ®ivo, ali ova sinoæ ukradena, malo nemoguæe da je veæ 8 dana u oglasima. Mada, ovo je Srbija  [ninja] A i ima druèaèiji, fabrika auspuh.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Bori¹a

ovaj sa oglasa je 2t a ukradeni je 4t

penzos

Da malo pojasnim, Joe je omladinac iz Britanije koji voli dirt, vozi bicikle i motorcikle od skoro. Perspektivan mladiæ, to mu je sav ¾ivot i radost. Sinoæ oko 3 sata mu razjebu ¹tek i odvezu dva motorcikla i dva dirt bicikla! Ostavi¹e èoveka bez toèkova preko noæi, jednostavno je odlepio, ne mo¾e da poveruje!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mrle

moj mlaði brat stavio na Limundo svoj broj i dostigao cifru od 4 miliona dinara. Vrteo se taj printscreen na mail godinama.

Broj je 1234567

UFF

iii?
da li je dobio dinar od tih silnih miliona?

aæimo

Citat: penzos poslato 17 Novembar, 2015, 11:51
Da malo pojasnim, Joe je omladinac iz Britanije koji voli dirt, vozi bicikle i motorcikle od skoro. Perspektivan mladiæ, to mu je sav ¾ivot i radost. Sinoæ oko 3 sata mu razjebu ¹tek i odvezu dva motorcikla i dva dirt bicikla! Ostavi¹e èoveka bez toèkova preko noæi, jednostavno je odlepio, ne mo¾e da poveruje!

Daj pozovi ga malo kod nas da se navikne da u zivotu nista nije sigurno, danas ima sutra nema.

Hohštapler

ima britanija dobre osiguravajuce zakone, bolji od na¹ih to je sigurno, isplatiæe mu sve.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

http://www.polovniautomobili.com/motori/7306311/yamaha-r6

meni ovo ne lici na domace tablice... ti njemu su domace jer je u inostranstvu [rofl]

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

diftung   [dunce] [ludak]  mozda zato i ne moze da ga nadje  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

UFF




ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]