Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

makinjo

Citat: VR 46 poslato 19 Oktobar, 2015, 14:11
Ova 12-ica je bila dosta povoljna i cini mi se da je bila negde u BG-u.
Sve tacno. :)
Inace ide kao nevreme :D

Che


mrle


srbac

Citat: VR 46 poslato 19 Oktobar, 2015, 14:28


Po meni najlepsa sema za 12-icu... [balavi]



Nesto mi je zadnja viljuska jadna naspram ostalih komponenti !!!  Kao da je 4 broja manja !!

VR 46

Koliko vidim ista je viljuska kao na mojoj devetki...
Twist of wrist!

UFF

nije kratka viljuska nego je previse dugacak rep

idanijel


BOKYBOY

Citat: idanijel poslato 20 Oktobar, 2015, 16:01
ogroman rep

...sve ogromno...agregat pogotovo... [balavi] ...savrsen...moj sledeci je ili On ili Busa sigurno... [thumb_up]
p.s.Valjda mu se pale svetla sama... [panic]

Hohštapler

Kako pizdim od ovoga!!
I ima obraza da napi¹e: "Motor uvezen iz Italije servisiran u odlicnom stanju prva boja,moze mala korekcija cene registrovan pre mesec dana.. "
a motoru poluna plastika dole. I ¹ta misli, neko æe da doðe da to vidi reæi æe - ok, super je, sve je istina ¹to si rekao. I naravno, famoznih 30.000....
http://www.polovniautomobili.com/motori/7149344/suzuki-gsx-600f
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Sto gledas gsxf ?!

Naleteo si na oglas bez veze ili gledas da kupis ?


Biker-Boy

Hostapler se kanda primio na 4 klipa :D
a bas se vidi da je namerno slikano iz uglova da se sto manje primeti da je odjebana ta donja siva plastika
I feel the need..... the need for speed !!!

Darko

I ja vec dva dana jurim neki tel da kupim , gledam oglase i pobednicki tekstovi "telefon je u fabrickom stanju , odlican , sem sto je malo napukao ekran u donjem delu"

More mars mame ti ga nabijem nepismene !!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

Imam ralicu ako slucano budes hteo da kupis taj motor :)

Gavrolini


perlx


penzos

ma BONBA breeeee!  [rofl]  [rofl]  [rofl]
pun k... budala pa to ti je! Ovo ja kupio pre par dana za 50e, ovaj ocepio 120! Ma va¾i, i da je nova! http://www.kupujemprodajem.com/Shark-S900-26640227-oglas.htm?filter_id=768#photoBig
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Darko

ekstra si prosao , samo da nije kradena pa da te sustigne pravi vlasnik ;)

penzos

ne mo¾e da me sustigne, ja vozim Hondu!  [rofl]  Ne, nije kradena, znam kako ih deèko kupuje, jednostavno se ne ugraðuje kao ¹aban!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

Ma naleteo sluèajno, kakve bre da kupim GSXF... sad me samo VFR interesuje. ;)

Nego, na zadatu temu, http://www.polovniautomobili.com/motori/6370111/qingqi-qm-200-gy-ba
te pare vredi samo zbog te nalepnice!!!
(da ne ka¾em da sam 2011. kupio istog takvog novog za 1300e a prodao ga 3 meseca posle za 950e.  sa 6000km)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.