Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Da , razlika je samo 1200e u odnosu na ljubin zzr ;)

Grof

Darko sla¾em se, ali ne jednom sam kupio jeftin motor pa spominjao sebi kevu milion puta .... ne ka¾em ni da je jedan od dva odlièan, èak i ne poznajem ni jednog od dva vlasnika, nego sam okaèio po mom mi¹ljenju lep motor ...a cena ...pa ona je stvar dogovora ti matori motori nemaju mnogo kupaca i toga prodavac mora biti svestan ako ¾eli da PRODA motor a ne da se hvali kako ga PRODAJE ;)

mrle

¾alosno je to ¹to je ova cena od 750e mnogo realnija. Da ne ¾uri, pa da tra¾i oko 1000e da ga u neko dogledno vreme proda. (ako ga uop¹te proda,ako ga neko i pozove)

Grof

Drugar je prodao GPZ900 iz 86te u fabrièkom stanju za 800eura posle oko2 godine u oglasima..... tako da je kontam 1000 ok cifra za ZZR 1100 iz 90te....

mrle

Citat: Grof poslato 13 Oktobar, 2015, 15:20
Drugar je prodao GPZ900 iz 86te u fabrièkom stanju za 800eura posle oko2 godine u oglasima..... tako da je kontam 1000 ok cifra za ZZR 1100 iz 90te....

jeste. I da naleti ljubitelj ZZR-a, npr . kao ja. I to æe¹ da prodaje¹ i prodaje¹...

Grof

Ba¹ o tome prièam.... ljudi vi¹e vole da prièaju da prodaju nego da zaista prodaju vozila.... ako ¾eli¹ zaista u dogledno vreme da proda¹ motor mora¹ ga dati dosta povoljnije nego ¹to su u oglasima ... ja sam npr Thundercat-a iz 99 prodao u Maju za 1300eura , motor prav zdrav ispravan i bez ulaganja u prvom momentu, a najjeftiniji u oglasima je bio 1700....
Isto tako gledam na drugom forumu lik prodaje Apriliju Caponord i kune se sitnom decom da je neda ispod 3700e pa za koji kurac je uop¹te dr¾i onda u oglasima, svako æe za te pare pre kupiti Stroma 1000 ili Varadera... Model i proizvoðaè su nepopularni u Srbiji i d¾aba ¹to si ti vi¹e platio, ako ¾eli¹ da proda¹ mora¹ cenom da stimuli¹e¹ kupca da se zainteresuje.... 

srbac

Sve sto veli Grof, jeste !!!

MarkoMZ

Hocu ja da kupim thunderace iz 99 za 1300e  [andjeo] ali ozbiljno!!
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

BOKYBOY

Citat: Grof poslato 13 Oktobar, 2015, 13:30
@Gvozden i Boki i ostatak ekipe koji voli kao i ja ove matore krave :)

http://www.kupujemprodajem.com/Kawasaki-ZZR1100-1996-god-26367461-oglas.htm?filter_id=0

@Grof...aaa neeee...nemoj da mesas babe i zabe...ja sam oduvek voleo samo C model...on mi je uvek bio brutalan...ristajling ne moze da se poredi...nema taj smek... [nono]

@Marko MZ...tesko Tandzaru za 1300e...al ako hoces za 2500 mozemo da se dogovorimo... ;D

Darko

Citat: Grof poslato 13 Oktobar, 2015, 13:45
ali ne jednom sam kupio jeftin motor pa spominjao sebi kevu milion puta ....


[rofl] [rofl] [rofl]


vala bas

ЯЭВОЛУТИОН

motor odmah otvoriti i  zameniti letece lezajeve...kad prolpa kasno je....verovatnije je da je presao 132000 sto znaci ima jos 30000 do prolupavanja...otprilike....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ikomline

#8571
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Oktobar, 2015, 23:29
motor odmah otvoriti i  ................

pade mi ovo na pamet...ne znam zasto...
! No longer available

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

idanijel

Al sam se bojao ovog filma, kao osnovac.

patak91

https://www.kupujemprodajem.com/Dainese-moto-jakna-26428352-oglas.htm?filter_id=
Mislim da je ovo extra jakna za ove pare
Hteo sam da uzmem, ali kad mi je covek poslao mere, do¹lo mi je da placem jer mi je velika
Konaèno nadjem dobru jaknu po dobroj ceni i naravno ne odgovara velicina

perlx

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7128504/peugeot-308-20-hdi-allure
Usluzno prodaju auto od drugara - sektasa za odrzavanje. Ko trazi ovako nesto nece se pokajati [thumb_up]

ЯЭВОЛУТИОН

jel to onaj sto smo ga iz dunava vadili....sleteo sa kineskog mosta pre zavrsetka....odlican auto...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko



goranvojska