Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

sto je najgore poverovacu mu hahahah

mkt

Daj ga na forum da ga mi pitamo
evo obecavamo da necemo da gadjamo mackama
bas bih voleo da nam objasni

penzos

BMW kaciga, flip-up, velièina M, jbg meni velika, ali neko mo¾e da se usreæi za 70jura (ne prodajem ja, zvao èoveka koji hoæe svoje pare)
http://www.kupujemprodajem.com/BMW-Flip-Up-Kaciga-25981785-oglas.htm?filter_id=47717893
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

castor

It's the ride that matters, not the bike…

DraganPavlicevic

Penzos, da li ova kaciga ima naoèare?

penzos

Bem li ga da li ima, ka¾em lepo da nije moja. Video sam u oglasima, jedva dobijem lika, kad ono M. Pola njih ne napi¹e brojeve u oglasima. Ali za te pare,... Neka se javi neko ko je ljubitelj ovih modela, ja flip-up jednom probao i toliko.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Flavius Valerius Aurelius

Pokusavam da nadjem neki i kupim matorcima auto... Listam oglase, i nadjem dva automobila...
Jedan u Dobanovcima a dr u Pazovi. Razlika oglasa 18 dana a kilometraza za tih 2 1/2 nedelje porasla za 7.000km. Da li je to uopste moguce kod nas? "Oba" su kupljena nova u Srbiji a zinimljivo mi je sto dele istu reg tablicu.
Ili jednostavno vlasnik menja info da bi oglasio vozilo dva puta, sto o5 neobjasnjava km sem ako zaista ne vozi toliko ...

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7070711/skoda-fabia-12-hit-cena
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6704034/skoda-fabia

ljupche92

Ja koliko vidim, kilometraza je porasla za 3000 km, sto i nije strasno :D tj. moguce je  :)
aa za ostale informacije, pozoves coveka, i pitas sta i kako..
Inace ni br telefona vlasnika nije isti u oba oglasa....

EDIT : Tek sad vidim sliku table sa drugog oglasa, stvarno 7000 km razlika :o
[cheers] [cheers] [cheers]

con3

Ovu 1.2 ne uzimaj nikako,moj cale vozi kupljena nova u srbiji 2006 trosi ulje i vodu na 150.000 i nekad radi na 2 nekad na 3 klipa.Nekad je isla 160 sad 130 tesko :)

MarkoMZ

Da li neko zna slucajno nesto vise o ovom motoru? Hteo bi da odem da ga pogledam pa mi je neki dodatni info dobrodosao :-)

http://www.polovniautomobili.com/motori/6886058/yamaha-thunderace
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

Flavius Valerius Aurelius

Citat: con3 poslato 02 Oktobar, 2015, 00:58
Ovu 1.2 ne uzimaj nikako,moj cale vozi kupljena nova u srbiji 2006 trosi ulje i vodu na 150.000 i nekad radi na 2 nekad na 3 klipa.Nekad je isla 160 sad 130 tesko :)
Hvala. Znaci moji nece dobiti Skodilaka. Bar ne benzinca.

P.S. Htedoh da kliknem za plus, ali neda Uf. :D
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 08 Septembar, 2015, 09:56

mrle

vozio sam slu¾benu, novu, novcijatu. Lepo je i¹la, na autoputu se ne muèi mnogo, ali ukljuèena klima i uzbrdice, nedostaje snage.

MarkoMZ

Citat: MarkoMZ poslato 02 Oktobar, 2015, 01:45
Da li neko zna slucajno nesto vise o ovom motoru? Hteo bi da odem da ga pogledam pa mi je neki dodatni info dobrodosao :-)

http://www.polovniautomobili.com/motori/6886058/yamaha-thunderace
Niko nista?
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: MarkoMZ poslato 02 Oktobar, 2015, 22:02
Citat: MarkoMZ poslato 02 Oktobar, 2015, 01:45
Da li neko zna slucajno nesto vise o ovom motoru? Hteo bi da odem da ga pogledam pa mi je neki dodatni info dobrodosao :-)

http://www.polovniautomobili.com/motori/6886058/yamaha-thunderace
Niko nista?

...brate,koji ce ti to...ko jos to vozi... [ludak]

MarkoMZ

Ajde pali kad ne znas sta valja! Vozis tu neku glupost a ja jurim pravu masinu :-P

Elem bio sam danas da je vidim i nisam odusevljan. Mnogo ulaganja treba u estetiku, agregat odlican al badava kad nema plastike koja nema manu :-( sutra bi trebalo jos jednu da pogledam...
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

BOKYBOY

#8496
Citat: MarkoMZ poslato 04 Oktobar, 2015, 01:05
Ajde pali kad ne znas sta valja! Vozis tu neku glupost a ja jurim pravu masinu :-P

Elem bio sam danas da je vidim i nisam odusevljan. Mnogo ulaganja treba u estetiku, agregat odlican al badava kad nema plastike koja nema manu :-( sutra bi trebalo jos jednu da pogledam...

...kasno sam video tvoje pitanje o ovom oglasu,mogao sam da te postedim odlaska jbg...jako je tesko naci dobru Tandzaru,ja sam morao da uvezem ovu iz Svice i stvarno je fabrika...a volem je i imao sam dva komada...ako ti treba neka pomoc oko nje stvarno,tu sam,znam je u sraf...ako ides sutra da gledas drugu,zatvori auspuh rukom i slusaj agregat,ne sme da se cuje lanac,veliki je posao zameniti ga,masine ide napolje i na pola...gledaj ima li EX-UP ventil ili je pocupan...pusti je da se zagreje i onda je odvrni malo,ne sme da baci dima ni malo...trazi mladju od 98-og...na tim modelima su resili problem potrosnje ulja... ;) [cheers] p.s.Ako hoces,mogu da pitam drugara dal jos uvek prodaje svoju...

MarkoMZ

Meni bi ovo bila prva tandzara, bas sam se naprzio nesto da je uzmem jedino sto mi je budzet malo ogranicen ali valjda ce biti jos nekih parica uskoro da mogu da gledam neku skuplju i po mogucstvu u dobrom stanju. MNOGO ti hvala sto si mi rekao za ove fore za lanac i exup, nisam to znao. Ali i ova sto bi sutra pogledao takodje je 97 i srkuce ulje a crkla joj je i pumpa za gorivo ali decko je tako vozi vec godima (tako kaze) bez ikakvih prlblema, samo na slobodnom padu. Mozda i znas motor, crveno-bela colour sema iz Jajinaca-Vozdovac...
Mozes slobodno da pitas drugara za tu njegovu ako je prodaje i dalje (moze i na pp, kako god).
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

Andreja

Marko, iscimaj Bokija da ide sa tobom da pogleda, proba, u Beogradu ste obojica... Mislim da je to najbolja varijanta. A ako ti je bud¾et ogranièen a motor nije ba¹ u fantazija stanju, trebaæe ti dosta kinte da ga sredi¹, nemoj da se zaleti¹.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY

Citat: MarkoMZ poslato 04 Oktobar, 2015, 01:32
Meni bi ovo bila prva tandzara, bas sam se naprzio nesto da je uzmem jedino sto mi je budzet malo ogranicen ali valjda ce biti jos nekih parica uskoro da mogu da gledam neku skuplju i po mogucstvu u dobrom stanju. MNOGO ti hvala sto si mi rekao za ove fore za lanac i exup, nisam to znao. Ali i ova sto bi sutra pogledao takodje je 97 i srkuce ulje a crkla joj je i pumpa za gorivo ali decko je tako vozi vec godima (tako kaze) bez ikakvih prlblema, samo na slobodnom padu. Mozda i znas motor, crveno-bela colour sema iz Jajinaca-Vozdovac...
Mozes slobodno da pitas drugara za tu njegovu ako je prodaje i dalje (moze i na pp, kako god).

...nove gume M5...servis...reg.do maja...Dule...znam decka...skroz korektan motor...ne znam koja je cifra u pitanju ali neces pogresiti...pozdravi ga ;)

@Andreja...htedoh da predlozim isto ali jbg sutra ne mogu nikako...od ponedeljka svako popodne pa ako treba tu sam... [thumb_up]