Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Bori¹a poslato 08 Septembar, 2015, 13:58
Citat: makinjo poslato 08 Septembar, 2015, 13:55
Da su ih gurali po garazi vise bi presli :)

bili na stenderu [rofl]

i duvala promaja i polako okretala toèak

ЯЭВОЛУТИОН

motor koji je presao do 30000 izgleda kao nov motor.....dakle prve gume, prve plocice, prvi lanac.....o prvoj boji da ne pricam....preko su motori ispod 70000 km jako skupi....super tenera sa 36000 km je 2500 do 3000 evra....ne godiste...stanje i kilometraza....moj drugar je prodao Afriku u nemackoj za 7000 evra...2002 i presla 25000 sa dosta opreme....ali 7000 evra.

evo ima sa malom kilometrazom ali bez opreme


http://suchen.mobile.de/motorrad/honda-africa-twin-rd07.html
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

vracam onda ja FZRki sat na nulu za 15 minuta i teram tamo, cenim je 10.000e i ima da se oparim :D

makinjo

Moras naci prve gume lanac i lancanike pa onda kaci cenu :D

Glava Dole

Gurala baba po garazi napred-nazad pa sat ostao na nuli a gume se potrosile pa sam morao da stavim druge :D

penzos

ЯЭВОЛУТИОН poredi Afriku sa ostalim motorima? Pa Afrike i kod nas cene toliko bez obzira na stanje  [rofl] ©ala naravno, cene preko su "visoke" za motorcikle koji su pre¹li ispod 50.000 i izgledaju ok. Svuda su takve cene, drugar je u Americi hteo da se ¹logira. Ali zato ako ima bilo koju muku-mo¾e se uzeti jako povoljno. Jbg, nisu svi majstori kao kod nas  ;D
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Ivan1979


UFF


p0peye

Овај ми нешто познат...
Леп мотор, и цена баш приступачна...
Него - ако се не ограничимо на баш овај примерак, колико се км може очекивати од ове нахваљене машине?
Знам да много фактора утиче, али ако се претпостави да је мотор лепо одржаван, квалитетно уље мењано на време итд...?
Читао сам да су људи прелазили преко 100 000, како са овом ДР машином, тако и са ГПЗом 500, Хондиним 650 (доминатор и трансалп)...
Али шта значи "преко 100 000"?
Хоће ли се на 100 500км радити генералка, или на 120 000 или на 150 000?
И 200 000 је "преко 100 000", па да ли је реално да неко уз добро одржавање и даље ређа километре?

Ја се не бих усудио да купим мотор који је прешао 70 000, мада ме не би изненадило да не троши уље и да одлично ради, само - докле ће?
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Ivan1979

Dok ima benzina nema brige  ;)

*zeka*

A koji je to motor presao manje od 70000km a da je star vise od desetak godina.  Moj trenutno na 110000 km i ne pokazuje nikakve znakove zamora, i Pegaso mi je bio preko 70000 i takodje se jos uvek vozi bez problema.

Gavrolini

Za dl ti verujemo ali za pegasa jok :-)

Andreja

Jugin XT600 pre¹ao 90 000, na oko 70 000 je ¹paner lanca bregaste do¹ao skoro do kraja i to je to... Jednom u 30 000 pregleda ventile i æao - zdravo. Ni¹ta ne èuka, ni¹ta ne klapara, ne dimi, ide lepo, ima odlièno motorno koèenje... Ulje menja na oko 5000km.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Ne poredi xt sa raspalim rotaxom

p0peye

Ма капирам ја да је ту слична фора к'о са колима из увоза - сви у огласима прешли 120-180 хиљада. :-D
А прешли 280, можда и 380 хиљада - и лепо раде, не диме...
Ја купио ауто са 140так хиљада на сату, сумњам да му је то права километража иако је унутра био невероватно очуван - као да се нико није возио у њему. Али да је на сату било 280 000 - не верујем да бих га купио.
Јбг - психа...
Гледао сам пре неки дан Трансалпа, 50так хиљада прешао - гледам мотор (машину) и не верујем - нигде ни најмањи траг уља - суво к'о барут. (Има мало прашине,види се да није пран мотор да би се стекао погрешан утисак - сув бре ).
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

*zeka*

Citat: Gavrolini poslato 09 Septembar, 2015, 00:21
Ne poredi xt sa raspalim rotaxom
Terao i Xt do nekih 65000 po satu i isto se jos uvek voza bez problema, a verujem da je odavno obrnuo stotku.

Hohštapler

Ja dam glavu da je moj CB500 sad  na preko 100.000, a verujem da je bli¾i 150.000 nego 100.000.
Samo kod mene za 4 sezone 27.000, i to nisam imao para da ga vozam kolko sam hteo, da jesam bilo bi 3x toliko.
Motor je juèe dovezao deèko koji ga je kupio od mene, promenio sam mu lanac i lancanike, zvi¾di,  ¹apuæe, nikad kap ulja nije dolivena, pali kao mina, akumulator je kupio vlasnik pre mene. ;)
Ja proletos prvi put menjao sveæice od kad je kod mene...
Drugo, radni vek motora zavisi od odr¾avanja i naèina vo¾nje. Nije 100.000 isto kod mene ili nekog ko hoæe da bude novi Guy Martin.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Citat: Ho¹tapler poslato 09 Septembar, 2015, 12:50
Ja dam glavu da je moj CB500 sad  na preko 100.000, a verujem da je bli¾i 150.000 nego 100.000.
Samo kod mene za 4 sezone 27.000, i to nisam imao para da ga vozam kolko sam hteo, da jesam bilo bi 3x toliko.
Motor je juèe dovezao deèko koji ga je kupio od mene, promenio sam mu lanac i lancanike, zvi¾di,  ¹apuæe, nikad kap ulja nije dolivena, pali kao mina, akumulator je kupio vlasnik pre mene. ;)
Ja proletos prvi put menjao sveæice od kad je kod mene...
Drugo, radni vek motora zavisi od odr¾avanja i naèina vo¾nje. Nije 100.000 isto kod mene ili nekog ko hoæe da bude novi Guy Martin.
pa tehnicki jeste,  jer onaj Guy Martin wanabee se spicka pre nego sto napravi postenih 10.000km i onda neko normalan kupi taj agregat, ubaci ga i vozi se ko covek narednih 100.000km  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

Havarisan


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11