Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 32 gostiju pregledaju ovu temu.

dusankobgd


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


srbac

Da je gurao samo noæu imao bi vi¹e km !!!

Biker-Boy

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Septembar, 2015, 08:41
Citat: Andreja poslato 06 Septembar, 2015, 23:01
D¾abe :)

http://www.polovniautomobili.com/motori/5814057/honda-cbr-600f


27 sezona 60.000km... :D
(po koji put?)
Motor jos i solidno izgleda, ubudzio F3 kolor semu na F1, i najzad neko ko je onaj ruzni prednji blatobran na F1-ici isekao kako valja, ALi nesto tu nije na mestu, e da, CENA brate 1900eur , mozda da je stvarno F3 a ne F1 :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini

Po ceni je vise f4 nego i f1 i f3

Biker-Boy

Citat: Gavrolini poslato 08 Septembar, 2015, 00:19
Po ceni je vise f4 nego i f1 i f3
To je klasican primer coveka koji je ulozio mnogo para u motor, sredio ga i prodaje ga, i sad misli da ce da vrati svaki dinar koji je stavio u njega i jos plus benzin sto se vozao,  aj da je neka egzotika, nesto famozno i retko... ma na kraju ce biti srecan ako ode za 1000eur
I feel the need..... the need for speed !!!

Flavius Valerius Aurelius

Citat: srbac poslato 08 Septembar, 2015, 00:00
Da je gurao samo noæu imao bi vi¹e km !!!

'Bem li ga, posle nekog vremena gledanja u motore ovde, covek se navikne na to. Videh dosta motora sa malom kilometrazom za svoje godine, zato i pitam ...
evo ti isti primer sa abnormalnom cenom: (2007 a presao 3.000km)
http://www.cycletrader.com/listing/2007-Suzuki-Bandit-1250-115571313

Hohštapler

Ma daj... samo ako se kopèam pozadi bi poverovao u to. U ostalom,  nek veruje ko hoæe.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

Sva¹ta je moguæe. Moj ortak prodao Shadow nekom svom drugaru pre pet-¹est godina. Znam sigurno da je stajao u gara¾i bar tri-èetiri i nije ni kilometar obrnuo. Sto ljudi - sto æudi. Sto ¾ena - dvesta sisa, reèe majstor Bokiliæ.

penzos

Ali ti Shadow su stvarno èudni. Moj drugar poseduje jednu veæ par godina, kupio je od èoveka kojem se moglo ali nije je skoro uop¹te vozio. Posao, obaveze, a i iza¹lo mu iz volje. Drugar je vozi isto tako (pre se mo¾e reæi ne vozi) Proletos je polira, glanca, sreðuje,.... Ja pogledam sat, a ono oko 35000  [wtf].
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Flavius Valerius Aurelius

#8271
Citat: Ho¹tapler poslato 08 Septembar, 2015, 08:08
Ma daj... samo ako se kopèam pozadi bi poverovao u to. U ostalom,  nek veruje ko hoæe.
Ovde ne moze da se igra sa km satom. Mislim moze, ali federalni zakon i minimum 5 godina... mrzi me da ti objasnjavam detaljno posto ocigledno vec sve znas o tome...
Ukratko: Nova kilometraza se zapisuje na SVAKOJ popravci automobila, zameni ulja (ako radi serviser), registraciji, osiguranju, promeni vlasnika, tehnickom pregledu sto sve zavisi koja je drzava u pitanju(u drzavi gde sam ja nema tehnicki za auto)
Uzmes VIN nekog vozila, odes na carfax.com ili autocheck.com i proveris kilometrazu, dali je bilo u sabracajki, koliko puta i sta je osteceno ili sta vec... (Osiguravajuce kuce sve proveravaju, naravno u interesu da ti naplate sto vise mogu)

Moj ima 2.000km na satu,treba da ima bar duplo vise ali jbg, carpal tunnel syndrome. (doduse prva reg je avg prosle god)

srbac

#8272
E kod nas bi to bas uspelo sa VINom   [rofl] [rofl] [rofl]  Prosle godine mi u saobracajnoj pogrese model motora, to se se ispravi, nova saobraæajna itd. ..  Ove godine odem na tehnicki kad broj motora ne valja ima jednu nulu vise. Ponovo nova saobracajna... mada ovog puta su oni platilii saobraæajnu.  Kretenizam !!!  [ludak] [ludak] [ludak]

mrle

Ja se juèe èuo sa nekim likom, ispade deda od 65 godina, vozi ( taènije ne vozi) ZZR. Uvezao ga preko æerke svog drugara, stajao mu godinu i po, onda ga registrovao, pre¹ao sa njim samo 70km, sada mu je istekla registracija, opet mu stoji ovu godinu. Ali je zamenio gume, jer su one bile stare od stajanja. Ka¾e da je mator i da ne mo¾e da ga dr¾i, a ne vozi. Idem danas da ga pogledam. A uvezao  ga je od prijatelja preko. I matori ka¾e, ne razumem se ne¹to puno, doði, vidi, plaæam tro¹kove prenosa... i garantujem da je kilometra¾a prava... 29.000km.

Bori¹a

brat ima f650gs 2004 godiste, kupio ga je pre 6-7 godina i znam da kod njega nije presao vise od 500km jer nema dozvolu i ne vozi

srbac

Citat: Bori¹a poslato 08 Septembar, 2015, 12:12
brat ima f650gs 2004 godiste, kupio ga je pre 6-7 godina i znam da kod njega nije presao vise od 500km jer nema dozvolu i ne vozi

Pa pomagaj bratu u nevolji !!!  [kawasaki_ninja]

Bori¹a


Hohštapler

...sve je to ok, i ja sam kupio od kuma motor koji ga je kupio 2011 i nije pre¹ao  ni 4000km sa njim (od toga je moje pola ;) )
Ali jebem mu lebac ra¾ani,  svi motori u srbiji pre¹li po 30-40 hiljada a svaki vlasnik je bajker da nema veæeg. .. ma daj..
I nemoj da mi poredite Srbistan i tamo neke Amerike, apsurdno je pominjati.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Jbg ima primera da su motori presli malo za svoje godine ali kod nas preterase :)
Da su ih gurali po garazi vise bi presli :)

Bori¹a

Citat: makinjo poslato 08 Septembar, 2015, 13:55
Da su ih gurali po garazi vise bi presli :)

bili na stenderu [rofl]