Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Nekad bio lep motor i lep auspuh. Nit ide, nit se cuje,  ali kad pustis gas hoce da te prevrne u napred.

sremac

budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic

Pih, a ba¹ imam par kvadrata vi¹ka... ;D

Darko

http://www.polovniautomobili.com/motori/6011140/bmw-f-650-funduro

zna li ko ista o ovom motoru ? ... drugar se primio , a iz Nisa je , pa da ne dolazi za dz... inacew ,ceka moje zeleno svetlo i odmah krece iz Nisa da ga pazari ...

a ja ne poznajem lika , a i razumem se u ove BMW-e ko Marica u ...  ;)

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 13 Avgust, 2015, 10:57
http://www.polovniautomobili.com/motori/6011140/bmw-f-650-funduro
zna li ko ista o ovom motoru ? ... drugar se primio , a iz Nisa je , pa da ne dolazi za dz... inacew ,ceka moje zeleno svetlo i odmah krece iz Nisa da ga pazari ...
a ja ne poznajem lika , a i razumem se u ove BMW-e ko Marica u ...  ;)

a jbg,motor ovako na prvi pogled izgleda kao nov,pitanje je u kakvom je stanju agregat,kako radi i sl...nista dok se ne vidi uzivo...sto ne skoknes da bacis oko i uvo,nije to neka nauka zato sto je BMW...klasican rotax agregat,nije bokser...mada je malo jaca cena...

Lazic

Kilometra¾a mu je 100% originalna, 1997-mo, nikako nije mogao da preðe vi¹e od 33.000km. Ja bar u Srbiji ne videh ni jedan sa veæom kilometra¾om...

BOKYBOY

#8146
Citat: Laziæ poslato 13 Avgust, 2015, 12:45
Kilometra¾a mu je 100% originalna, 1997-mo, nikako nije mogao da preðe vi¹e od 33.000km. Ja bar u Srbiji ne videh ni jedan sa veæom kilometra¾om...

...vidi Laki...sve je moguce...ima raznih ljudi jbg...neko kupi samo sebi da istera cef ili leci kompleks pa mu vise stoji nego sto ga vozi...neko tek kad kupi vidi da to nije za njega pa opet stoji...a nekome je to drugi ili treci motor pa dok dodje na red vikendom samo...kazem opet,sve je moguce...evo npr moj motor sam uzeo sa 24k na satu i znam iz proverenih izvora da je kilometraza prava jer je to coveku u Svici bio treci motor u garazi...sto se i vidi po stanju motora...video si i sam uostalom...e sad,neko ima srece da naleti na tako nesto...ali da ima vracenih kilometraza,ima... [neampojma]

Lazic

Ma naravno, ali ovde je svaki polovan motor 25-35.000km. Moj kad je do¹ao iz ©vice, imao je posle 13 godina na satu 28.000km, verujem ja ©vajcarcima, ali ne na¹ima... ;D

Jebem mu mater, za 6 godina sam pre¹ao 30k, a jako sam se malo vozio... Inaèe onaj er-5 ¹to prodaje Zagaðenje sam zamalo kupio 12 godina star sa 7500km na satu, sa svim papirima iz Austrije, liku je bio prvi motor, pa drugi, pa treæi i na kraju ga je prodao sa 7500km... ;D

Darko

Taj sto ima para za 3 motora , sigurno ne kupi motor star 10 god , sta vam je ...

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 13 Avgust, 2015, 13:12
Taj sto ima para za 3 motora , sigurno ne kupi motor star 10 god , sta vam je ...

...pa kupio ga je...pre 15 god...novog... [neampojma]

Darko

Ma to da , dok je bio nov ... Ali , posle vec 5 god mu nije vise nov , izadje novi model... Na prodaju ... Kad kupis motor star 4,5 god sa jako malo kilometara moze da prodje prica da je to bio "treci motor".. Kad kupis motor star 15 i vise god - tesko da pije vodu ... Pogotovo sto taj bmw nije ni neki specijalni model , ni limitirana serija ni nista... Tesko , tesko...


Lazic

Austrijanac je poèeo da vozi na er-5, kupio ga novog '97-me, pre¹ao 5k za dve sezone, onda kupio Horneta 600, er-5 nije prodao, èak ga je svake godine do 2009-te registrovao i prelazio u proseku 200-300km sa njim, 2005-te je kupio R1, nije prodao ni er-5 ni Horneta, tek 2009-te prodao er-5... Lud èovek, ali kad ima¹ love mo¾e¹ i da bude¹ lud...;D

Darko

Pa ok , ali ..!!! Takvi slucajevi su stvarno retki , to je pod 1 , a pod 2 , sta je taj er5 posle preziveo od 2009 do 2015 ? Dovoljno je da ga kupi neko kao Kosta i to mu je kraj ! Sve da 2011 ima na satu 11.000 km - dzaba .... ;)

dzimika

zavisi isto koliki ti je drugar jer je to dosta nizak motor
najbolje da odes i vidis kakav je uzivo jer deluje dobro na slikama
a kolko znam agregati su im dobri


Lazic

Citat: Darko poslato 13 Avgust, 2015, 14:30
Pa ok , ali ..!!! Takvi slucajevi su stvarno retki , to je pod 1 , a pod 2 , sta je taj er5 posle preziveo od 2009 do 2015 ? Dovoljno je da ga kupi neko kao Kosta i to mu je kraj ! Sve da 2011 ima na satu 11.000 km - dzaba .... ;)
Prodaje ga Zagaðenje, na oko deluje oèuvano, a tek je 20 i neku hiljadu... ;D

Darko

Ma ne pricam o konkretno njegovom motoru , dajem globalni primer ;)

Lazic

Znam bre, zezam se... :D :-*


Gavrolini

Ja verujem u kilometrazu iz razloga sto to govno od rotaxa i ne moze da predje mnogo vise. Od bmw na tom motoru je sam znacka