Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

viper i 41 gostiju pregledaju ovu temu.


patak91

Citat: BOKYBOY poslato 25 Maj, 2015, 20:42
E,ovako...imam jedan zanimljiv oglas...najbolji drugar mog kolege prodaje Kawu 636 2004-to godiste,plave boje,Akrapovic linija,registrovan do avgusta,decko je vlasnik.Motor nisam video ali po prici kolege,u tip top stanju je,odradjeni su servisi,presao je oko 60k,decko dosta vozi ali nije divljak i redovno radi servise na 5k,ima ulaganje u prednje diskove i plocice jer su potroseni i rece da mu je maska malo izgrebana sa jedne strane ali nije nista strasno.Motor jos uvek nije u oglasima,decko ga prodaje jer je kupio drugi motor.Inace,nalazi se u Kotezu...Mislim da rece da moze i bez Akrapa ali pozovite pa se dogovorite...Nadam se da sam pomogao,cena je skroz ok...2000e Dejan 064/14-77-66-0
E da mi je para
Aj  okaci bar neku sliku pa da znam bar zasto da placem  :'(


Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a


mi¹ko_kolo


goranvojska

al ruzna pa nema de.

BOKYBOY

Kakva je ovo azdaja jbt... [balavi] [balavi] [balavi]


srbac



Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

dusankobgd

©ta zna dete ¹ta je 200 kila...

MIGE


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 24 Maj, 2015, 22:17
Dodas jos 200-300e i uzmes perfektnu f4, koja realno je avion naspram f3. daleko od povoljnog.

lako je vama u Sapcu...ovde traze papiri da budu regularni i brojevi i sve.....izvoljevaju.... :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Bla bla truc truc truc. Pa nas sad vise proveravaju nego ikog. I sad nesto listam oglase. Imas f4 oko dva soma da biras po srbiji

UFF

ima qrac
mozda neki les teski

MIGE


Bori¹a

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6559935/volkswagen-jetta-16

Prodajem je zato sto imam sina idiota kojeg je sramota da vozi Jettu u fabrickom stanju.