Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

bio na pre nekoj strani, hteo uff da menja e46 za doplatu od MAJMUNA [rofl] [rofl]

Laki-zr

"Majmuni" ahhahahahhaha

VR 46

Twist of wrist!

Balsa Wrx

Ja sam mra platio nov 40e  [rofl] covjek zatvaro prodavnicu i zbori nosi sta te interesuje    8)
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

idanijel


Biker-Boy

Citat: idanijel poslato 01 Mart, 2015, 23:18
prodao ga ja 2011g sa 46000km http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1720216_Yamaha_2664_Fazer_2000_god
:o
bre prevario si coveka, prodao mu motor sa neispravnim satom koji broji unazad  [rofl] [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a

nije, nego je ovaj vozio u rikverc :D

Balsa Wrx

A znaci mu puno 2000e pri kupovini v maxa od 20 i kusur somica :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Gašpar


penzos

Ma sve u fulu, ali kada sam video ovo: Cena registracije od 243.705 din. do 253.835 din.   [samoubistvo]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

BOKYBOY

Citat: penzos poslato 03 Mart, 2015, 22:31
Ma sve u fulu, ali kada sam video ovo: Cena registracije od 243.705 din. do 253.835 din.   [samoubistvo]

...ma sve i da ide brineta uz auto...nemam ni za registraciju...jedino ako je trajna,na zute table...ma nemam ni tada... ;D

Ivicat


bigbad86

Mislim da ovaj Nissan vozi moj drugar iz osnovne :P

Tatica

Сигурно ОДЛИКАШ.


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ljupche92

Citat: PECA BMW poslato 04 Mart, 2015, 20:31
Citat: ljupche92 poslato 04 Mart, 2015, 17:13
http://www.polovniautomobili.com/motori/6048690/honda-cbr-900-rr

ajd sto ima maske to se retko vidja ,, nego mu je kilometraza prava !
Zvao sam lika... za kilometrazu kaze da je prava, al mu nesto i ne verujem. Motor nije registrovan od 2007 godine..pa je slabo vozen. Od trenutnih ulaganja ima lanac i lancanike, smeringe prednje viljuske, gume i registracija. Farovi su fabricki okrugli, ali je lepljena folija za zatamnjivanje... pa izgleda kao da nema far.. :D
Jeste da ima ulaganja, ali mislim da je povoljan ! :)
I bio sam u dilemi da stavim moj motor na oglase, pa ako prodam da kupim ovaj...al kad se preracunam, bolje za te pare da se vozim ovu sezonu, pa sledece da menjam :D
[cheers] [cheers] [cheers]

PECA BMW

Od puno ljudi sam cuo da je taj model dobar i pogodan za raznorazna prepravljanja ..

Nego koliko inace traju lanac i lancanici prve ugradnje ?  moguce da je potrosio za 36000 km . to mu dodje 1800km godisnje
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle