Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 35 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: goranvojska poslato 27 Januar, 2015, 21:31
Citat: UFF poslato 27 Januar, 2015, 13:49
Citat: goranvojska poslato 26 Januar, 2015, 23:57
jos malo i ide tema za mm druzenje.spremaj se.

ovaj put druzenje i svirka NOCU, ko nece da prespava ne mora nek se vrati
a ne okupljanje pre podne i do 17h vec nema nikog
ovaj put okupljanje od 15h pa nadalje.svirka uzivo i ne bi trebalo da se pobegne za ja na nagovor irene.ona kad bude pravila nek pozove goste kod nje.vec se isti scenario ponavlja godinama zaredom a sve ono sa bendom i vecernjim druzenjem padne u vodu a lokalcima dodje ko slag na tortu.osnovna misao i ideja je MM druzenje a padobranci ok.sad MM odu za ja a postane zurka za deo manijaka.ako nemate sta da kresnete to vece ce nabavimo i to bar to ima.ostalo valjda nije manjkalo.za lazica ima i da zavije kolko oce i to ima.ako negde gresim ili imate predlog ajde pisite.

[watching]

goranvojska

kod nas se ne grickaju semenke.pitaj darka zna sta kako gde itd.

Darko

ja sam siguran ove godine ...

Balsa Wrx

Proce sva druzenja,mene nece bit pi,da ako bude nesto na ljeto..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 27 Januar, 2015, 23:26
ja sam siguran ove godine ...

...i ja...ali idemo solo... ;)

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

Hahaha.... Ne mlati , mislio je odvojeno ali "solo"

penzos

ajde malo nazad na temu, postavio sam negde da ima licitacija u Ni¹u, u petak je gledanje, cene nisu ba¹ povoljne, ali ako ima neko zainteresovan... ima jedan VFR 750 iz 1986 40.000, Yamaha dragstar 400.000, Harley 360.000 ja æu verovatno otiæi u petak da to pogledam, pa æu javiti ovde (e da, ima i vespa 50 u delovima  ;D



Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

bokilic

ja prodajem harleja na nase table 2003ce jos malo za iste pare...nisu bas povoljni...
brmmmm

penzos

jbg, ne znam koji je model. Likovi su pravooooooooo polupismeni. Pre neki dan drugaru koji je fotograf poslala prijateljica od preko ¹olju za kafu koja izgleda kao objektiv. Uredno zapakovana u original ambala¾i. Carinarnici razbucali kutiju kao besna svinja, napisali "deo za kameru" i odrapili mu carinu! Al ako ima¹ vezu, e to je veæ  [yahoo]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mkt


Hurricane


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


idanijel


castor

Citat: Mad Max poslato 26 Januar, 2015, 22:09
...sve su napravili da potrosis pa ponovo ispocetka, na to sam mislio.

NE bi da ¹irim prièu, ali mislim da je upravo ovo sr¾ svega. Gore ima¹ ¹ta da se POTRO©I, ovdje nema da se (PRE)®IVI. To je razlika. A velièina prohtjeva, ¾elja i ¾eljica je uvijek ista. Kao i ona prièa sa Mujom i Hasom - nije da nema pedera, ima pedera, nema novaca.
It's the ride that matters, not the bike…

srbac


penzos

Jaaaaooooj! Moj prvi Japanac i prva Honda! Dovezao je brat iz Nemaèke dok je ovde da je vozi, pa sam je ja vozio kada njega nije bilo! Fantazija od motora za to vreme, rado bi je i sada vozio!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Bori¹a


BOKYBOY

Citat: Bori¹a poslato 30 Januar, 2015, 19:33
http://www.polovniautomobili.com/oglas5868352/honda_vtr_1000f/

spustam 200e za svaku manu koju kupac nadje [rofl]

...prva mana....HONDA...idemo 200 e dole... ;D ...ovaj motor bio u BGD-u,ja ga gledao da ga kupim pre dve godine... [neampojma]