Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 32 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Nista ne sporim da su matori. Pa i ja sada bih uzeo stroma iako je Afrika bolja. Bas zbog precenjenosti i starosti.

dzimika

Jel si vozio oba? I ne napisa zasto je bolja
Vrednost afrike nekada i stroma sada je ista, znaci cena nema veze, cak je prethpdni model stroma bio jeftiniji nego neke polovne afrike pre neke godine

p0peye

+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

VR 46

Twist of wrist!

Boban_m

Ludilo. Ovde te mecke mogu da se kupe za 6000 E.

Darko

#7425
Citat: dzimika poslato 24 Januar, 2015, 00:30
Citat: bigbad86 poslato 24 Januar, 2015, 00:01
Citat: dzimika poslato 23 Januar, 2015, 18:28
Citat: bigbad86 poslato 23 Januar, 2015, 17:53
Citat: dzimika poslato 23 Januar, 2015, 16:08
Lik u usa je proputovao usa i juznu ameriku sa klr-om koji je poznat po kvarovima a da ne pominjem da je kawa


podseti me da te prebijem kad se vidimo zbog ovoga sto si napisao   [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [zena] [zena] [zena] [zena] [prebicute] [prebicute] [prebicute]


[cheers] [cheers] [cheers]

dzimika

ja to zbog uff-a :D i ostalih koji to pricaju
klr je dobar motor kad mu resis decije bolesti

Tatica

Citat: VR 46 poslato 24 Januar, 2015, 05:54
http://www.polovniautomobili.com/oglas5282456/mercedes_benz_sl_300_107/

Да није лепио јефтине фолије на инструменте још би деловао озбиљно. Врхунац је шатро ''Ролекс'' са цирконима. Ауто приказан на немачком огласу није исти.

bigbad86

Citat: dzimika poslato 24 Januar, 2015, 01:28
Jel si vozio oba? I ne napisa zasto je bolja
Vrednost afrike nekada i stroma sada je ista, znaci cena nema veze, cak je prethpdni model stroma bio jeftiniji nego neke polovne afrike pre neke godine
Necu da lazem, Stroma nisam vozio ali su mi preneta iskustva iz prve ruke vlasnika. Sa svime se slazem, i ja bih pre za 5000 uzeo dve godine starog stroma nego 20 godina staru afriku ali opet mi nekako Afrika bolja. Dal zbog izvikanosti, dal zbog toga sto sam nju vozio a stroma nisam... Mozda sam sektas u najavi, vec sam Hondu kupio jos samo Afriku d`uzmem :P

UFF

eto kako i zasto se afrika velica i to dovodi nove neiskusne vozace u zablidu
nit je vozio afriku nit stroma a TVRDI da je afrika bolja  [samoubistvo]

Boban_m

Evo tih SL mecki starih:

http://miami.craigslist.org/brw/cto/4825057294.html

http://miami.craigslist.org/brw/cto/4848369444.html

Jedino sto su ove stvarno presle malo, jer ovde je stelovanje kilometraze krivicno djelo, a lako je provjerljivo jer osiguranja upisuju kilometrazu kod svake registracije.

bigbad86

Citat: UFF poslato 24 Januar, 2015, 16:15
eto kako i zasto se afrika velica i to dovodi nove neiskusne vozace u zablidu
nit je vozio afriku nit stroma a TVRDI da je afrika bolja  [samoubistvo]

Ne ne ne, Afriku sam vozio i ostavila je vise nego pozitivan utisak na mene. Doduse ne ubrzava nesto spektakularno al tome nije ni namenjena. Namerno sam gadjao rupe i pukotine na asvaltu, MA NISTA ne oseca.

OKi

Citat: bigbad86 poslato 24 Januar, 2015, 16:23
Ne ne ne, Afriku sam vozio i ostavila je vise nego pozitivan utisak na mene. .
Kolega po motoru! A koji enduro si jos vozio ?

Havarisan


Gvozden

Hapi hepi isti Q.... :D
Nije dosao na pravo mesto da ga omolujemo ko pravog.

dzimika

Citat: bigbad86 poslato 24 Januar, 2015, 15:58
Citat: dzimika poslato 24 Januar, 2015, 01:28
Jel si vozio oba? I ne napisa zasto je bolja
Vrednost afrike nekada i stroma sada je ista, znaci cena nema veze, cak je prethpdni model stroma bio jeftiniji nego neke polovne afrike pre neke godine
Necu da lazem, Stroma nisam vozio ali su mi preneta iskustva iz prve ruke vlasnika. Sa svime se slazem, i ja bih pre za 5000 uzeo dve godine starog stroma nego 20 godina staru afriku ali opet mi nekako Afrika bolja. Dal zbog izvikanosti, dal zbog toga sto sam nju vozio a stroma nisam... Mozda sam sektas u najavi, vec sam Hondu kupio jos samo Afriku d`uzmem :P

vozio sam i afriku i stroma i sto se mene tice afrika je samo izvikan motor koji ne vredi ni polovinu cene koju traze za nju
caka je sto oni koji je kupe ne smeju da kazu kako je sranje i kako su se razocarali jer su potpali pod pricu sektasa pa onda i oni moraju da nastave pricu da bi izvukli pare koje su dali za nju
a u stvari na kraju ko god je realan promeni za nesto mladje i savremenije za iste pare koje je dao za afriku a ponekad im ostane i nesto kusura :D

Darko

evo , pitaj deterdzenta da nije bas tako  !

mkt

svuda drzi cenu i ovde i preko
bem li ga, mozda bi je opet uzeo mada bih pre varadera za te pare

dzimika

dare, nije tako jer mu nije ostao kusur ili nije realan :P :D

Darko

hahahahahha , taj rad