Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 30 gostiju pregledaju ovu temu.


Bori¹a

bex govna
poslali mi iz nisa iz polarisa neki kurac za televizor, 08.01og i ja danas zovem da vidim jel me neko jebe... kazu nismo mogli da izvrsimo dostavu jer je broj koji je dat pogresan :o
a ja napisao ogromnim slovima caletov broj... dam im moj danas i kazu danas u toku dana ce biti dostava urucena, niko me nije zvao

udario sam im kurira skuterom dok je pretrcavao put i nije mi zao!

penzos

Ma to je do menad¾erije. U Ni¹u BEX i Dejli rade super, ali AKS je bo¾e saèuvaj. Samo ne razumem ovo jajarenje, pa ako je vredno po¹alje¹ post expresom. Oni su kao OK. A i lik ima imei br, pa murija tako nalazi telefon za pet minuta.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

idanijel

Kod nas isto bex savrsen.aks katastrofa

UFF

Citat: idanijel poslato 13 Januar, 2015, 21:43
Kod nas isto bex savrsen.aks katastrofa

i u bg takodje

Havarisan

Kod nas Aks vrhunski, Bex sranje!

Bori¹a

hahaha izgleda da je samo do kurira i sposobnosti menadzera tog dela srbije ili grada... ja sam uvek do sada slao post express-om i uvek sam bio zadovoljan, ostave mi u posti koja mi je 500m od kuce i ja prosetam i uzmem kad god mi stigne nesto... nego ovo moralo bexom jer polaris tv ima ugovor i da bi bilo besplatno trt mrt... ja vise preko njih slati necu, to znam


UFF

to je cena zbog lamperije :)

sportske  [rofl]


UFF

#7370
ruzan prednji deo E39 u odnosu na E38 koji nije mnogo veci ali jeste mnogo lepsi i bolji auto

mi¹ko_kolo

Meni to sve isti rac. 

Bori¹a

ovi sa linkova su E39 zar ne? [ludak]

UFF


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bokilic

Vozim i jedan i drugi..e38 gospodski autic..nema sta :)
ali ni e 39 nije za bacanje, isto dobar autic, stim sto je moj touring ili ti kuravan :) umanjena sedmica,mada...7mica je sedmica :)
Necudi me sto se ambasadori voze u njoj....
brmmmm

K0le



bigsheki

Citat: ljupche92 poslato 17 Januar, 2015, 19:26
http://www.kupujemprodajem.com/Rf600-18094161-oglas.htm?filter_id=1018

jbt ovo bilo dzabe ako je masina ok.....ja cu bas sad da kacim isto mog rf-a da prodajem,ali ovde na manijacima,ja kad kupujem motor bas uvek se zajebem u startu sto mora servis da se radi+sto nikad bas tad da naleti nesto povoljno,mada sam ja brzoplet.kad hocu,onda hocu odma i sad

UFF