Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 51 gostiju pregledaju ovu temu.

K0le

Sa Yamahinim 660cc agregatom su radili jo¹ jedan model u MZ-u, Baghira be¹e, tako ne¹to. Ka¾u jako kvalitetna sprava. ©teta ¹to je fabrika uga¹ena, èitao sam neke testove za MZ 1000 i 1000s, samo ga hvale ¹to zbog voznih osobina ¹to zbog izdr¾ljivosti i kvaliteta izrade. Ko zna dokle bi dogurali, ovako su sad samo egzotika.

ЯЭВОЛУТИОН

ovaj predhodni je sa rotax-om 600 na kais.....onaj sto se trpa u bombardier motorne sanke....skoro neunistiv..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

#7102
Imas jedan u Tuzli.Al oni bi pokvarili tocak od voza
Друштво за заштиту од животиња



Taraba

Jel se meni èini ili 80% oglasa daju ljudi sa 3 razreda osnovne?
Niko bre prostu reèenicu barem konceptualno skladnu da napi¹e... gramatika se uèi u petom razredu...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

srbac

Cuti bra ovde u Negotinu na tabli pise   ulica DvanaJestog septembra, i jos me neki ubedjuju da se tako kaze ...  [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

pa pise se "cetrnaestog oktobra"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jocale

Samo polako i pun gas


UFF


VR 46

e to je opis motora,a ne ono 'full stanje'. [rofl]
Twist of wrist!



idanijel

#7114

idanijel


Ivicat

Video sam. Zato sam i postavio...

K0le


Tatica

Citat: idanijel poslato 18 Novembar, 2014, 17:38
Ima takvih na desetine oglasa http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1727807_Ford_Fiesta_2009_god probaj da nazoves
kontakt [email protected]

Ма да, и околна архитектура је типично београдска ... неки блок између Миријева и Дортмунда.