Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

Bishke

Citat: ninja66 poslato 01 Oktobar, 2014, 21:04
Citat: Andreja poslato 01 Oktobar, 2014, 17:43
Citat: Ivan1979 poslato 01 Oktobar, 2014, 15:19
Jos jedan sat , cini mi se da je vrlo povoljno   [neampojma]
http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i-moto/Motocikli/Polovni-skuteri-i-motori/Tockovi-za-Apriliju-RS/28459837

AAAAAAAAAA, FAK!!!
Da sam bio na netu, sad bih imao SM set toèkova za magare...
Odustao sam od licitacije.M. Kvarisa kaze da za SM odgovaraju samo trokrake od RS.

Za ove sam se ja interesovao i rece mi lik 150e :o

vazi
You should do one thing every day that scares you

abarth

Citat: idanijel poslato 03 Oktobar, 2014, 18:09
http://www.polovniautomobili.com/oglas5358504/bmw_ninet/   [thumb_up]

Odlièno to izgleda u¾ivo. Trenutno je na sajmu automobila u ns, za koji niko ni ne zna da se odr¾ava.

bigsheki

http://www.polovniautomobili.com/oglas3859215/honda_cbr1000f/      jel neko mozda gledao ovaj motor ili zna nesto o njemu?dugo stoji u oglasima a neizgleda lose na oko

UFF


BOKYBOY

...gledao sam ga prosle godine pre nego sto sam kupio ZZ-R-a,bio je u uzem izboru za kupovinu...tada je bio 2200 i nije bio olupan...odlican motor...

bigsheki

hvala za info iz prve ruke care

Zeljkamp

Jimmy prodaje njegovu 1000f koja je kao nova i bar je duplo bolja od ove sive. Ovu sivu sam video pre 2 godine i ni tada mi nije delovala sjajno.
TwinZ Auto & Moto

BOKYBOY

Citat: Zeljkamp poslato 04 Oktobar, 2014, 13:55
Jimmy prodaje njegovu 1000f koja je kao nova i bar je duplo bolja od ove sive. Ovu sivu sam video pre 2 godine i ni tada mi nije delovala sjajno.

...pa kad tako kazes onda daj coveku nesto,slike,broj tel,cenu,link... [neampojma]

Jefta


Tatica

Citat: Jefta poslato 04 Oktobar, 2014, 18:02
Prodaju vojni PUCH kao Mercedes G klasu :) hahahahahahaha

http://www.polovniautomobili.com/oglas5265984/mercedes_benz_g_230/


Фактички нема разлике. Док је још коришћена ознака ''Пух'' стављана је на возила за домаће аустријско и швајцарско тржиште, као и за источну Европу. Буквално је разлика само у значкама. Сви силазе са исте траке у Грацу. Возио више комада, поседовао једног 7 година.


Више информација на...  http://en.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_G-Class









UFF


MIGE


Plazma Keks

ma jebes enterijer, vazno je da je auto masina ;D

UFF

da, jebes sto je ruzna i siroka joj pi#ka bitno je da ume da kuva i da je jaka debela da okopava bastu sama  [facepalm]

ja da hocu da se "samo prevezem" od tacke a do tace b isao bi na bus plus

dosta vremena provodim u kolima pa zato hocu da mi bude i lepo i udobno dok se vozim, nije to mali deo zivota a ja zelim da ga provedem komforno i uzivajuci

Tatica

Може да има и овакав ентеријер....



за шминкерее спремне да плате 125 до 250 хиљада евра за конструкцијски ИСТИ ауто (иста шасија, огибљење, редуктори, блокаде, чак иста стакла и лимарија, дебља од плинске боце.)

Мој је био спартанац, али сређен довољно да се путује лепо (кожна седишта из путничке мечке, добра музика са 8 звучника, нетбук+магнетна ГПС антена и војне карте за навигацију, три фабричка резервоара + 3 канистера дизела...) Стизали смо са лакоћом на места где се никад пре није чуо звук мотора.


















Andreja

Tatice, slike su vr'!
Sve zavisi od potreba, G je odlièan za avanture tog tipa ali kad vidim novu G klasu (onu sa ¹minkerskim enterijerom), nije mi dobro koliko je opaka :)

Najbolji kompromis je kupiti Pucha ili matorog G pa ga nasvirati novijim enterijerom, pro¹irenjima, crnom farbom... Naðe se neki G stranac, olupan, za RELATIVNO sitne pare... Makar se nadam :D I ubaci se 55 AMG ili ne¹to veæe :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Tatica

Citat: Andreja poslato 04 Oktobar, 2014, 20:00
Tatice, slike su vr'!
Sve zavisi od potreba, G je odlièan za avanture tog tipa ali kad vidim novu G klasu (onu sa ¹minkerskim enterijerom), nije mi dobro koliko je opaka :)

Najbolji kompromis je kupiti Pucha ili matorog G pa ga nasvirati novijim enterijerom, pro¹irenjima, crnom farbom... Naðe se neki G stranac, olupan, za RELATIVNO sitne pare... Makar se nadam :D I ubaci se 55 AMG ili ne¹to veæe :D

Нема их за мале паре ни овде, а ни преко. Нарочито не Евро 3 или млађи. Најбоље теренске возне особине су оно што је битно, а силиконке га ионако никад нису ''разумеле''. Иначе, црна боје не ваља, много се угреје на сунцу. Проширења блатобрана скупа и сувишна, јер се у мушкој вожњи кроз шуму брзо пооткидају.









Andreja

Ne bih ga ja ni jarcao po ¹umi, jedino ¹to mi je bitno je to ¹to u crnoj boji sa tim pro¹irenjima i fensi enterijerom izgleda brutalno, znaèi nema dalje. Silikonke me svakako ne zanimaju :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Plazma Keks

zamisli kupis tu nalickanu kantu i odes da se vozis negde u divljini, onda hoces da udjes u nju onako zasran jer je to neizbezno i onda useres ceo fensi enterijer.... mislim daj, koji ce ti Q dzip ako ga neces voziti tamo gde je namenjen?

Andreja

Neæu ga ni voziti, ¾ivot je suvi¹e kratak da bih priu¹tio makar deo onoga ¹to me zanima, a G, iako mi se mnogo, ba¹ mnogo sviða, nije na toj listi... Kupio bih ga iskljuèivo zato ¹to je PRELEP.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D