Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46

znaci nema razlike u izgledu samo u agregatu?  ;D
Twist of wrist!

p0peye

Citat: K0le poslato 27 Avgust, 2014, 21:40
Bratijo i ja sam laik al' mislim da gađate na Tamburinija i Ducati 916. Jest, dizajnirao je i Mito, al' 916 je bio prvi. Meni lep lep leeep, a inače proglašen za drugi najbolji motocikl ikada , odmah posle Honde Cub :D
Ко га је прогласио? У чему најбољи?
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Joker

Citat: Joker poslato 26 Avgust, 2014, 16:59
Jel to realna cena? Jel ispod cene, ako jeste koliko?
Drugar mi prodaje taj motor, rekao mi je kao da pitam ko hoce, daje ga ispod cene... Treba mu kes, seli se u Nemacku... Ja se u te motore, njihove cene bas i ne razumem pa ajde da pitam...

Ujedno, ko je zanteresovan za ovaj model, mozemo da se dogovaramo...

Prodat.. Otisao za osam hiljada.. Dzabe...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

K0le

Citat: p0peye poslato 28 Avgust, 2014, 08:26
Citat: K0le poslato 27 Avgust, 2014, 21:40
Bratijo i ja sam laik al' mislim da gaðate na Tamburinija i Ducati 916. Jest, dizajnirao je i Mito, al' 916 je bio prvi. Meni lep lep leeep, a inaèe progla¹en za drugi najbolji motocikl ikada , odmah posle Honde Cub :D
Ко га је прогласио? У чему најбољи?



Discovery Channel , ''Greatest motorcycle ever''

Hohštapler

Greatest...
to mu se mo¾e po Srpskom reæi i najslavniji... ne najbolji.
CUB je druga dimenzija kvaliteta.
Jedan je ultimativna sportska ma¹ina (spoj snage i lepote) a drugi je ultimativna radna ma¹ina (jer to je u Aziji i autobus, i mini van i kamion i hlanjaèa i sve u jednom )
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

K0le

A mo¾e i najsjajniji, i najveæi.... tomejtouz .. tomatouz. Da je najslavniji mislim da bi se ipak odluèili za termin ''the most famous'' ako æemo veæ tako.  Ljudi su na taj naèin radili emisiju, sipali ulje iz friteze u njih, bacali ih sa sprata, ¹ta sve ne.. i odredili svog favorita  [neampojma]. A kako æe ko prevede, e to je veæ stvar re¾ije. Ja samo htedoh to da spomenem kao zanimljivos'  :D


idanijel


VR 46

lep crveni lubenicar
Twist of wrist!

DaChaS

#6769
Ma si ti procitao sta je covek napisao u oglasu :D   [rofl] [rofl]

jocale

Koliko on nije normalan... Skidam kapu... Naspram njega svi mogu da kazu da su normalni :)   [pop]  [ludak]  [klanjam_se]
Samo polako i pun gas

srbac

Procitao sam tri cetri recenice i moj konacni odgovor je "da odustajem"  Tip je champion  [procitaj] [rofl] [rofl] [rofl]


BOKYBOY


Hurricane


BOKYBOY



Bori¹a


BOKYBOY


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.