Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

juga.v i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Jel to realna cena? Jel ispod cene, ako jeste koliko?
Drugar mi prodaje taj motor, rekao mi je kao da pitam ko hoce, daje ga ispod cene... Treba mu kes, seli se u Nemacku... Ja se u te motore, njihove cene bas i ne razumem pa ajde da pitam...

Ujedno, ko je zanteresovan za ovaj model, mozemo da se dogovaramo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

perlx

Ok je cena, zavisi sta ima od opreme.
Prenecu dalje.

Bori¹a


UFF

nije puno jer drze cenu kao nenormalni i osim stanja kao sto prasak kaze zavisi dosta i od opreme

ja sam zainteresovan ali sam usao u - sa vremenom, jedino da menjam cb-a a to mi se ne radi

okaci slike ovde

prpa_zr





VR 46

Twist of wrist!

jocale

Citat: VR 46 poslato 27 Avgust, 2014, 19:33
Citat: idanijel poslato 27 Avgust, 2014, 17:47
http://www.polovniautomobili.com/oglas2003641/ducati_multistrada_620/
dukati je lep ili je ruzan,nema izmedju....

Ovo je definicija ruznog motora... Dok je nova multistara susta suprotnost... Po meni
Samo polako i pun gas

Andreja

Stara Multistrada ima bolesnu boènu liniju, a od napred blagi u¾as i tiha jeza. Mada vozio bih je :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

Citat: VR 46 poslato 27 Avgust, 2014, 19:33
dukati je lep ili je ruzan,nema izmedju....

meni su lepi samo modeli posle 2010tog... ovo mi se svidja kako je receno jer onaj dukati sto lici na cagivu mito (ili ona lici na njega) kazu da je lep i kunu se u njega a ja nista ruznije nisam video.. kao i ovaj dukati ovde

VR 46

@jocale: nova multisrada je drkanje...dok je ova stara uzas,ona prednja maska kao od 3 motora da je sklapana  [povracanje]

@borisa: taj ducati na koji ti mislis je je 748 i on je po meni vrh motor,video sam ga pre neko vece uzivo i ostao sam bez reci... :o a tek zvuk  :drka:
Twist of wrist!

Bori¹a

i 749 je lepotan haha ne kazem da je to los motor i los zvuk ili bilo sta ali za moj ukus je previse ruzan...

K0le

Bratijo i ja sam laik al' mislim da gaðate na Tamburinija i Ducati 916. Jest, dizajnirao je i Mito, al' 916 je bio prvi. Meni lep lep leeep, a inaèe progla¹en za drugi najbolji motocikl ikada , odmah posle Honde Cub :D


Andreja

Bori¹a, jo¹ si ti mali :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

jos sam mlad i glup, za neki period cu da budem samo glup ;D

VR 46

Citat: K0le poslato 27 Avgust, 2014, 21:40
Bratijo i ja sam laik al' mislim da gaðate na Tamburinija i Ducati 916. Jest, dizajnirao je i Mito, al' 916 je bio prvi. Meni lep lep leeep, a inaèe progla¹en za drugi najbolji motocikl ikada , odmah posle Honde Cub :D
e da ga *ebem,ja ubedjen sam da je 748...nek kolega andreja objasni razliku,koliko se secam on  :drka: na te motore  [cheers]
Twist of wrist!

Andreja

Ducati Drkad¾ija :D
Jest, u pitanju su 916 i njegov slabiji brat 747+1 :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D