Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 23 Avgust, 2014, 21:46
Ista ista stvar i kod mene ! ;)

Ali ruku na srce, slatko sam se navozao i imao je indikator brzine u kojoj si, ¹to mi je tada bilo jako od pomoæi.
A za 1000 din¾i skoro 300km... ;)

sta si vozio tebra

Hohštapler

Quinqi 125 super moto! :D (ovo "super" je malo precenjeno...) ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

hahaha
ql potrosnja jbt

VR 46

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 24 Avgust, 2014, 00:51
Quinqi 125 super moto! :D (ovo "super" je malo precenjeno...) ;)
Drugar pre par godina imao quinqi skuter,prekrstio ga u DJIDJI  [rofl]
Twist of wrist!

Bori¹a

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 23 Avgust, 2014, 21:38
jer mnogi prièaju samo na osnovu predrasuda a bez da su sami imali.  [cheers]

ja iskreno ne mogu da se pohvalim da sam imao lepo iskustvo sa kineskim motorcicem... kad imam biciklu znam da moram da motam i najveci kvar je ako se pojebe menjac i slicno
moj yamasaki, cuven za kompresiju [djavo] nije hteo da radi 7 dana kako valja pa nema pojma... mislis da imas motor a nosis pare za taksi i ides najdalje dokle imas para da se vratis ili ides peske [rofl]

jedino za potrosnju se slazem, jeste trosio dva litra pri punom gasu od 40km/h...

Hohštapler

Da se razumemo, i meðu kinezima ima razlike, nisu ni tu svi isti.
A jamasaki je ja mislim ba¹ lo¹...
Ovi keeway, ðiði ;) i sprint su jo¹ i dobri. Al ruku na srce, kako se odr¾avaju i kako voze - sjajni su! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

aj jebaj ga zagadili smo temu totalno!!! al ukratko sta  je mene iznerviralo... kupio sam ga novog i stalno je nekakvih problema imao... i keeway je malo kvalitetniji i skuplji al i dalje je pun nekih sitnih mana koje ako ne rjesis na vrijeme,jebo si èvorka!! primjer!!! popucala gumica,oni to zivu akcelerator na karbu.. i naravno dio tek stize za tri mjeseca... i ja sta cu kud cu,nadjem nekakvu slicnu gumicu,kod lika sto pravi karbove.. od nekog audija bla,bla... iskreno mislim da sam unapredio taj motor,ta gumica nikad popucala nije,a raspitivao sam se kod buduæeg vlasnika god. dana poslije.... i jo¹ mnogih nekih sitnica ima da ne kenjam vi¹e....

a niko mi za hjosunga ne odgovori konkretno!
jin-jang

Bori¹a

i ja sam novog kupio, glanc
yamasaki, sprint cross to je razlicit naziv za isti motor
a cuo sam da je gvingi kako se izgovara jebem li ga, bas dobar i kvalitetniji od ostalih kineza


sremac

ljudi koliko para toliko i muzike, bilo i bice! nov kinez 600e, nov aeroh 2500
budala na leru, mudonja u kontra smeru

p0peye

Citat: UFF poslato 12 Avgust, 2014, 01:48
Citat: stilgar poslato 11 Avgust, 2014, 19:03gde je onaj ljubitelj KTM-a, evo masine za njega UFEEE :)
http://www.polovniautomobili.com/oglas4505295/ktm_super_duke_r_990/

nudio mi zamenu uz doplatu

jbg previse ruzan far da bih ja podneo...
da nemam cb-a pa i adje ali ovako nema sanse
Управо читам "fast bike" (јан 2009) за бајк године заузео 7мо место (од 8 мотора из различитих класа). Кажу одличан ако ти треба мотор за стазу сваки дан. Кажу неупотребљив за свакодневну градску вожњу...
И да - рекоше да је био на тесту стандардни, завршио би као другопласирани...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

K0le


UFF

 [facepalm]

pa ko ce za ovo da plati?

savke

Rasturena karoserija :D


Ivicat

To je neko odavde procitao Tanjin oglas pa i sam izasao u oglase :D


Bori¹a

nije puno presao jer je isao precicama haahahhaahahahaahahaahhah

Joker

PItanje.. Ne znam gde drugo da ga postavim..

Jel mnogo za BMW F800GS, 2011 godiste, beli, presao 6000 kilometara. Kupljen kod nas, sve regularno, ima i jos dodatne opreme, stvarno dobar za 8500 e?

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

perlx