Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 40 gostiju pregledaju ovu temu.


Bori¹a


Brrka

Glupo pitanje, polupao farove pri padu, tesko se nalaze i skupi su pa ga muka naterala, eto prosto i jednostavno.

UFF

da je stavio 4 umesto 2 jos bi i dobro izgledao

srbac

Mada i ovako je lepse nego na BMWu...  [doh] [doh] [doh]


freepartyman

Ljakse koji je po svemu sudeci imao 200 000 evra viska.. Zemljo Srbijo  [doh]  [facepalm]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Citat: freepartyman poslato 18 Mart, 2014, 01:55
Ljakse koji je po svemu sudeci imao 200 000 evra viska.. Zemljo Srbijo  [doh]  [facepalm]

©to je seljak - auto je ba¹ lep?

Normalno je da posle 5 godina proda¹ auto i kupi¹ drugi. Samo ove luksuzne je te¹ko prodati ba¹ u pola cene, pretpostavljam.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Brrka

Ljakse ili ne, boli ga kurac, mi smrtnici za ovo nikada necemo imati para :D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: Brrka poslato 18 Mart, 2014, 11:01
Ljakse ili ne, boli ga kurac, mi smrtnici za ovo nikada necemo imati para :D

Realno na parkingu ne vredi ostaviti vi¹e od nekoliko meseènih plata, previ¹e èovek rizikuje. Samo je pitanje kolika je ovom meseèna plata.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

stefanalcatraz

Slaninar-seljak je zato ¹to je savr¹en auto pretvorio u ljakse-mobil,a oèito se tebi to sviða-la¾ni usisnici za vazduh na haubi,cl i 63 oznake ispod farova (oko kojih je stavio hrom lajsnu),individual slova na zadnjem braniku (individual je dodatna oprema za bmw) a posebna su prièa la¾ni usisnici na prednjim krilima...ima jo¹ al me mrzi da nabrajam,na ovoj oglasu ispod se vidi kako auto treba da izgleda
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mercedes-benz-cl-63-amg-drivers-package-garantie-04-2015-remscheid-nrw/187050673.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelId=197&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&maxFirstRegistrationDate=2009-12-31&negativeFeatures=EXPORT

Major

Ukusi su razliciti ;)


Brrka

A jel ste provalili da na tablicama pise ZORAN? :D :D :D

Major

Zoran ocigledno ima viska para :)

mrle

Moj kom¹ija na Brdu ima dva amg-a, crni i beli.

dusankobgd

a jeeeste, milion... :D

Slaninar

Citat: stefanalcatraz poslato 18 Mart, 2014, 11:28
Slaninar-seljak je zato ¹to je savr¹en auto pretvorio u ljakse-mobil,a oèito se tebi to sviða-la¾ni usisnici za vazduh na haubi,cl i 63 oznake ispod farova (oko kojih je stavio hrom lajsnu),individual slova na zadnjem braniku (individual je dodatna oprema za bmw) a posebna su prièa la¾ni usisnici na prednjim krilima...ima jo¹ al me mrzi da nabrajam,na ovoj oglasu ispod se vidi kako auto treba da izgleda

Jebiga, ja jo¹ gledam na svet oèima deteta - sve to ¹to ti pi¹e¹ je sigurno taèno, ali to nisam ni skontao - vidim samo lep, sjajan, velik crni auto. Ni¹ta se ne bih libio da to vozim da mi neko da... a mo¾da sam i samo seljaèina: seljaèine obièno ne kontaju da su seljaèine.  :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


stefanalcatraz

Vozio bi ga i ja,ali bi poskidao vi¹ak :)