Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Taraba poslato 03 Februar, 2014, 14:10
Ne, nego te ne vide vozaèi autobusa.

Ili ti ne vidi¹ autobus. (pitaj CBRR1) ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Citat: Darko poslato 02 Februar, 2014, 15:17
evo interesantnog oglasa...
kako sam promenio auto pre neki dan  , u stilu sad imam fabricku muziku , tj cd player koji cita samo audio diskove... mogao sam da stavim i moj stari player koji je bio vrhunski , ali onda bih naruzio tablu jer je fabricka muzika za stila mnogo vecih dimenzija , pa sam u potrazi za nekim resenjem pronasao ovo...covek trazi 35e , izvede kabal , i umesto cd sarzera , dobijete usb citac ...
nekome je glupost , ali meni , a sigurno nas ima jos kojima je ovo potrebno

http://www.polovniautomobili.com/oglas2999854/orginalni_cd_radio_aparati_za_automobile-novo_u_ponudi_usb-mp3_pleyer_za_fabricku_auto_muziku/

http://www.kupujemprodajem.com/USB-Emulator-cd-sarzera-za-auto-muziku-10274093-oglas.htm?filter_id=3857795


kupio sam danas ovo...ugradnja traje 17 sekundi , i mislim da su ovo najpametnije 4 crvene koje sam ikada dao za auto...zvuk je ko s cd-a , radi premotavanje , cita sve formate , treba mu stotinka da ucita ceo USB.  10 foldera po 99 pesama.. velicina pesme nije bitna , i moze jedna pesma da traje i sat vremena.... moja topla preporuka


isterivac

Citat: con3 poslato 04 Februar, 2014, 03:24
http://www.kupujemprodajem.com/STORCK-Organic-Light-10420529-oglas.htm?filter_id=149316

Ako je od carbona onda treba da ko¹ta 7500e?  [doh] [doh] [doh]

Ima i capriolo carbinski ram pa ko¹ta 500e :D

Mislim da samo idiot najgore vrste moze dati 7500e za biciklu
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Hohštapler

Citat: isterivac poslato 04 Februar, 2014, 13:06
Citat: con3 poslato 04 Februar, 2014, 03:24
http://www.kupujemprodajem.com/STORCK-Organic-Light-10420529-oglas.htm?filter_id=149316

Ako je od carbona onda treba da ko¹ta 7500e?  [doh] [doh] [doh]

Ima i capriolo carbinski ram pa ko¹ta 500e :D

Mislim da samo idiot najgore vrste moze dati 7500e za biciklu

Kolega isterivaè... niste u pravu...
Pa valjda smo mi bajkeri ti koji najbolje znaju ¹ta je strast i zaluðenost i da neke stvari nemaju cenu.
Meni i tebi taj bajs je samo ne¹to ¹to treba da se pedala, a nekome je motor od 150ks koji tro¹i 15 litara i sa kog se gine glupost...
SVAKO ima svoj ringi¹pil. ;)
Nikad ne sudim neèemu ¹to ne razumem, jer i sam sam nekome nejasan.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

HRC Boza

Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

mkt

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Februar, 2014, 13:53
Citat: isterivac poslato 04 Februar, 2014, 13:06
Citat: con3 poslato 04 Februar, 2014, 03:24
http://www.kupujemprodajem.com/STORCK-Organic-Light-10420529-oglas.htm?filter_id=149316

Ako je od carbona onda treba da ko¹ta 7500e?  [doh] [doh] [doh]

Ima i capriolo carbinski ram pa ko¹ta 500e :D

Mislim da samo idiot najgore vrste moze dati 7500e za biciklu

Kolega isterivaè... niste u pravu...
Pa valjda smo mi bajkeri ti koji najbolje znaju ¹ta je strast i zaluðenost i da neke stvari nemaju cenu.
Meni i tebi taj bajs je samo ne¹to ¹to treba da se pedala, a nekome je motor od 150ks koji tro¹i 15 litara i sa kog se gine glupost...
SVAKO ima svoj ringi¹pil. ;)
Nikad ne sudim neèemu ¹to ne razumem, jer i sam sam nekome nejasan.  [cheers]

tako je
ja sam promenio tri bicikla koji su kostali boga oca para i tri motora
naslusao sam se ovakvih prica sto kod kuce, sto kod prijatelja i kolega sa posla i svi su bili u fazonu koj ce ti q.... bajs od 1500e ili motor od 3000e kad za te pare mozes da kupis od flat tv-a preko celog zida ,besna kola ili da jebes kurve za te pare narednih god dana
al` jbga to je moj cirkus  i super se zabavljam

PECA BMW

https://www.kupujemprodajem.com/SCHNEIDER-wi-fi-zvucnici-100-W-10453872-oglas.htm?filter_id=3

el su samo meni potpuno debilni ovakvi "bezicni" zvucnici ili ?

Bezicni Wirilies zvucnici , ne treba ti kabal iz pojacala vec imaju predajnik , ali ti zato treba produzni kabal i slobodna uticnica da bih mogao da ga prkljucis u 220v , odnosno 2 uticnice i dva produzna kabla i dva adaptera koja uvek trose neku struju .. ..
pa sta je tu bezicno majku vam ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

vlada_dee

Jedan da stavis u kuhinju, drugi u kupatilo!

isterivac

Citat: mkt poslato 04 Februar, 2014, 14:54
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Februar, 2014, 13:53
Citat: isterivac poslato 04 Februar, 2014, 13:06
Citat: con3 poslato 04 Februar, 2014, 03:24
http://www.kupujemprodajem.com/STORCK-Organic-Light-10420529-oglas.htm?filter_id=149316

Ako je od carbona onda treba da ko¹ta 7500e?  [doh] [doh] [doh]

Ima i capriolo carbinski ram pa ko¹ta 500e :D

Mislim da samo idiot najgore vrste moze dati 7500e za biciklu

Kolega isterivaè... niste u pravu...
Pa valjda smo mi bajkeri ti koji najbolje znaju ¹ta je strast i zaluðenost i da neke stvari nemaju cenu.
Meni i tebi taj bajs je samo ne¹to ¹to treba da se pedala, a nekome je motor od 150ks koji tro¹i 15 litara i sa kog se gine glupost...
SVAKO ima svoj ringi¹pil. ;)
Nikad ne sudim neèemu ¹to ne razumem, jer i sam sam nekome nejasan.  [cheers]

tako je
ja sam promenio tri bicikla koji su kostali boga oca para i tri motora
naslusao sam se ovakvih prica sto kod kuce, sto kod prijatelja i kolega sa posla i svi su bili u fazonu koj ce ti q.... bajs od 1500e ili motor od 3000e kad za te pare mozes da kupis od flat tv-a preko celog zida ,besna kola ili da jebes kurve za te pare narednih god dana
al` jbga to je moj cirkus  i super se zabavljam

Ma jasno je meni da svi mi imamo svoje neke bubice i ne sporim da svako voli ono sto zeli. Mogu da razumem da neko da u bajs 1000-2000e ali 7500e je bas, bas preterano. Ne razumem ¹ta on nudi za te pare kad ima bajsova sa carbonskim ramom za mnogo manje pare.. Ipak motori i kola u zavisnosti od ko¹tanja nude razlièite performanse, opremu itd.. Ali bajs: 2 toèka, ram, pogoni, lanac, menjaèi, ¹ifteri, sedi¹te i to mu je otprilike to.. Sam carbon za ovaj bajs ne verujem da kosta vise od 100e
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

UFF

Citat: mkt poslato 04 Februar, 2014, 14:54
naslusao sam se ovakvih prica sto kod kuce, sto kod prijatelja i kolega sa posla i svi su bili u fazonu koj ce ti q.... bajs od 1500e ili motor od 3000e kad za te pare mozes da kupis od flat tv-a preko celog zida ,besna kola ili da jebes kurve za te pare narednih god dana

[rofl]

mozda samo besna kola za tih 4500e i to neku besnu krsinu staru 20godina
tv preko celog zida nema za te pare
a za kurave sigurno nemas za celu godinu  [rofl]

Hohštapler

Citat: PECA BMW poslato 04 Februar, 2014, 15:01
https://www.kupujemprodajem.com/SCHNEIDER-wi-fi-zvucnici-100-W-10453872-oglas.htm?filter_id=3

el su samo meni potpuno debilni ovakvi "bezicni" zvucnici ili ?

Bezicni Wirilies zvucnici , ne treba ti kabal iz pojacala vec imaju predajnik , ali ti zato treba produzni kabal i slobodna uticnica da bih mogao da ga prkljucis u 220v , odnosno 2 uticnice i dva produzna kabla i dva adaptera koja uvek trose neku struju .. ..
pa sta je tu bezicno majku vam ....

Po meni, ovi su ¾ivo govno, ali wifi zvuènici, da valja zvuk iz njih su jako gotivna stvar..
Npr. ima¹ neku do jaja sreðenu dnevnu sobu i hoæe¹ da okaèi 5.1. sistem, za filmove (surround sound), zamisli te silne kablove koji moraju da ti trèe oko dnevne, pa visi kabl do nosaèa, ili ne daj bo¾e kanalica... Ima to svoje lepote.
Jedino ¹to i dalje da bi zvuk bio be¹uman, mora da se pljune haos lova.
Ja jedva èekam da to malo pojetfini, da se omasovi, pa da bacim ove moje, uvek mi je oko stola d¾umand¾i od kablova!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: UFF poslato 04 Februar, 2014, 15:58
a za kurave sigurno nemas za celu godinu  [rofl]

On jebe one za 500 din ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: isterivac poslato 04 Februar, 2014, 15:47
Ma jasno je meni da svi mi imamo svoje neke bubice i ne sporim da svako voli ono sto zeli. Mogu da razumem da neko da u bajs 1000-2000e ali 7500e je bas, bas preterano. Ne razumem ¹ta on nudi za te pare kad ima bajsova sa carbonskim ramom za mnogo manje pare.. Ipak motori i kola u zavisnosti od ko¹tanja nude razlièite performanse, opremu itd.. Ali bajs: 2 toèka, ram, pogoni, lanac, menjaèi, ¹ifteri, sedi¹te i to mu je otprilike to.. Sam carbon za ovaj bajs ne verujem da kosta vise od 100e

Realno je sve preko 50 evra preterano - ako treba da ide, koèi, le¾i u krivini. Sve to zadovoljava polovan dobar planinski za 50 jura. Ali vole ðeca. Isto kao ¹to novi raèunar ima manje materijala od starog, a skuplji je. Isto kao ¹to Rolex ko¹ta vi¹e od Casia, a za obiènog smrtnika istu funkciju obavljaju. Tr¾i¹te - zarada.

Kad kupi¹ novu Hondu - plaæa¹ svu reklamu, sva sponzorstva i debelu zaradu proizvoðaèa, ne plaæa¹ gvo¾ðe. Ima motora od 10.000 evra, a ja za te pare kupim novog Punta - sa DUPLO vi¹e toèkova i kubika i tovarnog prostora.  :D


Neki ljudi vole superlake bajseve, pate od toga, pa æe dati pare. Neki imaju dovoljno para, nije im problem to kupiti, pa æe dati pare.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


mkt

Citat: UFF poslato 04 Februar, 2014, 15:58
Citat: mkt poslato 04 Februar, 2014, 14:54
naslusao sam se ovakvih prica sto kod kuce, sto kod prijatelja i kolega sa posla i svi su bili u fazonu koj ce ti q.... bajs od 1500e ili motor od 3000e kad za te pare mozes da kupis od flat tv-a preko celog zida ,besna kola ili da jebes kurve za te pare narednih god dana

[rofl]

mozda samo besna kola za tih 4500e i to neku besnu krsinu staru 20godina
tv preko celog zida nema za te pare
a za kurave sigurno nemas za celu godinu  [rofl]
pa da, nego to vise figurativno

PECA BMW

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Februar, 2014, 16:06
Citat: PECA BMW poslato 04 Februar, 2014, 15:01
https://www.kupujemprodajem.com/SCHNEIDER-wi-fi-zvucnici-100-W-10453872-oglas.htm?filter_id=3

el su samo meni potpuno debilni ovakvi "bezicni" zvucnici ili ?

Bezicni Wirilies zvucnici , ne treba ti kabal iz pojacala vec imaju predajnik , ali ti zato treba produzni kabal i slobodna uticnica da bih mogao da ga prkljucis u 220v , odnosno 2 uticnice i dva produzna kabla i dva adaptera koja uvek trose neku struju .. ..
pa sta je tu bezicno majku vam ....

Po meni, ovi su ¾ivo govno, ali wifi zvuènici, da valja zvuk iz njih su jako gotivna stvar..
Npr. ima¹ neku do jaja sreðenu dnevnu sobu i hoæe¹ da okaèi 5.1. sistem, za filmove (surround sound), zamisli te silne kablove koji moraju da ti trèe oko dnevne, pa visi kabl do nosaèa, ili ne daj bo¾e kanalica... Ima to svoje lepote.
Jedino ¹to i dalje da bi zvuk bio be¹uman, mora da se pljune haos lova.
Ja jedva èekam da to malo pojetfini, da se omasovi, pa da bacim ove moje, uvek mi je oko stola d¾umand¾i od kablova!

ali i dalje imas kablove !!! Oni primaju aludio signal bezicno ali treba im struja da bi radili ... to sto ti kazes bilo bi extra ali da su skroz bezicni (ni audio ni struja ali ni baterije)

izbego si tanak audio kabal ali si dobio debeli produzni kabal za struju
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

razumem ja pecu
dok ne bude bezzicno napajanje dzaba sve

ali peco ako imas u oba coska sobe po uticnicu onda ti to radi posao jer samo zabodes zvucnik u zid iza njega i ne vidi se nista :)

srbac


PECA BMW

Citat: srbac poslato 04 Februar, 2014, 23:03
Krokodil garant....

http://www.polovniautomobili.com/oglas4366448/bmw_r25/

jes lep , pokusao restauraciju ali preterao i sjebao ga . sad ne vredi nista .. prosto takvom coveku nemam srca da kazem da ce uskoro radilica da mu rikne ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !