Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 49 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Boki , pa ne vidi se kabal bre , kabal ide pozadi i samo izvedes vrh negde , mozes da ga sakrijes i u kaseticu...ostavis napolje samo onaj mali deo gde guras usb...mogao sam ja da grunem moj plejer u stila ,evo mi ga kuci , al bi bilo jakooo ruzno

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Darko

Citat: BOKYBOY poslato 02 Februar, 2014, 15:32
...iskreno,meni je malo ciganski ovako,za ove pare mozes dobar polovan mp3 da kupis...mozda kada bi nekako ovaj dzek ucvrstio na tablu ,negde pored radija,pa samo gurnes fles i samo se on vidi a ne i zica,da ne visi ovako jadno...verovatno ima neka sema za to... [neampojma]

evo , boki , nadjoh slike...ne znamm samo dal bi nesto smetalo , jel moja kasetica nije ovakava i kad radi klima , hladi i kaseticu





BOKYBOY

...aham...tako vec moze... ;D ...tresnes fles od 16gb i dovidjenja... [dancing] ...a moz' i da ga ladis,nis' mu nece da fali... [thumb_up]

Darko

pa fles je vec kod mene .. i od 32Gb je ;)  i ima muzike da obices zemaljsku kuglu  ;)

abarth

Citat: Darko poslato 02 Februar, 2014, 18:23
Citat: BOKYBOY poslato 02 Februar, 2014, 15:32
...iskreno,meni je malo ciganski ovako,za ove pare mozes dobar polovan mp3 da kupis...mozda kada bi nekako ovaj dzek ucvrstio na tablu ,negde pored radija,pa samo gurnes fles i samo se on vidi a ne i zica,da ne visi ovako jadno...verovatno ima neka sema za to... [neampojma]

evo , boki , nadjoh slike...ne znamm samo dal bi nesto smetalo , jel moja kasetica nije ovakava i kad radi klima , hladi i kaseticu






Imam i ja isto ovo u Stilu. Super radi i nije puno 35€ kao odlièan upgrade za fabrièku muziku koja nema MP3.

vlada_dee

Kako se snadjes u 32gb muzike kad na interfejsu pustas track po track?!

BOKYBOY

Citat: vlada_dee poslato 03 Februar, 2014, 00:42
Kako se snadjes u 32gb muzike kad na interfejsu pustas track po track?!

...otkako je prebacio muziku na fles,slusa samo prvih 20 i poslednjih 20 pesama.... [rofl] [rofl] [rofl]

Darko

Citat: vlada_dee poslato 03 Februar, 2014, 00:42
Kako se snadjes u 32gb muzike kad na interfejsu pustas track po track?!

tako je kad imas prosecan cd player ;)

nesic1


con3


isterivac

Citat: nesic1 poslato 03 Februar, 2014, 01:32
https://www.kupujemprodajem.com/Stilo-16v-Dynamic-2002god-moze-btc-10100678-oglas.htm?filter_id=44073


sta mislite za ovaj, nude mi ga u nekoj zameni
Vozaèevo sedi¹te deluje otrcano, izgleda da je vo¾en u graskim uslovima. Ima to sigurno preko 200.000km
Mada cena nije jaka po mom mi¹ljenju
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

nesic1

nerece koliko je presao, kako se krece potrosnja cena delova servisi,


nesic1

eeeeee super, hvala za ovaj link nisam imao pojma da ima ovako nesto

isterivac

Nije skupo odrzavanje za stila. Ja sam uvezao moj 2010 i osim redovnog odrzavanja(servisi i gume) samo imao samo zamenu silen blokova.. Znaèi samo gledati da primerak bude u ¹to boljem stanju i nema gre¹ke. To ¹to ljudi prièaju problem sa elektronikom je taèno ali samo kada svi poklopci ispod haube od releja, osiguraèa i dr. nisu na svom mestu. Kod mene je svaki moguæi poklopac na svom mestu od svih releja i osiguraèa i vo¾en je i po ki¹i i po snegu i nikada nije bilo problema.
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Hohštapler

Citat: con3 poslato 03 Februar, 2014, 02:26
Ako moze ovo da ti pomogne ,potrosnja od 8-12 po gradu
http://www.ap-sport.rs/prodavnica/index.php?dispatch=products.view&product_id=42051

Ovde pi¹e zupèasti kai¹ 1891din... misle na PK kai¹ (klinasti)?
Nemoguæe da je zupèasti toliko para.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


BOKYBOY

...cekaj,znaci uzmem parce i okacim o retrovizor...i ne moze mi nista radar,zar ne...?  ;D ;D ;D

Taraba

Ne, nego te ne vide vozaèi autobusa.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?