Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 31 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ljupche92

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 03 Januar, 2014, 04:05
Citat: ljupche92 poslato 02 Januar, 2014, 18:16
Jel zna neko nesto o ovom motoru ? ;D  [cheers]
http://www.polovniautomobili.com/oglas3428521/honda_cbr_600/

I ja juèe gledao...
Ti to planira¹ neku zamenu? ;)
aaa  [nono] [nono] :D
Ne menjam moju, nego drugar bi da kupi nesto, pa reko da ne zna neko nesto o ovom motoru  [neampojma]
[cheers]
[cheers] [cheers] [cheers]

isterivac

Citat: ljupche92 poslato 04 Januar, 2014, 00:45
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 03 Januar, 2014, 04:05
Citat: ljupche92 poslato 02 Januar, 2014, 18:16
Jel zna neko nesto o ovom motoru ? ;D  [cheers]
http://www.polovniautomobili.com/oglas3428521/honda_cbr_600/

I ja juèe gledao...
Ti to planira¹ neku zamenu? ;)
aaa  [nono] [nono] :D
Ne menjam moju, nego drugar bi da kupi nesto, pa reko da ne zna neko nesto o ovom motoru  [neampojma]
[cheers]


Ovo je izlupano pa sklapano, pogledajte malo bolje slike.. O nikako ne moze da bude 1996-to jer je ovo f2 a on se proizvodio do 1994 godine.. Tako da je nekakvo muckanje..
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

nash

F3 pocinje da se proizvodi 1995, prednji oklopi od F3 dok je rep ostao od F2, a 1996 je prelazna godina kada ima verzija i sa starim i novim repom... imao  moj drugar sa takvim plastikama samo skroz crnu...




ljupche92

Ladno lik hoce da zaradi 1300 e, aa jos se i vozio pola sezone ;D
[cheers] [cheers] [cheers]

nuadal85

Nije valjda otisla za 2200? o0

ljupche92

Tako nesto je brka rekao, ili 2200 ili 2400 :D
al sve jedno hoce mnogo da zaradi :P
[cheers] [cheers] [cheers]



Brrka

http://www.polovniautomobili.com/oglas4243167/yamaha_r1/

Ako neko gleda ovaj motor neka ima u vidu da je kupljen za 2200e i da je far razbijen, nije skroz ali ima par linija na staklu koje se potrudio da sakrije nacinom na koji je slikao.

Brrka

Motor je bio moj, dobar jeste ali ne vredi preko 2700e

sremac

nema oglasa vi¹e, aj sad priznajte ko je zvao da pita za most i menjac od 125ice? :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Brrka

Pa nista, kad izadje ponovo ja cu da ga ponovo okacim, nikakav problem. I 100 puta ako treba :)
Njegovo pravo je da zaradi i ja to postujem ali zaradjivati ucenom nekog drugog kome vidis da u tom trenutku zapinje vec nije posteno.
Jos na kraju sa 2700 spustim na 2500, pa jos 200e zbog dve linije na faru a on dodje i kaze dam ti 2200. Ja ga lepo pitam na sta mi ubijas jos 100e kad sam ti sve rekao a on meni prica neku pricu u cemu izvucem "tako to ide u trgovini".
Pritom prodaje pricu ja sam za ovaj motor skupljao 3 godine itd. a odjednom u oglasima moze zamena za skuplji.
Ni to me ne interesuje odakle mu novac, njegov je, ali kad sam mu nudio nov far neogreban neostecen za 150e da mu prodam, a ns isti ubio mi je cenu za 200e sa pricom kako on to mora da zameni kaze nema veze, ko ga jebe, ne smetaju mi ove dve linije.
Mora da ga sluzi kako ga je platio pa ga zato sada prodaje dalje :)

UFF

meni nije jasno zasto se kupac i prodavac uopste upustaju u tu pricu spustam ti ovoliko za ovo ostecenje i ovoliko za ovaj potrosni materijal itd?

prodavac lepo kaze da niko ne poznaje motor bolje od njega i da dok je formirao cenu svaku manu je uzeto u ozbzir pa je to ta cena za polovan motor u tom stanju sa tim ostecenjima
kupac moze da se slozi ili ne mora a moze i da ponudi svoju cenu koju ti mozes da prihvatis ili ne mora pa makar i motor bio nov iz radnje sa 0km na satu

znaci ti ne moras da spustis da bi prodao a on ne mora da ponudi realno da bi kupio pa ce ili neko biti fleksibilan ili do kupoprodaje nece ni doci sa tim kupcem tj sa tim prodavcem

veoma jednostavno

con3

Brrko si prodao nekome sa foruma ili ? Posto je verovatno video da si pisao na forumu za r1

VR 46

Twist of wrist!

UFF