Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

con3

A kako on zna sta je koliko placeno kad je ovakav auto kupio ?

TEEfqd

Citat: con3 poslato 03 Decembar, 2013, 00:54
A kako on zna sta je koliko placeno kad je ovakav auto kupio ?
kako ti znas koliko kostaju plastike za gsxr 600 k7 kad si ga kupio sa plastikama?
znas? ok
ne znas? www.google.com
kakvo je to pitanje jbt.

con3

Citat: redshadow poslato 03 Decembar, 2013, 01:00
Citat: con3 poslato 03 Decembar, 2013, 00:54
A kako on zna sta je koliko placeno kad je ovakav auto kupio ?
brate, molim te reci mi da nisi ozbiljan sa ovim pitanjem
A tebi ovo vredi 12 000 eura ,a ja znam koliko je kostao kad je bio u Sabcu
I nesto me boli kurac da se raspravljam oko tudjih kola ,ja samo kazem da ce tesko prodati za ove pare

TEEfqd

zar nije napisao 7k eura da je bio na oglasima? ja se ne raspravljam uopste, ne moras da se ljutis.
meni je oglas kao oglas vrhunski, cenu ne bih da komentarisem jer se to uvek obara, pa i da je napisao 15 iljada.

kosta92

Ma i da ga rasklopi nece uzeti to sto je mislio, a mozda ljudi ne znaju da cene to sto neko odradi sto je sam prodavac rekao, al vec ako je znao sto je ulagao ili sto je mislio da moze da profitira ako je kupio takav auto.. Previse je ovo za svaciji ukus, mozda ne za nekog japanca rejsera :P
Sam biras kako zivis ! :)

con3

Citat: redshadow poslato 03 Decembar, 2013, 01:12
zar nije napisao 7k eura da je bio na oglasima? ja se ne raspravljam uopste, ne moras da se ljutis.
meni je oglas kao oglas vrhunski, cenu ne bih da komentarisem jer se to uvek obara, pa i da je napisao 15 iljada.
[thumb_up]

UFF

veceras sam postavio oglas i odmah dobio ponudu za hayabusu i doplatu - koji ce mi qrac autobus?
i drugi me zavo za kes, smarao me pola sata na mob i onda pita koja je zadnja cena?
ja rekoh preko telefona? to je zadnja cena
on kaze imam 4800
ja rekoh dovidjenja  [hello]


sledeci koji me zove PRVO JA NJEMU POSTAVLJAM PITANJA:

prvo pitanje je da li me zoves za zamenu
ako odgovori sa da prekidam vezu

drugo piranje je da li imas vise od 5500e
ako odgovori sa ne opet prekidam vezu

jebes budale koji te zovu i dave pola sata preko moba onda ponude ili smesnu cenu kao nemam vise ili neku krsinu i doplatu
gubljenje vremena

con3

A ja hteo da ti ponudim thundercat  ;D i kesovana

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

UFF

dodao sam mali detalj na dnu oglasa


znaci moze i tcat
ali mora da bude u full stanju i da ga racunas 50% od najjeftijeg to godiste u oglasima :)


cone

Citat: redshadow poslato 02 Decembar, 2013, 23:53
Citat: cone poslato 02 Decembar, 2013, 23:31
evo jos jednog  [facepalm]

http://www.polovniautomobili.com/oglas3938156/opel_astra_h_20_turbo/
brate, ovaj auto je drkanje kurca, sve je sa ukusom odradjeno a i ostavio je detaljan opis opreme koliko sta kosta itd. ne vidim problem :o
ne gotivim ove monitore npr, al svakom svoje

meni je ovaj auto sranje zesce.. prvo ovaj entrijer, drugo, ova resetka u braniku ko za kokosinjac, previse nabudzeni branici, nema maglenke.. ove felne, nemam komentara, porse pise na kljestima  [samoubistvo] fabricki OPC je drkanje kurca, ovaj auto je kiceraj i ciganluk.. bar za mene.. zaboravih, nenonka ispod  [dunce]

al prodace se i ovo po nekoj ceni, ima ljudi kojima se ovo svidja, meni je ocaj..

zato sam stavio  [facepalm]

TEEfqd

enterijer nije po mom ukusu, spolja izgleda po meni drkanje, pa cak mi se i svidja resetka. a na kljestima sam mislio da pise brembo, lol. felne su bolesno dobre. lep po meni kraj price
zato se o ukusima ne raspravlja. tu privilegiju imaju samo ljudi koji imaju licencu za ocenjivanje takvih stvari :D

UFF


Chris_SM



Bori¹a


UFF

mrezica na braniku - katastrofa
kinekske dx.com led day lights - katastrofa
felne - dobre
kljesta - bila bi dobra da pise brembo a ovako kantastrofa
dva izduva - dobro izgledaju i nadam se da oba imaju svrhu
kacket na krovu - kantastrofa jer je previse visoko da se spusta pivo
spoljasnji izgled auta - odlican
unutrasnji izgled - ciganija, trebao je sve u crno sedista kozna a instrument tablu i volan u alkantru

mrle


UFF