Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

A sad treba da gleda i ¹ta pi¹e na motoru?! Jeeeeeste, milion! ;D ©ta sad detalji¹ete?


con3

Ovo su ti lazni oglasi kao i onaj suzuki k7 1000 cista glupost samo trosis telefon na neke klince debile

TEEfqd

nemam pojma, po visini prozora rekao bi da je iz tog okruga motor :D a i stiker je na viziru tako da ono, nije fejk slika bar :o

stefanalcatraz

Ta ¾uta R1-ca  se prodavala pre par meseci za skoro 5


UFF


dzimika

http://www.polovniautomobili.com/oglas3924756/fiat_stilo_19_jtd/

ko uzme nece se pokajati, prodavca sam upoznao a popsy ga isto zna jer je od njega uzeo motor (koji je bio kao iz fabrike dok ga popsy nije uzeo)
covek je picajzla samo takva i verujem da nema servisa koji nije uradio na njemu

UFF

brate ako je picajzla (u sta ne sumnjam ako ti tako kazes) sto je ona na ocuvan (kako on kaze) stavio jebene presvlake za sedista?

dzimika

stavio da slucajno ne osteti sedista :D a i verovatno zbog deteta da ne bi slucajno isflekalo mada garantujem da klinac nikada nije ni jeo u kolima
kad udjes kod coveka u dvoriste sve ti je jasno, a da ne pricamo o garazi u kojoj je sve slozeno kao u fensi servisima


pile



pile



nesic1


Lazic

ako misli da æe tako sakriti falinke...:o [retard](treba nam smajli za dotiène) [facepalm]

UFF


Major

Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2013, 16:27
ako misli da æe tako sakriti falinke...:o [retard](treba nam smajli za dotiène) [facepalm]

Mislim da je to samo ne poznavanje postavljanja slika ;)
Drugar prodavao kola pre par meseci i zamolio me da mu "ulepsam" oglas, kaze postavio sam slike ali sve bre nesto kockaste [rofl]
Ja stvarno se ulogujem i vidim neka rezolucija 5px ;D Ne znam kako je uspeo ali je uspeo ;)

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor