Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 36 gostiju pregledaju ovu temu.




Srkut87

http://www.polovniautomobili.com/oglas3651221/ktm_sm_690/   da li neko zna ovaj KTM? dugo se oglasava, sa 5500e je spusten na 4800e
jel ga neko gledao uzivo i sta mislite o ovoj ceni za ovakav motor?
nadam se da sam pogodio temu, meni je zanimljiv motor pa je u ovoj temi, prodao sam R6 pa ciljam na ovako nesto :)

Stevan

Gledao sam ga ja sa jednim drugom. Motor u sasvim korektnom stanju, od ulaganja mislim da treba lanac da se menja i ne secam se da treba jos nesto, msm da je to to. Lik bi ga menjao za R, pa ga zovi i ponudi :)

con3

Da on je prvi vlasnik  [rofl]

beli-nsr

Citat: Stevan poslato 08 Avgust, 2013, 01:37
Gledao sam ga ja sa jednim drugom. Motor u sasvim korektnom stanju, od ulaganja mislim da treba lanac da se menja i ne secam se da treba jos nesto, msm da je to to. Lik bi ga menjao za R, pa ga zovi i ponudi :)

u oglasu pise da su cak novi lanac i lancanici,mozda je i to promenio u medjuvremenu...

Srkut87

Citat: beli-nsr poslato 08 Avgust, 2013, 02:10
Citat: Stevan poslato 08 Avgust, 2013, 01:37
Gledao sam ga ja sa jednim drugom. Motor u sasvim korektnom stanju, od ulaganja mislim da treba lanac da se menja i ne secam se da treba jos nesto, msm da je to to. Lik bi ga menjao za R, pa ga zovi i ponudi :)

u oglasu pise da su cak novi lanac i lancanici,mozda je i to promenio u medjuvremenu...
navodno je to promenjeno

Srkut87

Citat: Stevan poslato 08 Avgust, 2013, 01:37
Gledao sam ga ja sa jednim drugom. Motor u sasvim korektnom stanju, od ulaganja mislim da treba lanac da se menja i ne secam se da treba jos nesto, msm da je to to. Lik bi ga menjao za R, pa ga zovi i ponudi :)
Gledao sam i ja uzivo, rece da hoce da se "vrati" na R i da je vozio isti kao moj R6...
Cekamo da vidimo sta Uff ima da kaze, ipak njegovo misljenje jako bitno za ovakav motor :D

beli-nsr

pretece me jbg...to moras sam sa sobom da vidis :) NEKI CEMO ti reci da uzmes,a NEKI CE ti reci da ne uzimas...moras sam sa sobom resiti :) kad pitas vise osoba,samo te glava zaboli,jer ja sam skoro promenio motor,a u glavi je bio haos dok se nisam odlucio...i ne kajem se :D

CBRR1

Citat: Srkut87 poslato 08 Avgust, 2013, 02:35
Citat: Stevan poslato 08 Avgust, 2013, 01:37
Gledao sam ga ja sa jednim drugom. Motor u sasvim korektnom stanju, od ulaganja mislim da treba lanac da se menja i ne secam se da treba jos nesto, msm da je to to. Lik bi ga menjao za R, pa ga zovi i ponudi :)
Gledao sam i ja uzivo, rece da hoce da se "vrati" na R i da je vozio isti kao moj R6...
Cekamo da vidimo sta Uff ima da kaze, ipak njegovo misljenje jako bitno za ovakav motor :D
sinak pa nije ti uff tata a ni maistor,imas ovde dosta kopetentnijih maistora za savet...


dzimika

Citat: CBRR1 poslato 08 Avgust, 2013, 02:39
Citat: Srkut87 poslato 08 Avgust, 2013, 02:35
Citat: Stevan poslato 08 Avgust, 2013, 01:37
Gledao sam ga ja sa jednim drugom. Motor u sasvim korektnom stanju, od ulaganja mislim da treba lanac da se menja i ne secam se da treba jos nesto, msm da je to to. Lik bi ga menjao za R, pa ga zovi i ponudi :)
Gledao sam i ja uzivo, rece da hoce da se "vrati" na R i da je vozio isti kao moj R6...
Cekamo da vidimo sta Uff ima da kaze, ipak njegovo misljenje jako bitno za ovakav motor :D
sinak pa nije ti uff tata a ni maistor,imas ovde dosta kopetentnijih maistora za savet...

zaboravio si da je uff vrsni poznavalac Kratko Trajnih Motora :D

UFF

verovatno je zeleo moje misljenje jer ja vozim isti takav vec 3 godine a kad si po ceo dan na nekom motoru onda imas vise iskustva i od majstora bar sto se konkretno tog modela tice
na zalost nemam sta da mu kazem jer motor nikad uzivo video nisam

CBRR1

Citat: UFF poslato 08 Avgust, 2013, 13:25
verovatno je zeleo moje misljenje jer ja vozim isti takav vec 3 godine a kad si po ceo dan na nekom motoru onda imas vise iskustva i od majstora bar sto se konkretno tog modela tice
na zalost nemam sta da mu kazem jer motor nikad uzivo video nisam

ja sam predpostavio da je mozda onaj ktm sto ti znas sve o njemu tj da je krs...ako se secas...

UFF

krs je onaj beli duke3
i ovaj sto ja vozim
tj ni ne vozim ga vise kolika je krsina :D presao sam na honde

CBRR1

Citat: UFF poslato 08 Avgust, 2013, 13:53
krs je onaj beli duke3
i ovaj sto ja vozim
tj ni ne vozim ga vise kolika je krsina :D presao sam na honde
uzecu ti ja to,smorio sam se na r-u,sad mi treba nesto takvo.... :D